ספר להעצמה אישית
ספר להעצמה אישית

ספרי התפתחות אישית והעצמה אישית

הספרים של עוצמתחיים

הספרים של עוצמתחיים נכתבו במטרה לתת לך את הכלים הכי טובים לפיתוח היכולות שלך, על סמך מחקר ונסיון רב.

ב-LifePower תמצאו שיטה ייחודית להסרת חסמים מהתת מודע באמצעות אימון אישי, תהליכי הקשבה, ופיתוח כישורי חיים. כאן תמצאו מגוון כלים שיעזרו להתפתחות האישית שלכם.

אתה לא חייב ללמוד תואר במשך שנים. אתה אפילו לא חייב להיות פרופסור כדי להבין איך התת-מודע עובד ולהסיר חסמים מהתת-מודע לצמיתות. התת-מודע לא מסובך בכלל. להפך, התת-מודע יותר פשוט ממה שאתה חושב! בספר עוצמתחיים אתה תלמד בצורה מקיפה ומפורטת בדיוק על ההתמודדות עם התת מודע.

שיטת עוצמתחיים עובדת על פיתוח היכולות האישיות שלך ועל התת מודע – באמצעות שיטה זו אתה מגלה מי אתה באמת, מה הן יכולותיך המלאות וכיצד לממש אותן.

בכל מה שיש לכם ובכל מאמץ משמעותי שאתם עושים, מעורבים אנשים אחרים. יכול להיות שיש לכם רעיונות מבריקים ויוזמה יוצאת מן הכלל – עדיין, הפעולות שלכם נושאות פרי אך ורק בשיתוף עם אחרים. בספר המנהל החופשי, החמישי בספריית LifePower, תמצאו את הידע הדרוש כדי ליצור ארגון או כדי לקחת בו חלק כחבר קבוצה – ארגון שבו כולם משגשגים וכל אחד משיג את שאיפותיו בעודו שומר על חופש אישי.

אנחנו חיים במציאות שבה רוב האנשים מאמינים שתקשורת יעילה ויכולת השפעה זה כישרון מולד, או שהם מאמינים שתקשורת בין אישית יעילה ויכולת השפעה קיימת אצל אנשים שנולדו בסביבה מצליחה והורים מצליחים. הם חושבים שלאנשים שלא נולדו עם יכולת השפעה או סביבה מנצחת, ייקח שנים על גבי שנים כדי להגיע לרמה גבוהה מספיק כדי לתקשר באופן יעיל, להשפיע ולהצליח בחיים. האמת היא שאמונות אלו אינן נכונות. אתה יכול לפתח יכולות תקשורת בין אישית גבוהה, מדובר המיומנות נרכשת ניתן  ללמוד כיצד לייצר תקשורת בין -אישית. ואתה יכול ליצור תקשורת וחיבור מידי עם כל אדם בכל סיטואציה, אתה יכול ללמוד ליצור רושם ראשוני מוצלח על אנשים.

בבית הספר מלמדים אותנו מה ללמוד, הם מלמדים ומציפים אותנו בכל כך הרבה ידע ונושאים מגיל צעיר, והנושאים מתרבים ונהיים קשים יותר ככל שאנו מתבגרים. אבל נראה שהם שכחו את הדבר החשוב ביותר, שכחו ללמד אותנו את הבסיס להצלחה בחיים כיצד ללמוד.

דמיין איך החיים שלך ייראו כשתוכל ללמוד בקלות. דמיין שתוכל ללמוד מהר ולהבין את הנושאים שאותם אתה לומד, תתחיל לאהוב להיכנס לשיעור באופן פיזי או בזום ותלמד באמת מה שהמורה או המרצה מעביר, ותשיג הצלחה במבחנים ובכל תחום שתרצה להתקדם בו!

עם ספר זה, אתם יוצאים להרפתקה המרתקת ביותר – אתם עצמכם. בספר תמצאו מידע חיוני להבנת החיים, אך יותר מכך, אנו מציגים בפניכם נתיב אשר יאפשר לכם לגלות מיהו האדם, מהן יכולותיו המלאות וכיצד לממש אותן.

כיום אנחנו מכירים את המושג שליטה באופן שלילי. כשאומרים את המילה שליטה היא בדרך כלל גורמת לאנשים להירתע, כי הם חושבים ששליטה היא קיצונית ורעה. מבחינתם להשתמש בשליטה זה אומר להיות כוחני, להשתמש בכפייה, לאיים, אפילו להשתמש באלימות.

העניין הוא שאין כזה דבר שליטה שלילית. מה שכן, יש אדם שמפעיל שליטה לא נכונה.

לא חסרים סיפורים על דיקטטורים שמשתמשים בשליטה לא נכונה כדי לגרום לאזרחים להיות כפופים להם. או הורים שצועקים על הילדים שלהם ומענישים אותם, כי מבחינתם אין מה לעשות, זו הדרך היחידה. שימוש בכוח כדי להשיג מטרות, לא נחשב שליטה, שימוש בכוח נחשב כפייה. אם אדם נאלץ להשתמש בכוח, איומים, צעקות וענישה כדי לגרום לפעולה להתבצע, זה כבר מעיד על חוסר שליטה. אדם שיש לו שליטה טובה אפילו לא צריך להגיע למצב שהוא מאיים או מעניש או משתמש בכוח. מהי הסיבה שאנשים מגיעים למצב שהם צריכים לכפות באלימות או לאיים כדי לקבל את רצונם? כי הם לא יודעים איך להשתמש בשליטה נכונה!

המילון בו מרוכזים כל המונחים היחודיים בהם משתמשים בשיטת עוצמתחיים, לשימוש והורדה בחינם.