מי אנחנו?

עוצמתחיים הנה חברה הפועלת משנת 1992 בתחום העצמה האישית, הסרת מחסומים מהתת מודע ופיתוח יכולות אישיות.

לעוצמתחיים מרכזים להתפתחות אישית בארץ ובעולם, מאמנים בשיטת עוצמתחיים במרכז ברחבי הארץ והעולם ואקדמיה ללימוד העצמה והתפתחות אישית.

עוצמתחיים פועלת כ30 שנים. אלפי אנשים עברו בהצלחה את שיטת חיים והישיגו התפתחות אישית, עוצמה בכל תחומי חייהם ובעיקר את החיים שרוצים לחיות.

שיטת עוצמתחיים ייחודית ועוסקת  בהתפתחות האישית ומאמינה באפשרות ליצירת עוצמה בחיי האדם  ויחסיו עם הסובבים אותו. שיטת עוצמתחיים  עוסקת בהסרת חסמים מהתת מודע, השיטה כוללת אימון להעצמה אישית באמצעות תהליכים אישיים ולמידה להתפתחות אישית.

שיטתעוצמתחיים  מאמנת את האנשים שמשתמשים בשיטת עוצמתחיים להעצמה ולרמה גבוהה יותר של יכולות אישיות וחברתיות ומשפרים את איכות החיים. אנשים רבים אשר עברו אימון אישי להעצמה, תהליכים אישיים ולמדו את הקורסים באקדמיה של עוצמתחיים, מעידים שהגיעו למצב של עוצמה בכל תחומי חייהם.  שיטת עוצמתחיים מאפשרת  להשיג את המצב של ‘אדם בהיר’.

עוצמת חיים הנה שיטה פרקטית יישומית, המאפשרת לך למחוק לצמיתות את החסמים בתת המודע לרבות קבלת כלים לשימוש מידי להתפתחות אישית. השיטה מייצרת תוצאות מהירות יחסית ומאפשרת לאנשים לחיות את החיים שהם רוצים חולמים ומייחלים לעצמם.

באהבה

 צוות עוצמתחיים