ספר להעצמה אישית
ספר להעצמה אישית

הספרים של LifePower

הספרים של LifePower נכתבו במטרה לתת לך את הכלים הכי טובים לפיתוח היכולות שלך, על סמך מחקר ונסיון רב.

ב-LifePower תמצאו שיטה ייחודית להסרת חסמים מהתת מודע באמצעות אימון אישי, תהליכי הקשבה, ופיתוח כישורי חיים. כאן תמצאו מגוון כלים שיעזרו להתפתחות האישית שלכם.

צור קשר

ספר להתפתחות אישית

עוצמתחיים:
להשיג עוצמה בכל תחומי חייך

גלו את יסודות הקיום האנושי: מהו האדם, מהם מרכיבי החיים, מהם הגורמים להצלחה ולכישלון, וכיצד מחסומים חבויים בתת-מודע פוגעים בהגשמת מטרותנו. הספר מציג תהליכים מדויקים – אך פשוטים לשימוש – באמצעותם תגבירו יכולות, תשפרו זיכרון ותשתחררו מהטראומות אשר מסתתרות בתת-מודע.

ספר להתפתחות אישית

המנהל החופשי

האדם הוא המנהל של החיים שלו! בכל מה שיש לכם ובכל מאמץ משמעותי שאתם עושים, מעורבים אנשים אחרים. ייתכן שיש לאדם רעיונות מבריקים ויוזמה – אך פעולותיו נושאות פרי רק בשיתוף פעולה עם אחרים. ב-המנהל החופשי תמצאו את הידע הדרוש כדי ליצור או להשתתף בארגון שבו כולם משגשגים וכל אחד מגשים את שאיפותיו בעודו שומר על חופש אישי.

ספר להתפתחות אישית

מדריך התקשורת המלא

כאן תמצאו כלים כיצד לחיות בהצלחה עם האנשים סביבכם ומהם העקרונות של בניית שיתוף פעולה, שגשוג בקריירה שלכם, ויצירת זוגיות מוצלחת. אם אתם שואפים לתקשר ביעילות ולהתחבר בקלות עם כל אדם – שמונת התרגילים של המדריך, אותם תבצעו ב-קורס תקשורת יעילה, יביאו אתכם למטרה!

ספר להתפתחות אישית

יסודות הלמידה

כדי להיות סטודנט מבריק, אינכם חייבים כישרון מלידה! שליטה בטכנולוגיית הלמידה היא אשר מבטיחה בקיאות בכל נושא. כאשר תיישמו את הכלים שבספר , תאהבו לרכוש ידע, תדעו כיצד להבין ולהשתמש בכל מידע שאתם לומדים, ומובטחת לכם הצלחה בכל תחום.

להצליח עם תבונה

להצליח עם תבונה

ספר זה נכתב על-ידי כרמלה ויצמן, בעלת ניסיון מעל לעשרים שנה כמאמנת אישית. במרוצת השנים, כרמלה עבדה עם מאות בני נוער ומבוגרים מתוך מטרה לעזור להם להעלות יכולות אישיות ולשפר את חייהם. כרמלה מרכזת עבורנו את הידע שצברה המבוסס על כלים פשוטים אך יעילים לאפשר לכל אדם להגיע לחיים של ודאות ושגשוג.

יעילות המיינד

יעילות המיינד שלך

זוהי תמצית העקרונות מתוך הספר עוצמתחיים: להגשים עוצמה בכל תחומי חייך. כאן תגלו את מבנה המיינד האנושי ותהליכים מדוייקים להסרת חסמים שמקורם בתת-מודע. אתם מוזמנים לצאת למסע המרתק להשגת מצב של בהיר. אדם בהיר הוא בעל מחשבה צלולה ועוצמה אישית גבוהה.

ספר להתפתחות אישית

הסיפור של ש' ו-ה'

גיבוש שאיפות והגשמתן מצריך שליטה מיומנת בסביבה. ספר זה חושף כיצד לחדד את ההתכוונות שלכם, להתגבר על התנגדויות, להשיג שליטה חיובית בסביבה ולטפח שיתוף פעולה. הספר מכיל חמישה תרגילים שביצועם ב-קורס התכוונות ושליטה יהפכו אתכם לאדם בעל נוכחות איתנה שאיתו אחרים ישמחו לעבוד, לשחק או ליצור.

המילון בו מרוכזים כל המונחים היחודיים בהם משתמשים בספריית LifePower, לשימוש והורדה בחינם.