מהי שיטת עוצמתחיים?

חברת עוצמתחיים קיימת ופועלת משנת 1992 בתחומי העצמה האישית, הסרת מחסומים מהתת מודע ופיתוח יכולות אישיות. 

לחברת עוצמתחיים מרכזים להתפתחות אישית בארץ ובעולם, הפועלים לפי שיטת עוצמתחיים במרכז ברחבי הארץ והעולם ואקדמיה ללימוד העצמה והתפתחות אישית.

עוצמתחיים פועלת כ30 שנים. אלפי אנשים עברו בהצלחה את שיטת חיים והישיגו התפתחות אישית, עוצמה בכל תחומי חייהם ובעיקר את החיים שרוצים לחיות.

  • עוצמתחיים הנה שיטה ייחודית המסירה חסמים לצמיתות מהתת-מודע, אתה מסיר חסמים וטראומות מעיקות לצמיתות. הסרתם של חסמים וטראומות אלו גורם לך להגביר את העוצמות שלך לממש את הרצונות שלך ולהשתחרר מחרדות ופחדים לצמיתות.

  • שיטת עוצמתחיים עובדת על פיתוח היכולות האישיות שלך – באמצעות שיטה זו אתה מגלה מי אתה באמת, מה הן יכולותיך המלאות וכיצד לממש אותן.

באמצעות שיטת עוצמתחיים תוכל להסיר חסמים המונעים ממך לחיות את החיים כפי שאתה רוצה. תוכל לתקשר בצורה אפקטיבית יותר, לרכוש ביטחון עצמי גבוה שיישאר איתך לכל החיים. אתה תבין איך לקבל החלטות נכונות בחיים ולצאת מספק אל עבר ביטחון וודאות. אתה תרגיש ישר ושלם עם עצמך ותשיג יציבות רגשית ושגשוג בחיים.

באמצעות שיטת עוצמתחיים תדע לקרוא את האנשים סביבך ותלמד לזהות מי האדם שמוריד את הביטחון העצמי שלך למטה. אתה תבין מה ההשפעות של קשר עם אדם כזה על חייך ועל הביטחון העצמי שלך, ותקבל את הכלים לטפל בו באופן מיידי! אתה תלמד מה אתה יכול לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את עצמך ואת הסביבה שלך ולהפוך אותה לסביבה מנצחת!

אנו בעוצמתחיים מאמינים כי מגיע לכל אדם להשיג את הדברים אותם הוא רוצה לעצמו בחיים, לממש את עצמו, לבנות ביטחון עצמי גבוה שלא ניתן לערעור ושבירה, יציבות רגשית מלאה ועוצמה בחיים.

בשיטת עוצמתחיים תיצור את הביטחון שתמיד רצית! אתה תתמודד עם כל מכשול בצורה האפקטיבית ביותר ותבנה את החיים שאתה רוצה להגשים לעצמך!

אימון להעצמה אישית בשיטת עוצמתחיים אימון אישי להעצמה אישית ועבודה על התת מודע בשיטת עוצמתחיים כוללים הסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות. אימון להעצמה אישית מתבצע עם מאמן אישי, אשר הוכשר לכך במיוחד באקדמיה של עוצמתחיים, בתהליך אימון אחד-על-אחד. במהלך האימון להעצמה אישית, אתה תיזכר באירועים החבויים מהעבר, תחשוף אותם ותשחרר את המטען הרגשי השלילי שקיים בהם.

אירועים אלה מכונים טראומות מאחר וההשפעה השלילית שלהם נמשכת שנים רבות. ברגע שאתה משתחרר מהמטען של האירועים האלו לצמיתות, אין להם השפעה על החיים שלך. בסיומו של האימון להעצמה אישית בשיטת עוצמתחיים, אתה משוחרר לצמיתות מהמחסומים ומהאמונות המגבילות ששולטים בך וגורמים לך לקשיים חוסר ביטחון וחוסר יציבות. אתה תגיע להבנות חדשות בחייך ותשיג ביטחון אמיתי ויציב! האימון להעצמה אישית נערך באמצעות מאמן אישי בפגישות שבועיות עם תוכנית מובנת ומסודרת.

שיטת התרגול החדשנית של עוצמתחיים, שתביא אותך למקסימום תוצאות והישגים!

חלק בלתי נפרד מהשיטה שלנו הוא גם עבודה על פיתוח היכולות האישיות שלך. הלמידה באקדמיה של עוצמתחיים היא בשיטות לימוד חדשנית וייחודית המתבצעת בקצב אישי וליווי של מאמן. תלמד קורסים מותאמים לך אישית ובקצב המתאים לך, בהם תקבל ידע מעשי ותשפר את יכולותיך על-ידי תרגול מעשי בליווי של מאמן מקצועי תוך התקדמות בקצב שלך. בסוף תהליך הלמידה והתרגול יהיה לך ארגז כלים שיהפוך להיות חלק בלתי נפרד ממך וישמש אותך לאורך כל החיים. כך תוכל לשמור על הישגים ולשפר אותם בכל זמן נתון גם אחרי סיום התרגול. הלימוד באקדמיה יפתח וישפר את היכולות והמיומנויות שלך לתקשר עם עצמך ועם כל אדם בביטחון מלא, לעמוד בנוחות מול עצמך וכל סיטואציה ומול אנשים שמנסים להוריד אותך למטה.

צוות המאמנים המקצועי שלנו עבר הכשרה אינטנסיבית תחת פיקוח קפדני והוסמך באקדמית עוצמתחיים.

באהבה

 צוות עוצמתחיים