מחפשים קורס להתפתחות אישית? ב-LifePower תמצאו קורסים להתפתחות אישית ולהעצמת יכולות אישיות בכל תחומי החיים. בקורסים המרכזיים שלנו צוללים לעומק של כל יכולת חשובה בחיים ומפתחים אותה. לכל קורס תוצאה סופית מוגדרת אליה מגיעים לאחר תרגול יסודי אשר מבטיח יכולת ליישם את הידע בחייכם. רק בקורסים שלנו משיגים שיפור משמעותי שמלווה אתכם תמיד.

קורס להתפתחות אישית – תקשורת יעילה

הקורס המלא לבניית יכולת תקשורת מנצחת, יכולת לעמוד מול כל אדם וכל מצב בנוחות, להתחבר עם אחרים בקלות ולהצליח בחיים באמצעות תקשורת.

אם אי פעם רציתם יותר ביטחון חברתי, להיות יותר מוחצנים ופחות מופנמים, להיות מסוגלים לתקשר עם כל אחד על כל דבר, להיות מסוגלים למכור את הרעיונות שלכם בקלות או לגרום לאנשים לשתף איתכם פעולה – הקורס הזה הוא בדיוק בשבילכם.

תקשורת היא היכולת החשובה ביותר בחיים. אם יש לכם את זה, תוכלו להשיג כל דבר שתרצו. וזה בדיוק מה שעובדים עליו בקורס תקשורת יעילה.

בקורס תקשורת יעילה תעבדו על יכולות התקשורת שלכם עם תרגילים אינטנסיביים ייחודיים, שוב ושוב, כל פעם בדרגת קושי עולה, עד אשר יכולות תקשורת גבוהות יהיו חלק בלתי נפרד מימכם. בואו לבנות יכולות תקשורת ברמה גבוהה יותר משאי-פעם הכרתם.

מה לומדים בקורס?

בקורס מבצעים סבבים של תרגילים אינטנסיביים בדרגות קושי עולות, שיהפכו את היכולות הללו לחלק בלתי נפרד מימכם.

אם הגיע הזמן שלכם לבנות יכולות תקשורת גבוהות עד שזה הופך לחלק בלתי נפרד מימכם, פנו אלינו והירשמו לקורס תקשורת יעילה.

הצלחות מקורס תקשורת יעילה:

"בתור זמר, היכולת הכי חשובה שיש לי היא תקשורת. דרך קורס תקשורת יעילה שיפרתי את יכולות התקשורת שלי פלאים, ועל הדרך שילשתי את כמות ההופעות וההכנסות שלי!"

"כשהגעתי ל- LifePower הייתי אדם סגור ומופנם. מייד בהתחלה הבחנתי בשינוי. קורס תקשורת יעילה גרם לי לרצות לתקשר עם כל אחד! נעשיתי יותר תקשורתי עם המשפחה שלי, דבר שלא חשבתי שהוא אפשרי! הקורס הזה שינה לי את החיים!"

"בתור מטפלת, תמיד רציתי לדעת איך להיות בטוחה בעצמי מול קהל ולקוחות. בקורס התאמנתי בדיוק על היכולת הזו והיום אני יודעת שאני יכולה לעמוד מול כל מצב חברתי בנוחות ובשלווה ולתקשר!"

"מאז שהתחלתי את הקורס, הבנתי מה זה תקשורת. ברגע שבאמת מבינים איך לתקשר נכון – פורחים! עכשיו אני מרגישה שונה – עם אנרגיות מדהימות ועם חיוך ענק על הפנים. אני מבינה שאני יותר חזקה וחברותית ממה שחשבתי. אני יכולה להשיג כל דבר באמצעות התרגילים שלמדתי. אני מדברת עם אנשים בקלות, ויותר מזה, אני נהנית לתקשר עם אנשים!"

"בניתי את כל העסק שלי על יכולות שרכשתי בקורס תקשורת יעילה!"

"בשנת 2020 הגעתי לרווחיות של 20 אחוז בעסק שלי בתחום ההיי-טק, הודות לקורס תקשורת יעילה"

"בזכות קורס תקשורת יעילה, אני מרגישה בנוח להסתכל לאנשים בעיניים כשאני מדברת איתם. הרבה יותר קל לי להתבטא מול הבוס שלי ואנשים שהם בסמכות בכירה ממני בעבודה. אני מביעה את עצמי ואת הרגשות שלי בקלות ובצורה ברורה, זה כייף גדול! תודה לכל הצוות של LifePower."

"קורס משנה חיים! בקורס יש שילוב מנצח של ידע תיאורטי עם תרגול מעשי שמאפשרים להבין לעומק את חשיבות התקשורת ובעיקר מאפשרים ליישם כאן ועכשיו את מיומנויות התקשורת שרכשתי. עכשיו אני מסוגל להתמודד עם כל אתגר וכל סיטואציה!"

"אני מרגישה שאני יותר ערנית וקשובה לאנשים אחרים, מרגישה יותר בטוחה בשיח, פחות מופנמת. התקשורת שלי השתפרה בהרבה ואני מרגישה זאת מהתגובות של אנשים מולי. אני מרגישה שאני יכולה לשלוט בשיחה ולהוביל אותה, ובכך לקדם הרבה יותר דברים יותר בקלות ועם יותר אהדה."

"מדהים עד כמה הקורס הזה שינה את התקשורת שלי עם הסביבה. לפני הקורס לא הצלחתי להביט לאנשים בעיניים, עכשיו אני מסוגלת לכך והביטחון העצמי שלי עלה. היכולת שלי ליצור אינטראקציה עם אנשים גדלה ובזכות זה עכשיו אנחנו גדלים בעסק. כל כך הרבה דברים קטנים השתנו שגרמו לשינוי גדול ולאהבה שלי לשיטה הזאת. תודה."

"למדתי המון על עצמי וכיצד לשפר ולתקן מערכות יחסים בחיי. בנוסף, הצלחתי לרדת מכדור הציפרלקס. השגתי מודעות רבה לעצמי ולתקשורת שלי עם אחרים. בעזרת היכולת לחוות בנוחות התחלתי להניע כל מיני דברים שלא הרגשתי איתם בנוח בעבר והתחלתי לפעול להגשמת המטרות שלי."

קורס להתפתחות אישית: שליטה נכונה

הקורס המלא לבניית נוכחות עוצמתית, יכולת לגרום להתכוונויות שלכם לקרות, לגרום לאחרים לשתף איתכם פעולה ולהיות בשליטה על החיים.

הכרתם פעם מישהו שכאשר הוא רוצה משהו, הוא גורם לכך לקרות ויהי מה? אלו בדיוק היכולות אותן משפרים בקורס להתפתחות אישית – שליטה נכונה.

בקורס רוכשים את היכולת לשים יותר שליטה על החיים שלכם ועל הסביבה שלכם. לשליטה יש שם רע כאשר היא נכפית, אבל מה אם היה אפשר לכוון את החיים למקום שאנו רוצים באופן חיובי והחלטי? זוהי שליטה נכונה.

אם אי-פעם רציתם יכולות תקשורת מתקדמות, שליטה על החיים, החלטיות רבה יותר, יכולת להשרות על עצמכם ועל אחרים ביטחון ושלווה, ויכולת לגרום לאחרים לשתף איתכם פעולה, קורס להתפתחות אישית זה הוא בדיוק בשבילך.

על-ידי תרגול אינטנסיבי של מרכיבי השליטה, תשיגו יכולת מוגברת להוביל את עצמכם, את חייכם ואת מערכות היחסים שלכם. יכולות אלו יהפכו לחלק בלתי נפרד ממכם, כך שתוכלו להתקדם בקלות לעבר הגשמת מטרותיכם ומימוש הפוטנציאל שלכם.

מה לומדים בקורס?

אם הגיע הזמן שלכם לבנות יכולות שליטה והתכוונות גבוהות, יכולות מנהיגות והשפעה חזקה וחיובית על הסביבה, פנו אלינו והירשמו לקורס שליטה נכונה.

הצלחות מקורס להתפתחות אישית שליטה נכונה:

"עם הכלים שרכשתי בקורס הזה אני יודע שכשאני מחליט משהו, זה פשוט קורה. למה? כי עכשיו אני יכול לגרום לדברים לקרות. מעולם לא הייתי כל כך החלטי!"

"כמאמנת כושר שצריכה להוביל אחרים, תמיד הייתי מרימה את הקול. לא עוד! היום אני יודעת לרתום אחרי קהל בשלווה, נחת וביטחון. תודה לצוות שלא ויתר לי עד שהגעתי ליכולת הזאת."

"קורס שליטה נכונה לקח את מיומנויות התקשורת שלי והעיף אותן לרמה שלא חשבתי שאפשרית. היחסים שלי עם כל אדם סביבי חלקים, אני יכול לדבר מול קהל בקלות, אנשים כל הזמן מנסים להתחבר אלי."

"למדתי איך ליישם יותר שליטה בחיי. הרגשתי איך משולש העוצמה עולה כשמיישמים כל אחת מהצלעות שלו. יש לי יותר שליטה בעבודה וההרגשה נפלאה. אני מבצע עכשיו דברים שבעבר היססתי לגביהם. "

"קורס מצוין שמלמד איך להשיג עוצמה בכל תחום בחיים בדרך מאוד פשוטה ליישום. אני רואה איך דברים שפעם היו מתסכלים אותי, היום הם עוברים בקלות וביעילות אחרי שיישמתי ותרגלתי את החומרים."

"השגתי את היכולת לשליטה מלאה רק לאחר שהבהרתי את המושג, והבנתי מדוע שליטה היא דבר חיובי! לפני זה ניסיתי להשיג שליטה בלי להבין בדיוק מה זה והיה לי מאוד קשה. בקורס קיבלתי את היכולת לשלוט לא רק באנשים אחרים, אלא גם בעצמי ובחשבון הבנק שלי."

"קורס שליטה והתכוונות הוא המשך לקורס תקשורת יעילה. השילוב של שני הקורסים מקנה יכולת לחוות בנוחות ולשלוט. לעמוד על דעתך ורצונך, לתקשר ולהפעיל אנשים על מנת להשיג את מטרותיך. לאחר שני הקורסים הללו אינך יכול עוד להיות ביישן או כזה שעומד "מן הצד", להיפך – אתה נכנס למרכז הבמה והופך לגורם, יוזם ופועל להשגת המטרות שלך בחיים."

"קורס שליטה נכונה הוא קורס חזק שנותן כלים וכוח לשלוט באופן חיובי על אנשים וחפצים סביבך. הקורס מעלה את רמת המודעות. זה מעלה אותי בסולם הרגשות ונותן תחושה של כוח, שליטה ורוגע. תודה לצוות קלירינג סנטר על התמיכה במשך כל הדרך! אני כבר מיישם את הכלים שלמדתי בקורס ורואה תוצאות מדהימות."

קורס להתפתות אישית: יסודות הלמידה

הקורס המלא לבניית יכולות למידה גבוהות.

האם אי פעם היה לכם קושי להתרכז בלימודים?

האם קרה לכם שלמדת משהו ולא הצלחת לזכור זאת לאחר מכן?

האם אי-פעם למדתם משהו ולא הצלחתם ליישם אותו?

בקורס יסודות הלמידה תלמדו את הכלים שאף אחד לא לימד אתכם בבית הספר – כיצד ללמוד. בנוסף, קורס להתפתחות אישית זה ייתן לכם את היכולות הבאות: ריכוז משופר, שיפור מיומנויות הלמידה ואת היכולת ליישם את מה שלמדתם.

בקורס תלמדו כיצד להתגבר על בעיות קשב וריכוז וקשיים בלמידה. כך תהפכו את הלמידה להנאה ותוכלו להשתמש בכל מה שאתם לומדים כדי להצליח בעבודה, בעסקים ובכל תחומי החיים.

כל יום בחיים אנחנו לומדים משהו חדש. לכן, "ללמוד איך ללמוד" יכול לשנות את חיינו לתמיד. למידה זה כיף, למרות מה שחווינו בבית הספר, אם עושים את זה נכון. בעזרת קורס יסודות הלמידה תוכלו ללמוד כל נושא שתרצו במהירות, ביעילות ובהנאה!

מה לומדים בקורס?

הצלחות מקורס יסודות הלמידה:

"כשהייתי ילד, לקחתי ריטלין במשך 10 שנים ותמיד אמרו שיש לי בעיית קשב וריכוז. בעזרת הקורס פיתחתי יכולות קשב וריכוז מטורפות! קשיי הלמידה נעלמו!"

"עד הקורס, למידה היתה עבורי 'לנסות לעבור מבחן' ואז הייתי שוכחת הכל. לא אהבתי ללמוד. היום, באמצעות הכלים שרכשתי בקורס, לראשונה בחיי, אני אוהבת ללמוד. היום אני יכולה להבין בצורה מדוייקת מה שאני לומדת ולא מפחדת מחומרים קשים."

"היום אני אוהבת ללמוד! ההבנה שלי מהירה פי כמה, אני יותר מתעניינת בתחומים 'מסובכים' שפעם חשבתי שלעולם לא אתקרב אליהם. זה פשוט המפתח לחיים!"

"אני מורה 25 שנים, ורק עכשיו בעקבות קורס יסודות הלמידה, גיליתי ולמדתי את מחסומי הלמידה. אחרי הקורס אני יודעת שיטות איך להבהיר מילה לא מובנת. אני מאוד גאה בזה שלמדתי את זה עכשיו, אף פעם לא מאוחר. אני לוקחת את זה לעבודה בתור מורה לתלמידים שלי. אני מרגישה שאני יכולה יותר לעזור לתלמידים שלי וגם לבן שלי ולעצמי. אני מיישמת את הכלים שקיבלתי, וכבר רואים עלי את השינוי."

"קורס מרתק. הידע בקורס יסודות הלמידה נותן לי ביטחון שאני יכול ללמוד כל דבר בעולם וליישם אותו. הוא גם עוזר לי ללמד אחרים ולהבין מאיפה נובעים הקשיים שלהם ואיך לעזור בתחום ההוראה שלי כמרצה."

"כמנהל אני יודע היום לבדוק ולוודא הבנה ויישום מלאים של המסרים שעוברים בעבודה שלי. הצלחתי במשך חודש שלם לקחת 5 נציגים פחות טובים בעבודה ובאמצעות הבהרת מילים לא מובנות של נהלים ותהליכים בעבודה, הם הצליחו לטפס לעשירון העליון במחלקה. בזכות הקורס הצלחתי להביא אותם לתוצאות והישגים מעולים."

"זה קורס מקיף ומאוד מעניין, ונתן לי יכולת לימוד עילאית. אם היו לי את הנתונים האלה בזמן שהייתי בבית ספר, החיים שלי היו בטוח נראים אחרת לגמרי. אבל עכשיו אני יכולה לעזור לבנות שלי בלימודים. תודה לצוות קלירינג סנטר! קורס חובה לכל אדם שרוצה להצליח בלימודים ובחיים."

אם הגיע הזמן שלכם לדעת איך ללמוד באמת, ליהנות מהדרך וליישם בחיים, פנו אלינו והירשמו לקורס יסודות הלמידה.

קורס להתפתחות אישית: השגת יציבות ושגשוג

הדרך להתגבר על עליות וירידות בחיים ולבנות ביטחון וחוסן מול כל מצב שתעמדו מולו.

האם אי-פעם תהיתם מדוע יש לכם עליות וירידות בלתי פוסקות במצבי הרוח, בביטחון וברמת האנרגיה?

בכל פעם שאתם משתפרים אתם מרגישים שתיפלו שוב?

זה נכון שהחיים מאתגרים ומשתנים… אבל למה אתם צריכים להיות בעליות וירידות בגללם? זה לא חייב להימשך ככה.

חוסר היציבות הזה נובע ממקור אחד ספציפי בחייכם – והוא קשור בהשפעות חיצוניות שמורידות אתכם למטה. בקורס להתפתחות אישית זה תגלו מה המקור המדויק למצב הזה בחייכם, ותלמדו איך לטפל בו כדי שתוכלו לשמור על ההישגים שלכם לאורך זמן בכל מקום בחיים, ולהיות יציבים יותר ברגשות, בביטחון וברמת האנרגיה שלכם.

מה לומדים בקורס?

הצלחות מקורס השגת יציבות ושגשוג:

"עכשיו אני יודע איך לצאת מהמלכודת הכי גרועה שיש – עליות וירידות בחיים! השליטה שלי על הרגשות שלי עלתה פלאים, אני לא מושפע יותר מאנשים שמנסים להוריד אותי ואני יותר בטוח בעצמי!"

"סופסוף יש יציבות בחיים שלי! שמו של הקורס הוא בדיוק מה שהוא מספק. הבנתי שהביטחון שלי עלה וירד בגלל גורמים שהורידו אותי למטה, והיום אני יודע איך לשלוט בחיי ולא שהם ישלטו עליי."

"היום אני זה ששולט בחיים שלי! לא נותן לסביבה להשפיע עלי כבעבר! התרחקתי מאנשים עם אנרגיות שליליות. עכשיו אני זה שבוחר איזו תקשורת לקבל ואיזו לא, והסביבה שלי לא משפיעה עליי כבעבר! כיום אני מנהל את העסק שלי בצורה הרבה יותר מוצלחת ושלווה!"

״היום אני מרגיש יותר עניין בחיים ויותר שליטה ושמחה. הקורס חידש לי את המושג 'רכבת הרים' שממנו סבלתי. לא ידעתי שיש מושג ושם לתופעה הזו של עליות וירידות במצבי רוח ובכלל ממה זה נובע. כל זה מאוד שיפר לי את הגישה לחיים ואפשר לי למדוד את 'הלא מדיד', כלומר את הרגשות והתחושות שלי, ואני אפילו נמצא במצב שאני מנהל אותם ולא הם אותי."

"אם היו מספרים לי שאפשר להיות מרוצה ברמה גבוהה מהקורס ולהגיע לתוצאות תוך זמן קצר, לא נראה לי שהייתי מאמין. עכשיו אני לא רק מאמין, אני גם חווה את זה בחיי. כאשר התחלתי להשתמש בכלים שקיבלתי בקורס השגת יציבות בחיים, מייד ראיתי שיפור בחיי. בעזרת הכלים קיבלתי החלטות חד-משמעיות ששיפרו לי את איכות החיים. אין ספק שזה ילך איתי להמשך כל הדרך."

"קורס מדהים! שיפר משמעותית את היכולת שלי לנהל ולהתנהל עם אנשים ועובדים. שיפר את הזוגיות שלי ובעיקר אפשר לי לסייע לאנשים לנהל חיים טובים ולהימנע ממצבים שמביאים אותם לירידה בסולם הרגשות. זה קורס חובה לכולם. תודה ענקית."

"הקורס היה יעיל ובסיסי, מצליח להעביר בפשטות הבנה חשובה על איך לפתור בעיה מסויימת בחיים שכל אחד יכול להיתקל בה. קיבלתי עולם מושגים שקל לי ליישם במציאות ולהבחין בהם בחיי. במהלך הזמן הקצר של הקורס פתרתי את הבעיות הספציפיות שהיו לי מול אנשים סביבי."

"קורס השגת יציבות בחיים נתן לי כלים וידע שעוזרים לי בתור עצמאי להתקדם בחיים וגם בתור בן אדם."

אם הגיע הזמן שלכם להשיג יציבות בחיים, בביטחון, ברגשות ובאנרגיה שלכם, פנו אלינו והירשמו לקורס השגת יציבות ושגשוג בחיים.

קורס להתפתחות אישית: ערכים ושלמות אישית

הדרך לקבלת החלטות נכונות, לבניית משמעת עצמית, ערך עצמי גבוה, וודאות בעצמכם ובמטרות שלכם.

אתם, המטרות, השאיפות וההחלטות שבדרככם הן הנושא של הקורס הזה!

האם יש אזורים בחיים שאתם לא מצליח לפעול בהם במלוא העוצמה שלכם? תחומים בהם אין לכם משמעת עצמית גבוהה?

האם לפעמים אתם לא יודעים איך לקחת את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם?

מי הורס לנו הכי הרבה בחיים? אנחנו. ההצלחה שלנו בחיים תלויה בכמה החלטות טובות נעשה שיקדמו אותנו אל עבר השאיפות שלנו. לפעמים אנחנו טועים ומתדרדרים.

בקורס ערכים ושלמות אישית תרכשו את כלים עוצמתיים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם, להפסיק להרוס לעצמכם, לקחת יותר שליטה ואחריות על החיים שלכם, להשיב אליכם וודאות, משמעת עצמית, אהבה וערך עצמי. בסיום הקורס תחוו הקלה ממשקעי העבר אשר מנעו ממכם לממש את המטרות והשאיפות שלכם.

מה לומדים בקורס?

הצלחות מקורס ערכים ושלמות אישית:

"עכשיו אני מעריכה את עצמי באמת. למדתי איך להפסיק להרוס לעצמי ולהיות חופשייה. זה קורס שאני ממליצה לכל אחד לקחת בשביל לשפר את איכות החיים שלו, ולהרגיש באמת שלם בכל החלטה ומעשה."

"הקורס ששינה אותי הכי הרבה – דרכו התחדדו לי הערכים האמיתיים שלי, אני סופסוף מבינה מי אני באמת. אנשים מכבדים אותי יותר. קל לי יותר לעמוד על שלי. התהליך שעברתי בקורס הזה הביא אותי להיות שלווה ורגועה בדרך למטרות שלי. יש לי ביטחון עצמי אמיתי!"

"הקורס הזה נתן לי את הדבר הכי חשוב, שזה אני! גיליתי את האני הפנימי שלי מחדש, והפעם עם שלמות אישית וידיעה מה אני באמת שווה. השלתי מעליי את עול המעשים שאני לא גאה בהם מהעבר, בייחוד כלפי עצמי, התנקיתי ואני פשוט חופשייה יותר!"

"בהחלט קורס חזק מאוד שנותן כוח ועוצמה לאדם שייקח אחריות על מעשיו ולא יחפש אשמים או מניעים, אלא יהיה ישר ואמיתי. הגדולה היא להיות בעל אהדה לכולם ולא משנה מה ואיך התייחסו אלי, אני אמשיך לתת חיבה ואהדה לכולם ולהיות ישר ובעל אחריות."

"קורס מרתק העוסק בצדק, אתיקה ומוסר. מלמד כיצד לפעול על מנת להגדיל את הטוב בעולם בעזרת כללי האתיקה. מלמד על יושרה והכרה בחשיבות הדברים שאתה רואה וחושב תוך עמידה על דעתך. קורס חובה לחיים!"

"עיקר העניין הוא לדעת לעשות טוב בכל תחומי החיים בלי לחפש תירוצים או צידוקים ולא לחפש מי אשם אלא לדעת לשקם את האחריות שלי בכל תחום בחיי ולהיות גורם על הסביבה. בעיני זה קורס חובה. נהניתי מאוד."

"קורס מצוין שמלמד איך אנחנו יכולים לפעול בצורה מיטבית בעולם וליהנות מהישגים במקום להיות בחוסר וודאות ובלבול ולחוות מפחי נפש. נהניתי מאוד מהקורס וממליץ לכולם."

"קורס ערכים ושלמות אישית הקנה לי הבנה על מה 'נכון' ו'לא נכון' מבחינה אישית. הקורס נתן לי כלים לנתח סיטואציות ולדעת איך להתנהל. בסופו של יום, הקורס עוזר מאוד להגביר את איכות החיים ומביא אותי למקומות חדשים וגבוהים בכל התחומים."

אם הגיע הזמן שלכם לדעת לקחת החלטות טובות יותר, לחיות עם משמעת עצמית, ערך עצמי וודאות גבוהה יותר בעצמכם, פנו אלינו והירשמו לקורס ערכים ושלמות אישית.

קורס להתפתחות אישית: מאמן LifePower

הפכו למאמנים בשיטת LifePower ועזרו לאחרים להגשים את החיים שתמיד רצו. אם החלום שלכם הוא לעזור לאנשים להשתפר, הקורס הזה הוא בשבילכם.

בקורס מאמן LifePower, תלמדו באופן מלא ויסודי את הספר עוצמתחיים: להגשים עוצמה בכל תחומי חייך. בקורס תרכשו את הכלים לעזור לכל אדם לשפר את יכולותיו, לסדר את תחומי חייו השונים ולסייע לו להשתחרר ממועקות, טראומות וממחסומים פנימיים. בקורס תלמדו להעביר לאחרים מגוון רב של תהליכים לשחרור חסמים מהתת מודע, וגם לכוון אנשים אחרים לעבר הצלחה באמצעות הכלים המרובים של LifePower.

