אימון להעצמה אישית

ב-LifePower תמצאו שיטה ייחודית להסרת חסמים מהתת מודע באמצעות אימון אישי, תהליכי הקשבה, ופיתוח כישורי חיים. כאן תמצאו מגוון כלים שיעזרו להתפתחות האישית שלכם.

צור קשר

האם אתה מרגיש שאתה מנמיך את עצמך?

חוסר ביטחון עצמי? חושב שאתה פחות טוב מאחרים? אתה בחרדות? מרגיש חוסר אונים בחייך? מרגיש חוסר שקט שרודף אותך? מנסה לברוח מהחיים? אתה מבקר את עצמך המון? מפחד שהמצב יישאר ככה תמיד בלי פיתרון אמיתי? מתוסכל שיש רק פתרונות זמניים שעוזרים לזמן קצר? יש לך בלגן בראש? המון קולות פנימיים מנמיכים ומורידים את המצב הרגשי שלך למטה? לא מאמין ביכולות שלך להשיג דברים גדולים בחיים? כועס על עצמך ועל העולם למה דברים רעים קורים לך? אתה מפחד להיכשל ולכן לא מתחיל לעשות כלום עם החיים?

מדוע אנחנו לא מגשימים את עצמנו?

חלקנו לא ממש מחוברים לכישרונות שלנו. אנחנו לא מחוברים לעוצמה שלנו ואנחנו  לוקחים את ההצלחות שלנו כמובן מאליו. יותר גרוע מזה אנחנו מייחסים חשיבות יתר לכישלונות שלנו ולדברים שלא הולכים כמו שאנחנו רוצים בחיים. מה שקורה שנוצר מצב שאנחנו חסרי הערכה כלפיי עצמינו  ויש לנו דימוי עצמי נמוך וחוסר ביטחון עצמי אמיתי. הסיבה לכך הנה  שאנחנו לא מחוברים לעוצמה שלנו וליכולת שלנו. כתוצאה מזה אנחנו מונעים מעצמינו להשיג מטרות בחיים, נמנעים ללמוד את מה שרצינו, לבחור במקצוע שחלמנו עליו, אנחנו נמנעים מהנאות בחיים,  לא ממשים את הזוגיות שחלמנו עליה והיא חומקת מידינו בגלל טעויות שאנחנו עושים ואנחנו אפילו לא מודעים להן.

פעמים רבות, אנחנו לא מבינים למה דברים לא קורים לנו כמו שאנחנו רוצים ולמה אנחנו עושים טעויות. אנחנו מניחים שאנחנו חסרי מזל,  או שלא חילקו לנו את הקלפים הטובים בחיים. האמת היא שדברים בחיינו לא קורים כמו שאנחנו רוצים כי מילדות נוצרו לנו אמונות. למשל אמונות מגבילות כמו שאנחנו לא שווים מספיק בעיניי האחר, אנחנו לא יפים מספיק, אם נעשה משהו מחוץ לאזור הנוחות שלנו אנחנו נהיה בסכנה, הם לא יאהבו אותי כי אני… כך  שפעמים רבות אמונות המגבילות מביאות אותנו למעגל של הרס עצמי!

אימון להעצמה אישית ואמונות מגבילות

אימון להעצמה אישית כולל בדיקה וניקוי האמונות המגבילות  שיש לנו. כל דבר שאנחנו עוברים בחיים אנחנו מקליטים במיינד. מהרגע שנולדנו יש לנו הקלטה מצולמת בתוך הראש כאילו מצלמה ומכשיר הקלטה דבוקים למצחנו, אשר מסוגלים לשכפל את כל החושים שלנו ואת הסביבה שלנו. במסגרת האימון להעצמה אישית אנו מבינים שהקלטים של האירועים שאנו חווים הן תמונות רב-ממדיות המכילות את כל מה שהחושים שלנו קולטים. אנו מייצרים כעשרים וחמישה קלטים בשנייה של כל אירוע שחווינו. מאגר אדיר זה של כל זיכרונות האדם נאסף במיינד. אנו משתמשים במילה 'מיינד' שמקורה באנגלית, Mind, בעברית יכולנו גם לומר 'שכל' או 'תודעה'. 

קלטים אלה שבמיינד שלנו מאורגנים על-פי סדר כרונולוגי מדויק, הוא 'מסלול הזמן' וכוללים את כל החושים שלנו. זהו מנגנון מושלם הפועל כמו מחשב ענק. האדם משתמש בידע שאגר במיינד שלו לצורך קבלת החלטות למשל, באיזו קריירה נבחר, עם מי אנחנו בוחרים להתחתן, איזה חברים אנחנו משאירים לצידנו, לאיזו חופשה נצא, איך אנחנו בוחרים להשקיע את הכסף שיש לנו ועוד. אותן הקלטות שאנו מודעים להן, נמצאות תחת שליטתנו ולא משפיעות עלינו ואנו אפילו נעזרים בהן כדי לקבל החלטות נכונות עבורנו ולשפר את העצמה אישית שלנו. מצד שני, כל אחד מאיתנו יודע שלפעמים הוא נתקף במצבי-רוח או באמונות מגבילות או בחרדות או בתגובות שאינן הגיוניות. מהי 'תגובה לא הגיונית'? זוהי תגובה שאינה תואמת את המציאות או שאינה רצויה לנו וגורמת לנו לחרדות, התקפי פאניקה, התקפי עצבים, נדנודי שינה, דיכאונות, ועוד.

רובן הגדול של ההקלטות במיינד הן חוויות לא נעימות שעברנו. כל המאורעות הלא נעימים שאנחנו עברנו בעבר, הוקלטו ואוחסנו אצלנו בתוך התת-מודע שהוא חלק מהמיינד. המאורעות שחבויים בתוך התת-מודע, את רובם אנחנו כבר לא זוכרים, אבל הם נמצאים שם.  יכול להיות שחלקנו כן זוכרים מאורעות לא נעימים מסוימים ולחלקנו המאורעות רצים בראש בלי הפסקה ולא נותנים לנו מנוחה. אותן הקלטות של מאורעות לא נעימים ואפילו טראומטיים, הנמצאים בתת מודע, לא נמצאים בשליטתנו. הם יכולים להופיע פתאום, ולהשתלט עלינו ולגרום לנו לתגובה בלתי רצונית, ובהמשך החיים גורמים לנו להאמין בדברים הלא נכונים לגבי עצמנו ומונעים מאיתנו להגיע להעצמה אישית.

מדוע נדרש אימון להעצמה אישית?

 • אם כבר נמאס לכם לסבול, להרגיש שאינכם מועצמים אישית ויותר מכך מרגישים שאתם מבקרים ויורדים על עצמכם, מרגישים  חסרי ביטחון ועם דימוי עצמי .
 • אם אתם רוצים להפסיק להרגיש? חוסר אונים, לסבול מהעבר ומטראומות בעבר וממחשבות לא טובות שחוזרות על עצמן, להרגיש כעס בחיים, אי שקט, להישאר באזור הנוחות ולא לעשות ולא להשיג את הדברים שאתם יודעים שמגיעים לכם בחיים.
 • אם נמאס לכם לעבור משיטת טיפול אחת לשיטת טיפול אחרת מבלי לראות תוצאות?
 • אם נמאס לכם לא לממש את הרצונות והכישרונות שאתם יודעים שנמצאים בכם? ואתם רוצים להתחיל לחיות את החיים שמגיעים לכם כבר עכשיו!
 • אם אתם אומרים לעצמכם – "זהו אני לא נותן לאף אחד כולל לעצמי להנמיך את היכולות שלי ואני רוצה לדעת איך אני יכול להעצים אותם לרמה שאני בלתי ניתן לשבירה,"
 • אם אתם יודעים בתוככם שמגיע לכם להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם ולא הגרסה שמפקפקת בעצמכם,
 • אם אתם רוצים פתרון אימון מעשי שיסיר שיאמן אתכם להעצמה אישית ויסיר לכם חסמים מהתת-מודע לצמיתות
 • אם אתם יודעים שמגיע לכם לחיות חיים טובים יותר ולהרגיש טוב יותר עם עצמכם.
 • אם אתם יודעים שאתם יכולים להשיג יותר ולהגיע למטרות שלכם.

מה מייחד את האימון להעצמה אישית של עוצמתחיים?

 • האימון להעצמה אישית של עוצמת חיים זו לא עוד שיטה שנותנת לך טריקים להעצמה אישית באופן זמני שלעיתים קרובות לא עובדים. אנחנו לא מאמינים באימון אישי להעצמה ובשיטות טיפול, זמניות שעוזרות לזמן קצר שאתה חייב להיות תלוי בהן למשך כל החיים.
 •  אנחנו מאמינים בפרקטיקה ותוצאות שיישארו איתך לאורך כל החיים. אתה תתאמן על העצמה אישית תנקה את כל המאורעות המזיקים והחסמים מהתת-מודע לצמיתות! אתה תתחיל לחיות בעוצמה מלאה בחיים שלך ותקבל כלים מקיפים ליצירת מטרות והישגים שישמשו אותך לעד!
 • אנחנו כבר הספקנו מעל 30 שנה לאמן אנשים להעצמה אישית ולהסיר לאלפי מתאמנים את החסמים ואת החוויות השליליות לצמיתות בהצלחה!
 • מתאמנים רבים שעוברים אימון להעצמה אישית לפי שיטת עוצמתחיים, והסירו את החסמים מהתת-מודע – מאושרים יותר, עושים מה שעושה להם טוב, הם מגשימים חלומות, הם עושים הרבה פחות טעויות בחייהם, הם מצאו אהבה אמיתית וחזקה, הם בעלי ביטחון עצמי בשמיים.

איך אימון להעצמה אישית לפי שיטתעוצמת חיים עובד?

האימון להעצמה אישית לפי שיטת עוצמתחיים כולל הסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות – אימון זה מתבצע עם מאמן אישי, אשר הוכשר לכך במיוחד באקדמיה של עוצמתחיים, בתהליך אימון אחד-על-אחד. מדובר בשיטת אימון ייחודית של עוצמתחיים.

במסגרת האימון להעצמה אישית, לפי שיטת עוצמת חיים אתה תיזכר באירועים החבויים מהעבר, תחשוף אותם ותשחרר את המטען הרגשי השלילי שקיים בהם לצמיתות. אירועים אלה מכונים טראומות מאחר וההשפעה השלילית שלהם, נמשכת שנים רבות. ברגע שאתה משתחרר באימון להעצמה אישית, מהמטען של האירועים האלו, אין להם השפעה יותר על החיים שלך. בסיומו של האימון להעצמה אישית, אתה משוחרר לצמיתות מהמחסומים ומהאמונות המגבילות ששולטים בך וגורמים לך לחוסר אמונה עצמית והפחתה בהעצמה אישית ולחוסר ביטחון.

במהלך האימון להעצמה אישית אתה תגיע להבנות חדשות בחייך ותשיג העצמה אישית  ביטחון עצמי אמיתי ויציב!

למי מתאים אימון להעצמה אישית?

 • למי שיודע שמגיע לו להיות שמח ומאושר,
 • למי שרוצה להיות בעל ביטחון עצמי גבוה,
 • למי שרוצה להרגיש רגוע ובטוח בעצמו,
 • למי שיודע שמגיע לו להצליח בחיים,
 • למי שרוצה לאהוב  ולהעריך את עצמו יותר,
 • למי שרוצה להפחית את הביקורת העצמית,
 • למי שרוצה לקחת שליטה מיידית על החיים.

איך אפשר לייצר ולשפר העצמה אישית?

באמצעות האימון להעצמה אישית של עוצמתחיים, אתה תסיר חסמים מהתת מודע לצמיתות על ידי היחשפות למקורות פנימיים החוסמים או המשפיעים עליך ועל העוצמה האישית שלך.  אתה תפתור את האמונות המגבילות והחוויות המצלקות שנאגרו בתת המודע שלך. בסוף התהליך תגיע להבנות חדשות, תהיה משוחרר לצמיתות מהמחסומים והחוויות שגרמו לך לקשיים בהעצמה האישית.

עוצמתחיים היא שיטת אימון ייחודית – של העצמה אישית באמצעות  הסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות– באמצעות האימון להעצמה אישית, אתה נפרד מהכפתורים הפנימיים הגורמים לך להפחתה בערך העצמי שלך לצמיתות.

איך האימון  להעצמה אישית באמצעות הסרת חסמים מהתת-מודע עובד?

אימון זה מתבצע עם מאמן אישי, אשר הוכשר לכך במיוחד באקדמיה של עוצמתחיים, בתהליך אימון אחד-על-אחד. אתה תיזכר באירועים החבויים מהעבר, תחשוף אותם ותשחרר את המטען הרגשי השלילי שקיים בהם. אירועים אלה מכונים טראומות מאחר וההשפעה השלילית שלהם נמשכת שנים רבות. בתהליך האימון להעצמה אישית בשיטת עוצמתחיים אתה משתחרר מהמטען של האירועים האלו, אין להם השפעה על החיים שלך. בסיומו של תהליך האימון אתה משוחרר לצמיתות מהמחסומים ומהאמונות המגבילות ששולטים בך וגורמים לך  לחוסר הערכה והאהבה עצמית אתה תגיע להבנות חדשות בחייך ותשיג עוצמה, הערכה ואהבה עצמית יציבה.

מגיע לך לבנות עוצמה אישית חזקה ובלתי ניתנת לשבירה! בשיטת האימון של עוצמתחיים תיצור את ההעצמה האישית שתמיד רצית! שתאפשר לך להתמודד עם כל דבר וכל אדם בכל סיטואציה, תפתח עוצמה אישית וביטחון עצמי גבוה!

מלא את הפרטים שלך כאן ונחזור אליך טלפונית, או התקשר אלינו 073-2513601  בהקדם האפשרי למידע נוסף ותתחיל כבר עכשיו  לפתח את העוצמה האישית שלך והעצמה האישית שלך תתחזק יותר כבר מהימים הראשונים!