מדוע התפתחות אישית כל כך חשובה?

התפתחות אישית זה אחד הנושאים החשובים בחיינו. התפתחות אישית הפכה להיות מאוד פופולארית בשנים האחרונות, אנשים רוצים להתפתח, להשתנות ולהיות יותר מאושרים. הם רוצים להיפטר מהפחדים, מהמחסומים שמעכבים אותם בדרך להצלחה האישית שלהם. הם רוצים להיות יציבים רגשית, להרגיש בטוחים ולהגשים את עצמם. אם הגעת היום לכאן אתה בטח מבין שמגיע לך יותר בחיים, ואתה רוצה למצוא את הדרך הכי טובה להתפתחות האישית שלך, להגשים את עצמך ולהיפטר ממחסומים שמעכבים אותך וחלק מהזמן אפילו עוצרים אותך.

האם אתה חווה את הקשיים האלו בחייך שמפריעים לך להתפתח אישית?

אתה לא יודע מה אתה רוצה להשיג בחיים?
מחשבות מטרידות אותך ולא נותנות לך מנוחה?
אתה בחרדות רוב הזמן וזה נראה שאין דרך לצאת מזה?
אתה חווה עליות וירידות במצב רוח ואתה לא מאושר באמת?
מרגיש חוסר ביטחון עצמי שמשתק אותך?
קשה לך ליצור מערכות יחסים מוצלחות לאורך זמן עם אנשים?
קשה לך ליצור זוגיות מצליחה?
אתה מנסה לקבל מוטיבציה מסרטונים וספרים אבל זה נראה שכלום לא עוזר לטווח הארוך?
ניסית למצוא כל מיני שיטות וגישות טיפול להתפתחות אישית וזה לא עבד לך?
אתה כבר מיואש ולא מאמין יותר בהתפתחות אישית?

מה הם החסמים העומדים בפני אנשים בתהליך ההתפתחות האישית?

חסם ראשון בהתפתחות האישית

אנשים רבים רואים סרטוני מוטיבציה על התפתחות אישית ואינם פועלים מיידית לשיפור חייהם. כיום אנשים רבים רואים סרטוני מוטיבציה על התפתחות אישית אבל בפועל פעמים רבות נשארים בדיוק באותו מקום. הם מוצאים את עצמם רוב הזמן רואים סרטונים ומקבלים השראה להתפתחות אישית, אך אינם פועלים בדרך פרקטית להתפתח בעצמם.

בסופו של דבר אנשים רבים אינם יודעים מה לעשות כדי להשיג את התוצאה שהם רוצים בנושא התפתחות האישית שלהם והם אינם יודעים איך לעצור את הלופ הזה של לצפות סרטונים מבלי להתפתח ולהשתנות.

בתיאוריה אנשים רבים מדמיינים שהם יכולים לכבוש את העולם ולהגיע למטרות שלהם, אבל בפועל הם רחוקים מזה מרחק רב. הם באותו מקום, לא זזים לשום מקום. הם פשוט יושבים על הספה ורואים סרטוני מוטיבציה או עובדים בעבודה שהם אינם אוהבים רוב היום, ומדמיינים על חיים טובים יותר ומלאי הגשמה. חלק מהאנשים אפילו נהיים מכורים לסרטוני מוטיבציה והתפתחות אישית.

כי הם תלויים בסרטוני מוטיבציה אלו כדי להרגיש יותר טוב עם עצמם, ולקבל מוטיבציה ותקווה שמצבם ישתפר. זה אכן עוזר מעט, אבל רק לכמה דקות או שעות ואז הם חוזרים אחורה, לנקודת ההתחלה. אין להם כוח לקחת שליטה על החיים שהם רוצים לעצמם ולהתפתח אישית. לאנשים רבים אין את העוצמה להתחיל השתנות, הם פעמים רבות מרגישים חוסר אונים, חרדות, דיכאון, ומרגישים בבאסה רוב הזמן.

