העצמה אישית לחיים שאתה תמיד רצית

אתה מרגיש שאתה חי חיים פושרים ובינוניים?

מרגיש חוסר ביטחון עצמי ולא יודע איך לשפר אותו?

אתה מפחד לעמוד על שלך?

אתה מתמקד בחולשות שלך במקום בחוזקות שלך?

אתה לא מצליח למצוא זוגיות או שאתה מרגיש שאתה מתפשר בחיי הזוגיות שלך ולא יודע איך לשפר אותם? או?

אתה מרגיש שהחיים שולטים בך ולא אתה בהם?

אתה מרגיש שמזמן התשוקה לחיים נעלמה, ולא יודע איך להחזיר את התשוקה חיים?

אתה לא מצליח להגשים את המטרות שלך?

אתה מרגיש שהחיים מנהלים אותך במקום שאתה תנהל אותם?

איך חוסר בעוצמה אישית משפיעה עלייך?

כל החיים אומרים לנו מגיל קטן מה לעשות, איך להתנהג, מתי להתחתן, שאנחנו חייבים קריירה או עבודה יציבה.

יכול להיות שזה המשפחה, החברים, הבני זוג, בית הספר, בצבא ועוד אנשים בדרך שפקפקו ביכולות שלנו וניסו להכניס אותנו למסגרת מרובעת ומקובעת.

בעצם מסתבר שהיו או יש אנשים שמתנגדים לרעיונות שלך.

בעצם אמרו לך – 'תחיה את החיים שלך כמו כולם, תהיה כמו כולם, תתנהג כמו כולם.'

הם אמרו לך מגיל קטן שזה לא אפשרי, שזה לא מתאים לכולם, שאתה לא יכול לעשות דברים מעבר למה שהם רואים שאתה מסוגל.

ורוב הסיכויים שהם הצליחו בביקורת שלהם עליך. ואז באופן לא מודע נוצר מצב שאתה מנמיך את עצמך, מבטל את הרצונות שלך מתייחס לעצמך בביקורתיות וחשדנות כלפיי העוצמה האישית שלך.

לרוב האנשים תפיסת החיים התעוותה, והם עושים מה שאמרו להם או איך שחינכו אותם להיות. הם חיים את החיים לפי תפיסה שלא משרתת אותם לפי הרצונות שלהם באמת ולפי מי שהם באמת. אז הם מעבירים לך את מה שהם למדו מניסיון החיים שלהם וזה לרוב לא מועיל לך בכלל.

בטח אתה שואל את עצמך – 'מה לא מגיע גם לי לחיות את החיים שאני תמיד רציתי לחיות בעוצמה?'

בהחלט!

גם לך מגיע לחיות בהעצמה אישית ולהגשים את החיים שאתה תמיד רצית לעצמך!

אם לא הצלחת להגיע למצב שאתה חי את החיים איך שאתה רוצה עד היום בהעצמה אישית, בטח אתה מבין שיש משהו שחסר. שיש משהו שלא אמרו לך, או אפילו ניסו להוריד אותך מהרצונות שלך, התשוקות שלך והמטרות שלך. כי הם לא יודעים שיש דרך אחרת בעצמם!

אבל מה אם אתה לא רוצה להיות כמו כולם?

מה אם אתה כבר מגיל קטן רצית להיות שונה מכולם? לעשות דברים שונה מכולם?

מה אם האנשים בחייך לא מכירים אותך באמת ולא מודעים לפוטנציאל הענקי שיש בתוכך?

מה אם אתה רוצה לחיות בביטחון עצמי יותר גבוה וליצור קשרים חזקים עם אנשים בקלות?

מה אם אתה רוצה לנהל את החיים שלך ולא ההפך?

מה אם אתה רוצה להתעסק במשהו שאתה מאוד אוהב, ולא להתפשר על תואר וקריירה שאתה בכלל לא אוהב?

מה אם תמיד רצית למצוא את אהבת חייך ולהיות בזוגיות מדהימה?

מה אם מגיל צעיר היה לך חלום שרצית להגשים, והוא התפספס בדרך?

מה אם אתה פתאום מבין שאתה זה קודם כל, שאתה האדם הכי חשוב בחיים שלך?

!העצמה אישית מתחילה בתוכך

הנכס הכי חשוב זה אתה! רק אתה יכול לשנות את המצב הנוכחי שלך. רק אתה יכול להחליט – 'זהו, אני מתחיל לחיות בהעצמה אישית חיים שאני אוהב ורוצה. ולא אכפת לי ממה אנשים חושבים!' זה לא אומר שאתה חייב להיות מיליונר עוד שנתיים, לעזוב את כל החיים שבנית לעצמך, ולהתחיל את הכל מאפס.

זה רק אומר שגם אתה יכול להתחיל לשנות ולהשיג את המטרות שלך, לא משנה מהן. בין אם זה להבין את עצמך יותר, לחיות בהעצמה אישית ובעוצמה אמיתית, להשיג יותר ביטחון עצמי, לדעת איך ליצור חיבור מידי עם כל אחד בכל סיטואציה, ללמוד משהו חדש שמסקרן אותך, להתחיל לעשות דברים שבאמת עושים לך טוב, להגשים חלום ילדות שנראה כרגע כלא אפשרי, להשקיע בעצמך ולא רק בבגדים או בדברים חיצוניים, אלא להשקיע בעצמך באמת ולהשיג כלים פרקטיים להעלאת היכולות האישיות שלך!

תבין, לא משנה בן כמה אתה, עדיין לא מאוחר לחיות בהעצמה אישית ולהשקיע בעצמך! כי מגיע לך לחיות יותר בביטחון! מגיע לך לחיות חיים שאתה אוהב! מגיע לך לחיות בהעצמה ובעוצמה אישית שלא חשבת שקיימת! כן אנחנו מבינים, זה לא תמיד קל במיוחד כשהתרגלת לחיים הנוכחיים. והאמונות שלך לגבי עצמך כבר מקובעים. או שאתה מאוד רוצה להתחיל לחיות בעוצמה ואתה לא יודע איך להתחיל. בנוסף גם יש פחדים עמוקים לגבי הרעיון של להתחיל לחיות חיים עוצמתיים, חיים שאתה באמת חולם לחיות.

רוב הפעמים לא לימדו אותך את הכלים שנחוצים כדי שתעשה שינויים בחיים מבלי לוותר או להתפרק.

אז מה אתה יכול לעשות בכל זאת כדי לחיות בהעצמה אישית ולא להתפשר יותר על החיים שלך?

איך אתה יכול כבר מעכשיו לחיות את החיים בהעצמה אישית מבלי להתפשר ולוותר?

עכשיו כשאתה מבין שאתה הנכס הכי חשוב שלך עצמך, אתה כבר מבין שאתה לא זקוק לאישורים של הסביבה, אתה לא צריך להיות כמו כולם במרוץ של החיים, אתה יכול לחיות חיים מאושרים ועוצמתיים מבלי להתפשר על עצמך. אתה צריך רק לקבל את הכלים שיעזרו לך להשיג את ההעצמה האישית שלך שעליה תמיד חלמת!

שיטת עוצמתחיים

עוצמתחיים היא שיטה ייחודית העובדת על תת המודע והמודע – באמצעותה אתה נפרד מחוסר הביטחון העצמי שלך לצמיתות ורוכש ביטחון עצמי שנשאר איתך לכל החיים.

עבודה על תת-המודע בשיטת האימון של עוצמתחיים

הסרת חסמים מתת-המודע לצמיתות – עם מאמן אישי מהצוות המקצועי של עוצמתחיים, בתהליך אימון 1 על 1, אתה תיזכר באירועים החבויים מהעבר, תחשוף אותם, ובתהליך מדויק תשחרר את כל המטען הרגשי השלילי שקיים בהם. ברגע שאתה משתחרר מהמטען של האירועים האלו, כבר אין להם השפעה על החיים שלך. בסוף התהליך אתה משוחרר לצמיתות מהמחסומים ומהאמונות המגבילות ששולטים בך וגורמים לך באופן לא מודע להתפשר על החיים ולא לחיות בעוצמה. אתה תגיע להבנות חדשות בחייך ותשיג ביטחון עצמי יציב ותגלה מה אתה באמת מבלי השפעות מזיקות!

פיתוח היכולות האישיות שלך בשיטת התרגול של עוצמתחיים

חלק בלתי נפרד מהשיטה שלנו הוא גם עבודה על פיתוח ביכולות האישיות שלך, באמצעות שיפור ופיתוח היכולות האישיות שקיימות בך. באקדמיית עוצמתחיים, מבצעים קורסים בהתאמה אישית, בהם תקבל ידע מעשי ותשפר את ביצועיך על-ידי תרגול מעשי בליווי אישי ובקצב אישי. בסוף התהליך, יהיה לך ארגז כלים שיהפוך להיות חלק בלתי נפרד ממך וישמש אותך לאורך כל הדרך. כך תוכל לשמור על הישגייך ואפילו לשפר אותם בכל זמן נתון גם אחרי סיום התהליך.

שיפור המיומנויות מתמקד ביכולת שלך לתקשר עם כל אדם בביטחון מלא, לחזק את היכולת שלך לעמוד בנוחות מול כל סיטואציה ומול אנשים שמנסים להוריד אותך למטה.

אתה תבין איך לקבל החלטות נכונות בחיים ולצאת מספק אל עבר ביטחון וודאות מלאים, תרגיש ישר ושלם עם עצמך. אתה תלמד מה אתה יכול לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את הסביבה שלך ולהפוך אותה לסביבה מנצחת! אתה תבין מה מונע ממך לחיות בעוצמה אישית אמיתית, ותתחיל כבר מעכשיו לחיות בעוצמה אישית שלא ידעת שקיימת בתוכך!

אתה תשיג יציבות ושגשוג, תוכל לקרוא את האנשים סביבך ותלמד לזהות מי האדם שמוריד את הביטחון העצמי שלך למטה. אתה תבין מה ההשפעות של קשר עם אדם כזה על חייך ועל הביטחון העצמי שלך! ותקבל את הכלים לטפל באופן מיידי בהעצמה האישית שלך!

צוות המאמנים שלנו עבר הכשרה אינטנסיבית תחת פיקוח קפדני והוסמך באקדמית עוצמתחיים. הלימודים באקדמיה היא בשיטת לימוד חדשנית שמתבצעת בקצב אישי וליווי אישי, אשר ייחודי לעוצמתחיים.

[oceanwp_library id="5796"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *