תקשורת בין-אישית

מה חשיבותה של התקשורת הבין-אישית?

תקשורת בין-אישית אפקטיבית היא התקשורת החשובה ביותר בחיינו. בתקשורת בין אישית אנחנו יוצרים קשרים משמעותיים, מכירים בני זוג פוטנציאליים, יוצרים מערכות יחסים בבית עם המשפחה, הילדים, בעבודה כמנהלים וכבעלי עסק עם העובדים ועם הלקוחות. תקשורת בין אישית חשובה ביותר מכיוון, שאנחנו חיים במידה שאנחנו מתקשרים.

  • ככל שאנחנו מתקשרים יותר באפקטיביות, אנחנו מצליחים יותר האיכות והרמה שלנו בחיים עולה.
  • ככל שאנחנו מתקשרים באפקטיביות נמוכה יותר אנחנו מצליחים פחות ואיכות החיים שלנו מכל מבחינה יורדת.

דמיינו שהיינו חיים מבלי לייצר תקשורת בין-אישית?

דמיינו שלא היו לנו שפתיים, לא היה לנו קול ולא היינו יכולים לדבר ולהעביר מסרים לאחרים. איך היו נראים החיים בלי תקשורת בין אישית? האם היינו יכולים להמשיך להתקיים? למצוא זוגיות? לחיות כמשפחה? לטפח קשרים חברתיים ולבנות שיתופי פעולה כדי ליצור המשכיות בחיים? האם היינו יכולים להשמיע את הרצונות שלנו ולתקשר כדי להשיג מטרות שהצבנו לעצמו בחיים להצלחה?

כמובן שלא יכולנו להתקיים ללא תקשורת בין אישית. טוב שאנו אנחנו חיים במציאות שיש לנו את היכולת לשוחח ולהשמיע קול.

האם גם אתה חווה קשיים בתקשורת הבין-אישית?

מדוע לחלקנו יש קושי להשתמש ביכולות התקשורת ה בין-אישית כמו שאנחנו רוצים?

למה לחלקנו קשה לייצר תקשורת בין-אישית לדבר ולשתף אנשים על נושאים קשים?

למה חלקנו במסגרת התקשורת הבין-אישית נכנסים למריבות כל הזמן מבלי לשלוט בזה?

למה חלקנו מאבדים שליטה אפילו מבלי שהתכוונו בתקשורת הבין אישית?

למה לחלקנו קשה ליצור זוגיות טובה ולאורך זמן?

מדוע לחלקנו יש קושי להכיר חברים חדשים, לקבל קידום בעבודה או להקים עסק מצליח?

למה חלקנו נותנים לאחרים לדבר במקומנו ?או לקבוע עבורנו מה אנחנו יכולים או לא יכולים לעשות?

האם יכולת השפעה בתקשורת בין-אישית הנה כישרון מולד?

רוב האנשים מאמינים שתקשורת בין אישית ויכולת השפעה הנה כישרון מולד ולא יכולת נרכשת בכל גיל. חלק מהאנשים סבורים, שתקשורת בין אישית יעילה ויכולת השפעה קיימת אצל אנשים שנולדו בסביבה מצליחה והורים מצליחים. הם חושבים שלאנשים שלא נולדו עם יכולת השפעה או סביבה מנצחת, ייקח שנים על גבי שנים כדי להגיע לרמה גבוהה מספיק כדי לתקשר באופן יעיל, להשפיע ולהצליח בחיים. כמובן שזה ממש לא נכון.

 האם אפשר לשפר יכולת לתקשורת בין-אישית?

תחשבו על זה, מאז שנולדתם למדתם איך ללכת, למדתם שפות ועוד' הרבה יכולות ופעולות שעכשיו אתם עושים באופן אוטומטי אפילו מבלי למצמץ. אז למה זה מרגיש שתקשורת בין-אישית לא ניתנת לשיפור?

הסיבה לכך היא שלא שמו דגש בבית הספר ובבית על ללמד ולתרגל אתכם איך לתקשר באפקטיביות. אם הייתם יודעים שיש תרגילים מעשיים שישפרו את יכולות התקשורת הבין אישית שלכם לרמה שלא ידעתם שקיימת אצלכם, הייתם יכולים כבר מגיל קטן לתקשר בצורה שמשפיעה בצורה חיובית על אחרים. באמצעות התקשורת הבין אישית המיטבית, יכולתם למנוע סכסוכים, הייתם מעלים את יכולות הכריזמה שלכם, לשפר את הקשרים האישיים בהיבט האישי, המשפחתי והעסקי. יותר מזה הייתם כבר רוצים שילמדו אתכם איך לשפר את היכולות האלו מגיל קטן. אם הייתם לומדים תקשורת בין אישית אפקטיבית מגיל צעיר, היו הרבה פחות קשיים חברתיים, כמו הצקות, חרם ואי הבנות. המציאות היא שלא מלמדים את היכולת לתקשורת בין-אישית בבית הספר. אבל יש חדשות טובות! גם אם לא למדתם את היכולת לתקשר כשהייתם קטנים וזה משהו שהייתם רוצים לחזק, יש לנו פתרון!

עם מה תצא מקורס התקשורת הבין-אישית?

  • תלמד לקרוא כל אדם בקלות ותדע מה הדרך היעילה ביותר לתקשר בינאישית איתו.
  • תלמד את הנוסחה ליצירת חיבור ותקשורת בינאישית מיידית עם כל אדם.
  • תתרגל את היכולת להיות נוכח וער בכל סיטואציה בביטחון מלא.
  • תתרגל את היכולת להסתכל לאנשים בעיניים בביטחון מלא מבלי להתבייש אפילו לרגע ולהרגיש בנוחות וביטחון מלאים כאשר אתה מתקשר בין-אישית מול כל אדם.
  • תפתח באמצעות תרגול תקשורת בינאישית, חסינות רגשית מלאה לניסיון של אחרים להתגרות בך.
  • תתרגל לייצר תקשורת בינאישית בביטחון מלא ותעביר מסרים חדים ומדויקים, שיגרמו לכל אחד להקשיב לך.
fields interpersonal communication

שיטת עוצמתחיים

עוצמתחיים היא שיטה ייחודית העובדת על תת המודע והמודע – באמצעותה אתה נפרד מהחרדות והפחדים שלך לצמיתות ורוכש ביטחון שנשאר איתך לכל החיים

עבודה על התת מודע באמצעות אימון להעצמה אישית ותקשורת בין-אישית בשיטת עוצמתחיים

הסרת חסמים מהתת מודע לצמיתות – אימון בשיטת עוצמתחיים מתבצע עם מאמן אישי, אשר הוכשר לכך במיוחד באקדמיה של עוצמתחיים, בתהליך אימון אחד-על-אחד. אימון להעצמה אישית נערך לפי שיטת עוצמתחיים. במהלך האימון, אתה תלמד כיצד התת מודע עובד ומה גורם לך לחוסר בתקשורת -בין אישית, אתה תיזכר באירועים החבויים מהעבר, תחשוף אותם ותשחרר את המטען הרגשי השלילי שקיים בהם הגורם לך לחוסר תקשורת. אירועים אלה מכונים טראומות מאחר וההשפעה השלילית שלהם נמשכת שנים רבות וגורמות לך לחרדות ולחוסר בתקשורת בין אישית. ברגע שאתה משתחרר מהמטען של האירועים האלו, אין להם השפעה על החיים שלך יותר והתת מודע שלך נקי מחסמים. בסיומו של התהליך אתה משוחרר לצמיתות מהמחסומים ומהאמונות המגבילות ששולטים בך וגורמים לך לחרדות ופחדים. אתה תגיע להבנות חדשות בחייך ותשיג ביטחון אמיתי ויציב.!

פיתוח היכולות האישיות שלך בשיטת התרגול של עוצמתחיים

חלק בלתי נפרד מהשיטה שלנו הוא גם עבודה על פיתוח היכולות האישיות שלך. באקדמיה של עוצמתחיים תלמד קורס לתקשורת בין אישית בהם תקבל ידע מעשי ותשפר את יכולותיך על-ידי תרגול מעשי בליווי אישי תוך התקדמות בקצב שלך.

בסוף תהליך הלמידה והתרגול יהיה לך ארגז כלים שיהפוך להיות חלק בלתי נפרד ממך וישמש אותך לאורך כל החיים. כך תוכל לשמור על הישגייך ואפילו לשפר אותם בכל זמן נתון גם אחרי סיום התרגול.

הלימוד באקדמיה יפתח וישפר את היכולות והמיומנויות שלך לתקשר עם עצמך ועם כל אדם בביטחון מלא, לעמוד בנוחות מול עצמך ובכל סיטואציה ומול אנשים שמנסים להוריד אותך למטה. הלמידה באקדמיה היא בשיטות לימוד חדשנית וייחודית המתבצעת בקצב וליווי אישי.

אתה תבין איך לקבל החלטות נכונות בחיים ולצאת מחרדה אל עבר ביטחון וודאות. אתה תרגיש ישר ושלם עם עצמך. אתה תלמד מה אתה יכול לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את עצמך ואת הסביבה שלך ולהפוך אותה לסביבה מנצחת! אתה תשיג יציבות ושגשוג, תוכל לקרוא את האנשים סביבך ותלמד לזהות מי האדם שמוריד אותך וגורם לך לחרדות. אתה תבין מה ההשפעות של קשר עם אדם כזה על חייך ועל הביטחון העצמי שלך, ותקבל את הכלים לטפל בו באופן מיידי!

 

הגיע הזמן שלך לפתח את יכולת התקשורת הבין-אישית שתמיד חלמת עליה! אנו פה בשביל לעזור לך להגיע לזה! בוא נעשה את זה יחד!

מלאו כאן את הפרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם האפשרי למידע נוסף ותתחיל כבר עכשיו להעלות את יכולות התקשורת הבין-אישית שלך.
התקשר אלינו לטלפון 073-2513601 / 052-8400833 או מלא את הפרטים ונציג של עוצמתחיים יחזור אליך למתן פרטים.