ספר להתפתחות אישית

You are currently viewing ספר להתפתחות אישית

מהי חשיבותו של ספר להתפתחות אישית?

ספר להתפתחות אישית ממלא תפקיד חשוב בחיי רבים מאיתנו. ספר להתפתחות אישית הוא  אחד מהאמצעים הכי נגישים, זמינים ונפוצים, ורבים מאיתנו התחלנו את הצעד הראשון שלנו בעולם ההתפתחות האישית בספר טוב להתפתחות אישית שקראנו אשר סחף אותנו ואף שינה את עולמנו.

בספר להתפתחות אישית תמיד נוכל למצוא ידע רב, ניסיון ותובנות שנצברו במשך שנים על-ידי כותבים ומומחים מכל העולם אשר מתרכזים במקום אחד. כמו בכל תחום, גם בתחום ספרי ההתפתחות האישית, נמצא חכמה, פילוסופיות, תשובות ותרגילים שיכולים לסייע לנו רבות לשנות את חיינו ולהתקדם למקום טוב יותר. לכן חשוב שנאמץ לעצמנו את ההרגל של קריאת ספר להתפתחות אישית אשר יתרום תרומה משמעותית וחשובה להתפתחות האישית שלנו.

ספר להתפתחות אישית של LifePower

סדרת הספרים להתפתחות אישית של LifePower , נכתבה בידי דני למברגר. דני למד את השיטה של LifePower בארצות הברית, וצבר ניסיון רב במשך כארבעים שנה של מחקר ועבודה עם השיטה. מטרתם של הספרים להתפתחות אישית היא להנגיש את שיטת LifePower לקהל הרחב, על מנת שכל אחד יוכל ללמוד בקלות את השיטה, ליישם אותה וליהנות מההישגים שהיא מעניקה.

הספרים להתפתחות אישית נבדקו בידי המומחים של LifePower ועברו עריכה קפדנית במיוחד כדי להבטיח לקוראים חומר שמונגש בצורה פשוטה וברורה, הניתנת ליישום בחיים.

כל ספר להתפתחות אישית בסדרת הספרים של LifePower עוסק בתחום אחר של החיים וביכולת חיונית אחרת שיש לנו וכדאי לשפרה, נעמיק בה ונעניק כלים מעשיים ליישום מיידי המאפשרים לחוות את השיטה ולהיווכח להישגים שניתן לקבל ממנה.

ספר להתפתחות אישית 'עוצמתחיים: להגשים עוצמה בכל תחומי חייך'

הספר להתפתחות אישית 'עוצמתחיים' הוא ספר הדגל של LifePower, בו תלמדו מידע חיוני להבנת החיים ולהתפתחות אישית, ותשיגו כלים מעשיים לשדרוג תחומים עיקריים בחייכם. הספר להתפתחות אישית עוסק בכם, ביכולות הטבעיות שלכם וכיצד ניתן לשפרם, מהו המיינד ומהו התת-מודע והשפעותיו.

אתם לא חייבים ללמוד במשך שנים כדי להבין איך התת-מודע עובד ואיך ניתן להסיר חסמים מהתת-מודע לצמיתות. התת-מודע לא מסובך בכלל כפי שהרגילו אותנו לחשוב, להפך התת-מודע יותר פשוט ממה שאנחנו חושבים. בספר להתפתחות אישית 'עוצמתחיים' אתם תלמדו בצורה מקיפה ומפורטת על היווצרות התת-מודע, ההשפעות שלו וכיצד ניתן להשתחרר לצמיתות מהחסמים שלו. מעבר לכך, בספר להתפתחות אישית תלמדו תהליכים מדויקים אך פשוטים לשימוש, בהם תגלו מי אתם באמת, מהן יכולותיכם המלאות וכיצד לממש אותן.

הספר עוצמתחיים להתפתחות אישית הוא הבסיס לקורס מדריך LifePower באמצעותו תגשימו את העוצמה והיכולות החבויים בכם, תחיו בלי רעיונות מקובעים אשר חוסמים אתכם ותשתחררו לצמיתות מההשפעה של התת-מודע שגורם לכם לתגובות לא רצויות. עם הספר להתפתחות אישית, אתם יוצאים למסע המרתק להשגת המצב של אדם בהיר.

 הספר 'עוצמתחיים' הוא ספר התפתחות אישית שעוסק במי שאנחנו, במיינד שלנו ובתת-מודע – ידע שהכרחי לכל אחד מאיתנו כדי להבין את עצמינו יותר ולשחרר את עצמינו לצמיתות מכבלי התת-מודע. כך נוכל להוציא החוצה את הפוטנציאל המלא שלנו.

ספר להתפתחות אישית 'מדריך התקשורת המלא'

'האדם חי באותה מידה שהוא יכול לתקשר.'

הספר להתפתחות אישית כולל התייחסות לחיים במציאות שבה רוב האנשים מאמינים שתקשורת יעילה ויכולת השפעה זה כישרון מולד, או שהם מאמינים שתקשורת בין אישית טובה ויכולת השפעה קיימת אצל אנשים שנולדו בסביבה מצליחה. הם חושבים שלאנשים שלא נולדו עם יכולת השפעה או סביבה מנצחת, ייקח שנים על גבי שנים כדי להגיע לרמה גבוהה מספיק כדי לתקשר באופן יעיל, להשפיע ולהצליח בחיים.

האמת היא שאמונות אלו אינן נכונות. אתם יכולים לפתח יכולות תקשורת בין-אישית גבוהה! מדובר במיומנות נרכשת. באמצעות הספר להתפתחות אישית ניתן ללמוד ואפילו לתרגל יצירת תקשורת בין-אישית יעילה. אתם יכולים ללמוד כיצד ליצור תקשורת וחיבור מידי עם כל אדם בכל סיטואציה, אתם יכולים ללמוד איך ליצור רושם ראשוני מוצלח.

בספר להתפתחות אישית 'מדריך התקשורת המלא' תמצאו הסבר מדויק כיצד לחיות חיים מוצלחים עם האנשים סביבכם, איך לבנות שיתופי פעולה, להצליח בקריירה וגם ליצור זוגיות מוצלחת. הספר להתפתחות אישית מכיל שמונה תרגילי תקשורת – כאשר תשלטו בהם תהפכו למגנט חברתי. אם אתם רוצים לתקשר ביעילות וליצור חיבור עם כל אדם בקלות, מדריך התקשורת המלא וקורס תקשורת יעילה יביאו אתכם למטרה!

הספר 'מדריך התקשורות המלא' הוא ספר התפתחות אישית שעוסק בתקשורת בין-אישית – ניתן להגיד שזו היכולת הבסיסית והחשובה ביותר שיש לכל אחד מאיתנו וכדאי שנפתח אותה, כדי שנוכל להגשים את עצמנו בכל תחום בחיינו.

ספר להתפתחות אישית 'יסודות הלמידה'

 'העושר היחיד הקיים הוא הבנה.'

הספר להתפתחות אישית 'יסודות הלמידה' כולל התייחסות חדשה לבית הספר שמציף אותנו בכל-כך הרבה ידע ונושאים מגיל צעיר, והנושאים רק מתרבים ונהיים קשים יותר ככל שאנו מתבגרים. דואגים ללמד אותנו נושאים כמו ספרות, תנ"ך, היסטוריה ועוד… אבל נראה ששכחו את הדבר החשוב ביותר, שכחו ללמד אותנו את הבסיס להצלחה בכל תחום בחיים – והבסיס הוא היכולת ללמוד ונושא הלמידה.

דמיינו איך החיים שלכם ייראו כשתוכלו ללמוד בקלות. דמיינו שתוכלו ללמוד מהר ולהבין את הנושאים שאתם לומדים, תתחילו לאהוב להיכנס לשיעור בכיתה או בזום ובאמת תלמדו את מה שהמורה או המרצה מעביר ותצליחו במבחנים ובכל תחום שתרצו להתקדם בו!

כדי להיות סטודנט מבריק, אתם לא חייבים כישרון מולד! השליטה שלכם בנושא הלמידה היא אשר תהפוך אתכם לכוכבים. ברגע שתלמדו ותיישמו את ספר 'יסודות הלמידה', תאהבו ללמוד ולרכוש ידע חדש, תדעו איך להבין ולהשתמש במדויק בכל מידע שאתם לומדים, ומובטחת לכם הצלחה בכל תחום שתרצו להתקדם בו! שיטת הלמידה של LifePower הופכת תלמידים מתקשים, לתלמידים חרוצים ומצטיינים.

הספר 'יסודות הלמידה' הוא ספר התפתחות אישית שעוסק בתחום הלמידה – אחת היכולות החיוניות ביותר שיש לכל אחד מאיתנו וכדאי שנפתח אותה, כדי לממש את הפוטנציאל המלא שלנו בכל תחום בחיינו.

ספר להתפתחות אישית 'הסיפור של ש' ו-ה': התיאוריה והיישום של שליטה והתכוונת'

כיום, הרבה מאיתנו מכירים את המושג שליטה באופן שלילי. כשאנשים שומעים את המילה שליטה הם בדרך כלל נרתעים, הם חושבים ששליטה היא קיצונית ורעה. מבחינתם להשתמש בשליטה, זה אומר להיות כוחני, לכפות, לאיים ואפילו להשתמש באלימות.

 הספר להתפתחות אישית בוחן היטב ומדגים שאין דבר כזה שליטה שלילית. מה שכן, יש אדם שמפעיל שליטה לא נכונה. שימוש בכוח כדי להשיג מטרות לא נחשב שליטה, שימוש בכוח הוא כפייה. אם אדם נאלץ להשתמש בכוח, באיומים, בצעקות ובענישה כדי לגרום לפעולה להתבצע, זה כבר מעיד על חוסר שליטה. אדם שיש לו שליטה טובה, לא יגיע למצב שהוא מאיים, מעניש או משתמש בכוח. מהי הסיבה שאנשים מגיעים למצב שהם צריכים להשתמש בכפייה או באיומים כדי לקבל את רצונם? כי הם לא יודעים איך להשתמש בשליטה נכונה.

הספר להתפתחות אישית שליטה והתכוונות מציג את הגישה החדשנית שגיבוש של שאיפותיכם והתקדמות נחושה להגשמתן, מצריכים שליטה מיומנת בסביבה. עליכם גם להיות מסוגלים להעביר השראה לאחרים עם ההתכוונות להשיג את המשימות המיועדות. בספר להתפתחות אישית 'הסיפור של ש' ו-ה" תלמדו איך לחדד את יכולת ההתכוונות שלכם ולתת הוראות בקלות, לטפל בהתנגדויות, להשיג שליטה חיובית על אנשים בחייכם, ולטפח שיתופי פעולה. ספר זה כולל חמישה תרגילי שליטה והתכוונות, אשר תרגולם לכדי שלמות בקורס שליטה נכונה, יהפכו אתכם לאדם עם נוכחות איתנה שאיתו אחרים ישמחו לעבוד, לשחק או ליצור.

הספר 'הסיפור של ש' ו-ה" הוא ספר התפתחות אישית שעוסק בשליטה עצמית וסביבתית – אחת היכולות החשובות כדי ליצור השפעה מיטיבה על עצמינו ועל הסובבים אותנו ולכוון את חיינו לעבר מימוש המטרות שלנו.

ספר להתפתחות אישית 'יעילות המיינד: מבנה המיינד האנושי והדרך לשיפור ביצועיו'

יעילות המיינד הוא תמצית של הרעיונות העיקריים מתוך הספר 'עוצמתחיים: להגשים עוצמה בכל תחומי חייך'. מטרתו להעניק לכם את הפנינים מתוך הספר המלא. ביעילות המיינד תגלו את מבנה המיינד האנושי ואת התהליכים המדוייקים להסרת חסמים שמקורם בתת-מודע לצמיתות. הספר גם מתאים לילדים שרוצים ללמוד על המיינד האנושי ולקבל כלים להשגת הצלחה בחיים. באמצעות הספר תתחילו את הדרך להשגת מצב של בהיר: אדם בעל מחשבה צלולה ועוצמה אישית גבוהה.

הספר 'יעילות המיינד' הוא ספר התפתחות אישית שמתאים לילדים ובוגרים, אשר מאגד בתוכו את תמצית הידע של שיטת LifePower שיאפשר לכם לגלות את עצמכם ויפתח בפניכם עולם חדש של אפשרויות למימוש עצמי.

סדרת הספרים להתפתחות אישית של LifePower בהתרחבות מתמדת ואנחנו עובדים על ספרים נוספים עבורכם על מנת להנגיש לכם את הידע הפרקטי ביותר בתחום ההתפתחות האישית.

כתיבת תגובה