במסגרת הקורס תעבירו תהליכי אימון אישיים לאחרים תחת פיקוח צמוד והדרכה מלאה, כאשר לפני כל מפגש תקבלו תרגול והכוונה.

מקורס זה תפיקו תועלת בשלושה מישורים:

בסיום הקורס, תקבלו תעודה של מאמן מוסמך בשיטת LifePower ותוכלו לפתוח בקריירה עצמאית ומלאת סיפוק של עזרה לחברים, לבני משפחה, לילדים, לאנשי עסקים, ולכל אדם שיפנה אליך.

אנו מזמינים כל מאמן מוסמך לחבור לרשת LifePower העולמית ולקבל את החומרים והתמיכה הדרושים כדי להקים פעילות משגשגת ועצמאית שלה או שלו.

מה לומדים בקורס?

יסודות השיטה של LifePower, הפילוסופיה, הערכים והכלים היישומיים לחיים:

העברת תהליכים של קלירינג:

אם בוער בכם לעזור לאנשים ולהפוך זאת לקריירה שלכם או פשוט הייתם רוצים לעזור לעצמכם ולאחרים, פנו אלינו והירשמו לקורס מאמן LifePower.

הצלחות מקורס מאמן LifePower :

"בקלירינג סנטר גיליתי שהייעוד שלי הוא לעזור לעשות עולם טוב יותר. החלטתי ללמוד איך לעשות את זה באופן מקצועי. לא חשבתי לעצמי שדרך ההכשרה אגיע לרמה כזאת של מקצוענות, ידיעה איך לעזור לכל אחד ותוצאות אמיתיות בשטח. אני מרגישה שאני מבינה טוב יותר את החיים ויכולה לעזור לכל אחד שרוצה להגיע לשם גם!"

"קיבלתי כלים לחיים שיישארו איתי לתמיד. עברתי תוך כדי הקורס תהליכים ששינו את הדרך בה אני חושבת, מתנהגת ומרגישה. אני היום אדם הרבה יותר חי, אנרגטי, שמח ומאושר. יש בי רצון עז לעזור לאחרים ועכשיו אני באמת בטוחה ביכולת שלי לעשות זאת!"

"למדתי טיפול ואימון בהמון שיטות שונות. שום דבר לא השתווה לכלים שלמדתי בתור מאמנת בשיטת LifePower. הדיוק, התוצאות המהירות וההצלחות שמדברות בעד עצמן. כיום, אימנתי כבר באמצעות השיטה מאות אנשים במשך מספר שנים והפכתי את התשוקה שלי לקריירה לחיים."

"הקורס מורכב משני חלקים: חלק תיאורטי וחלק מעשי, הכול מסודר בצורה מאורגנת וישימה. היה מאוד מהנה להעביר תהליכים לאדם אחר ולראות כיצד אני יכולה לעזור, לשפר ולגרום לאדם אחר לעלות בסולם הרגשות. הפיקוח מצוין ומאוד מדויק. היו לי הישגים אישיים בעקבות מתן התהליכים ותיקנתי גם דברים בחיים האישיים שלי. אני מתכננת להמשיך לתת תהליכים לאנשים בסביבתי."

"זה היה אחד מהקורסים הטובים שעשיתי. למדתי בקורס מה זה התת-מודע ולאיזה מצבים הוא גורם כשהוא נכנס לפעולה. כשהתחלתי לתת תהליכים למאומנת שלי שמתי לב לרמת ההתקדמות שלה, ראיתי איך מפעם לפעם היא מרגישה יותר ויותר טוב וזה נתן לי סיפוק אדיר. חוץ מזה אני שמח שהצלחתי לעמוד ביעד האישי שלי ולסיים את הקורס בהצלחה רבה!"

"הקורס מלא בידע וכלים להתמודדות עם החיים. בכל נושא ראיתי איך אפשר להשתמש בו גם לשיפור המצב שלי וגם של אחרים. היה נפלא לתת תהליכים לאחרים. תודה לכל מי שעזר, תמך והנגיש את כל החומרים כך שאפשר ליישם אותם."

[oceanwp_library id="6104"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *