האם הוא נועד בשבילי?
האם היא אשת חלומותיי?

אנחנו רוצים להיות בטוחים שבן הזוג שלנו באמת מתאים לנו. אנחנו רוצים לדעת שהוא לא יפגע בנו ושנסתדר איתו היטב לאורך השנים.

המדריך להתאמה זוגית יגלה לכם את השיטה המדויקת כיצד למצוא את בן הזוג המתאים לכם!

*המדריך הוא דיגיטלי וישלח לכם במייל ישירות לאחר הרכישה.

מדריך זה ילמד אתכם:

סוגי בני זוג שקיימים

איזה סוג של בני זוג אתם

איזה סוג של בני זוג מתאימים לך

איך לנפות את בני הזוג הלא מתאימים

והכי חשוב איך לזהות את בן הזוג שמתאים לכם!

השיטה שבמדריך

שיטה זו תחסוך לכם הרבה אכזבה ואומללות. בעזרתה תוכלו לבנות זוגיות מאושרת, פורחת ומשגשגת, ממנה תהנו שנים רבות.

כל הנדרש מכם – התבוננות והיגיון בריא. בעזרת הידע שבמדריך ועם מעט התנסות, תוכלו להבדיל בקלות בין בן הזוג המתאים לכם לבין אלה שבכלל כדאי לא להתעסק איתם.

שאלות ותשובות נפוצות:

במדריך תקבלו הכוונה מדויקת כיצד לזהות את בן הזוג המתאים לכם ואיך לנפות את כל אלה שלא מתאימים לכם כדי לוודא שאתם מתחילים את הזוגיות האופטימלית עבורכם.

המדריך הוא דיגיטלי ונשלח אליכם ישירות למייל לאחר התשלום.

המדריך מתאים לכל מי שרוצה למצוא זוגיות בריאה ויציבה עם האדם שמתאים לו.

גם אני לא נולדתי עם הידע שאותו אתם הולכים לגלות במדריך זה. האמת היא שאני עצמי נתקלתי בלא מעט קשיים במציאת בת הזוג שלי. לפני שהכרתי את אשתי, היו לי שתי מערכות יחסים רציניות שנכשלו. שתיהן גזלו ממני הרבה תשומת לב ושמחת חיים. לא הייתי "אני עצמי" במערכות יחסים אלה. כל הזמן הייתי טרוד ועצבני. המריבות בזוגיות הלכו וגדלו. הרגשתי כאילו אני מנהל מאבק מתמיד בשדה קרב. 

האם זה מה שחלמתי עליו? ממש לא. ההפך! היחסים היו סבל ונוסף לכך הצער העצום כאשר נפרדנו ומבוכה כלפי החברים. אחרי הפרידה השנייה, הבנתי שאני עושה משהו לא נכון. ראיתי שהמאפיינים לפיהם אני בוחר בת זוג הם שגויים. מה שנדמה היה בהתחלה כחלום, התרסק במבחן המציאות. הייתי צעיר ונכון שגם ההורמונים שיחקו חלק לא קטן בהחלטות שלי. היה לי גם חשוב מאוד מה האנשים סביבי חושבים על הבחירה שלי. לא היו לי נתונים שבאמת עובדים ושיכולים לעזור לי להחליט אם יש לי בסיס טוב לבניית יחסים עם הבחורה שמולי.

הלוואי שהייתי יודע אז את מה שאני יודע היום…

קוראים מספרים

אינטליגנטי וחכם

"באתי עם ציפיות שזה יהיה עוד טקסט שטחי, כמו כל חומרי העזר בנושא, אבל זה היה ממש אינטליגנטי וחכם. ממש אהבתי. חיבר לי כל מיני דברים שהרגשתי שהם נכונים והסביר לי מלא דברים."

ש.א

המדריך היה ממש מעולה!

"המדריך היה ממש מעולה. זיהיתי שהחבר האחרון שלי, שגרם לי לא מעט צרות, נמצא בעוינות סמויה בסולם הרגשות. המידע עזר לי להבין שהבחור הזה ממש מזיק לסביבה …במיוחד לנשים. תודה!"

ד.מ

נקודות מבט מעצימות על אהבה ומערכות יחסים

"”הרבה זמן לא קראתי דברי טעם וחכמה כאלה. אישית ממש עזרת לי להבין מה הבעיה ואיך להשתפר. זה בדיוק המידע שהיה חסר לי כדי להתקדם ולהשתפר. אשמח להמשיך לעקוב כי סוף סוף יש כלים בונים ומידע מועיל באינטרנט. תודה!"

ד.ש

מדריך ממוקד למציאת זוגיות מתאימה

"המדריך משמש כמצפן, המנחה אנשים באמצעות תובנות ביחסים ועצות מעשיות. סגנון הכתיבה של אביב קליל ומטפח תחושת אמון וחיבור עם הקורא. מה שמייחד את הספר הזה הוא היכולת שלו להציג את המורכבות של האהבה ומערכות יחסים לכדי מושגים קלים קלים מבלי להתפשר על עומק."

כ.נ

אודות המחבר

אני מטפל אישי וזוגי במשך 23 שנים. עזרתי להרבה זוגות לצאת ממשברים קשים שחוו בזוגיות שלהם ותוך כדי כך הבנתי איך לעזור לאנשים למצוא את בן הזוג המתאים, מה שהביא אותי לכתיבת המדריך להתאמה זוגית.