הספריה של LifePower

הספרים של LifePower נכתבו במטרה לתת לך את הכלים הטובים ביותר לפיתוח היכולות שלך, על סמך מחקר ונסיון רב.

[oceanwp_library id="7751"]

150.00 

גלו את יסודות הקיום האנושי: מהו האדם, מהם מרכיבי החיים, מהם הגורמים להצלחה ולכישלון, וכיצד מחסומים חבויים בתת-מודע פוגעים בהגשמת מטרותנו. הספר מציג תהליכים מדויקים – אך פשוטים לשימוש – באמצעותם תגבירו יכולות, תשפרו זיכרון ותשתחררו מהטראומות אשר מסתתרות בתת-מודע.

150.00 

האדם הוא המנהל של החיים שלו! בכל מה שיש לכם ובכל מאמץ משמעותי שאתם עושים, מעורבים אנשים אחרים. ייתכן שיש לאדם רעיונות מבריקים ויוזמה – אך פעולותיו נושאות פרי רק בשיתוף פעולה עם אחרים. ב-המנהל החופשי תמצאו את הידע הדרוש כדי ליצור או להשתתף בארגון שבו כולם משגשגים וכל אחד מגשים את שאיפותיו בעודו שומר על חופש אישי.

90.00 

כאן תמצאו כלים כיצד לחיות בהצלחה עם האנשים סביבכם ומהם העקרונות של בניית שיתוף פעולה, שגשוג בקריירה שלכם, ויצירת זוגיות מוצלחת. אם אתם שואפים לתקשר ביעילות ולהתחבר בקלות עם כל אדם – שמונת התרגילים של המדריך, אותם תבצעו ב-קורס תקשורת יעילה, יביאו אתכם למטרה!

79.00 

מעבר לתיאור מקיף של הרוח, הסיפור של הרוח מספק לך תשובות לשאלות הנצחיות: מאיפה באנו ולאן אנחנו הולכים. הספר מתאר את האירועים שחווינו בתור ישויות רוחניות במשך תקופת שהותנו ביקום הזה.

29.00₪

אנחנו רוצים להיות בטוחים שבן הזוג שלנו באמת מתאים לנו. אנחנו רוצים לדעת שהוא לא יפגע בנו ושנסתדר איתו היטב לאורך השנים. המדריך להתאמה זוגית יגלה לך את השיטה המדויקת כיצד למצוא את בן הזוג המתאים לך!

90.00 

כדי להיות סטודנט מבריק, אינכם חייבים כישרון מלידה! שליטה בטכנולוגיית הלמידה היא אשר מבטיחה בקיאות בכל נושא. כאשר תיישמו את הכלים שבספר , תאהבו לרכוש ידע, תדעו כיצד להבין ולהשתמש בכל מידע שאתם לומדים, ומובטחת לכם הצלחה בכל תחום.

90.00 

ספר זה נכתב על-ידי כרמלה ויצמן, בעלת ניסיון מעל לעשרים שנה כמאמנת אישית. במרוצת השנים, כרמלה עבדה עם מאות בני נוער ומבוגרים מתוך מטרה לעזור להם להעלות יכולות אישיות ולשפר את חייהם. כרמלה מרכזת עבורנו את הידע שצברה המבוסס על כלים פשוטים אך יעילים לאפשר לכל אדם להגיע לחיים של ודאות ושגשוג.

75.00 

זוהי תמצית העקרונות מתוך הספר עוצמתחיים: להגשים עוצמה בכל תחומי חייך. כאן תגלו את מבנה המיינד האנושי ותהליכים מדוייקים להסרת חסמים שמקורם בתת-מודע. אתם מוזמנים לצאת למסע המרתק להשגת מצב של בהיר. אדם בהיר הוא בעל מחשבה צלולה ועוצמה אישית גבוהה.

90.00 

גיבוש שאיפות והגשמתן מצריך שליטה מיומנת בסביבה. ספר זה חושף כיצד לחדד את ההתכוונות שלכם, להתגבר על התנגדויות, להשיג שליטה חיובית בסביבה ולטפח שיתוף פעולה. הספר מכיל חמישה תרגילים שביצועם ב-קורס התכוונות ושליטה יהפכו אתכם לאדם בעל נוכחות איתנה שאיתו אחרים ישמחו לעבוד, לשחק או ליצור.

המילון בו מרוכזים כל המונחים היחודיים בהם משתמשים בספריית LifePower, לשימוש והורדה בחינם.