חסם שני בהתפתחות האישית

אנשים רבים משקיעים כסף רב וקוראים ספרים להתפתחות אישית ומחפשים את פתרון הקסם הבא. 18.6 מיליון ספרים על התפתחות אישית נמכרים בשנה. מה שאומר שאנשים ברחבי בעולם מוציאים 800 מיליון דולר בשנה על ספרי עזרה עצמית. אין שום דבר רע בלקנות ספר לעזרה עצמית וזה אפילו מצוין להרחיב את הידע ולקבל השראה. העניין הוא – אם הם רק קונים ספרים שנותנים להם מוטיבציה בלי לעשות איתם משהו באופן פרקטי, כל המידע שיקראו לא יעזור להם באמת! לחלק מהאנשים גם נוצר מצב שהם נהיים מכורים לספרים ומידע חדש. למה זה קורה? בדיוק בגלל הטעות השלישית.

חסם שלישי בהתפתחות האישית

אנשים רבים מחפשים את גלולת הקסם שתפתור להם את כל הבעיות בחיים מבלי להבין שהתפתחות אישית היא הבנה עמוקה ופרקטיקה שצריך ליישם באופן מידי. הרדיפה הבלתי פוסקת של אנשים רבים אחר הדבר היחיד שהם לא יודעים, שיכול לשנות להם את החיים ולמצוא את גלולת הקסם שתפתור להם את כל הבעיות בחיים, היא הרסנית ביותר.

אנשים רבים קוראים מידע חדש שהם לא ידעו קודם, נהנים ממה שהם למדו כי זה בהחלט מאוד כיף ללמוד משהו חדש ש משמש להם השראה. הם מקבלים סיפוק מידי, הם מרגישים מדהים ואז עוצרים שם. הם לא לוקחים את מה שקראו להבנה עמוקה שמלווה בהתפתחות אישית ולפרקטיקה מיידית בחייהם. הם ממשיכים בחייהם אך מתוסכלים שהם לא מצליחים ללמוד ולהתפתח באופן מעשי. לאחר מספר ימים או שבועות הם חוזרים לנקודת ההתחלה, והם מתחילים לחפש שוב מידע חדש שהם לא ידעו קודם שיעזור להם בחיים. זה יוצר לופ שחוזר על שוב ושוב. בסוף הם עלולים לוותר על התפתחות אישית כי נמאס להם להרגיש שהם לא מתקדמים לשום מקום.

אם אתה נתקל באחד או יותר מהחסמים האלו להתפתחות אישית, זה לא אשמתך! זו הסיבה לכך – העולם כיום מלא בהבטחות ובמוטיבציה שפעמים רבות לא עוזרות לך. 

בכלל התפתחות אישית מרגיש כמו נושא כל כך מורכב שאי אפשר להבין אותו. רוב האנשים עושים את הטעויות שציינו בתחילת המסע שלהם להתפתחות אישית. יותר מזה רוב האנשים מוותרים על התפתחות אישית כי הם לא מצליחים להשיג את התוצאות שהם רוצים לייצר לעצמם.

אבל אם נכנסת לכאן, זה סימן שאתה לא רוצה לוותר ואתה חזק יותר ממה שנדמה לך! העניין הוא שרוב המנהיגים הרוחניים "הגורואים" ושיטות להתפתחות אישית למיניהן, לרוב מוכרות לך לרוב חלומות, שאתה יכול לחיות חיים טובים יותר רק אם תגלה את החלקיק החסר והנסתר שלא גילו לך על התפתחות אישית. האמת? זה ממש לא נכון. הדבר היחידי שלא אמרו לך זה שיש שיטה פרקטית להתפתחות אישית השיטה לא תגלה לך חלקיק אחד נסתר שחסר לך. היא תיתן לך את כל המידע והכלים המעשיים שאתה צריך מ- א' עד ת' כדי שתשיג תובנות ותוכל באופן מעשי לגרום להתפתחות אישית לעבוד בשבילך בצורה מעשית ובקצב אישי כדי שתוכל ליישם מיידית בחייך כבר עכשיו! לפני שאתה מגלה מה היא השיטה הייחודית להתפתחות אישית,קודם נבין. מה זה התפתחות אישית.

מהי התפתחות אישית?

התפתחות אישית איננה נושא מסובך בכלל, התפתחות אישית זה לא סוד גדול שרק קומץ של אנשים ברי מזל יכולים להבין משהו. התפתחות אישית זה גם לא להיות מישהו אחר, או לנסות להיות חיקוי של הבן אדם הכי מצליח בעולם.

התפתחות אישית בפשטות זה – להיות הגרסה הכי טובה ועוצמתית של עצמך! כל יום יותר ויותר, לשקם את היכולות שכבר קיימות בך ולשדרג את עצמך ואת הידע על עצמך והחיים כל יום מחדש!

התפתחות אישית היא חיזוק העוצמה שקיימת בתוכך, כדי שתוכל להשיג את המטרות שאתה מציב לך בחיים ולחיות את החיים שאתה רוצה לחיות! בין אם אתה רוצה להיות ספורטיבי יותר, בין אם אתה רוצה לפתח ביטחון עצמי גבוהה, בין אם אתה רוצה לפתח יכולות תקשורת וכריזמה גבוהות ועוד.

איך תוכל להתחיל את המסע שלך בהתפתחות אישית בחייך, וללמוד בצורה פרקטית שתוכל ליישם בחיים כבר עכשיו?

התפתחות אישית בשיטת עוצמתחיים

בשיטת עוצמתחיים תלמד לעומק התפתחות אישית, תשיג הבנה מלאה על החיים ותיישם באופן מידי כלים פרקטיים ותשיג שינוי כבר מהמפגשים הראשונים! אימון להעצמה אישית, הסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות –

באמצעות האימון להעצמה אישית של עוצמתחיים

אתה תסיר חסמים מהתת מודע לצמיתות על ידי היחשפות למקורות פנימיים החוסמים או המשפיעים עליך ועל העוצמה האישית שלך. אתה תפתור את האמונות המגבילות והחוויות המצלקות שנאגרו בתת המודע שלך. בסוף התהליך תגיע להבנות חדשות, תהיה משוחרר לצמיתות מהמחסומים והחוויות שגרמו לך לקושי להצליח בהתפתחות אישית.

באמצעות הקורסים לפיתוח היכולות האישיות שלך להתפתחות אישית בקצב אישי שלך

חלק בלתי נפרד מהשיטה שלנו הוא גם עבודה על פיתוח היכולות האישיות שלך להתפתחות אישית. הלמידה באקדמיה של עוצמתחיים היא בשיטות לימוד חדשנית וייחודית המתבצעת בקצב אישי וליווי של מאמן.

תלמד קורסים מותאמים לך אישית ובקצב המתאים לך, בהם תקבל ידע מעשי ותשפר את יכולותיך על-ידי תרגול מעשי בליווי של מאמן מקצועי תוך התקדמות בקצב שלך. בסוף תהליך הלמידה והתרגול יהיה לך ארגז כלים שיהפוך להיות חלק בלתי נפרד ממך וישמש אותך לאורך כל החיים.

 כך תוכל לשמור על הישגים ולשפר אותם בכל זמן נתון גם אחרי סיום התרגול. הלימוד באקדמיה יפתח וישפר את היכולות והמיומנויות שלך לתקשר עם עצמך ועם כל אדם בביטחון מלא, לעמוד בנוחות מול עצמך וכל סיטואציה ומול אנשים שמנסים להוריד אותך למטה.

הגיע הזמן שלך לקחת את החיים בידיים ולהתחיל את המסע של התפתחות אישית בעוצמה שלא ידעת שקיימת! הגיע הזמן שלך להיפרד מחוסר ביטחון עצמי, ולהתחיל לחיות עם ביטחון עצמי אמיתי! הגיע הזמן שלך להגיע בהצלחה לכול חלום ומטרה שאתה מציב לעצמך. יותר מזה מגיע לך לחיות את החיים שאתה רוצה בעוצמה!

[oceanwp_library id="5796"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *