המאמנים של עוצמתחיים עומדים לרשותך

ב-LifePower תמצאו שיטה ייחודית להסרת חסמים מהתת מודע באמצעות אימון אישי, תהליכי הקשבה, ופיתוח כישורי חיים. כאן תמצאו מגוון כלים שיעזרו להתפתחות האישית שלכם.

צור קשר

התחל כבר עכשיו להשיב את השליטה על חייך ולהשיג עוצמה בכל תחומי החיים! המאמנים של עוצמתחיים עברו הכשרה ייעודית באחד המרכזים שלנו וישמחו לעמוד לרשותך בכל שאלה או בקשה לעזרה. המאמן הוסמך על-ידינו להעביר לך הדרכה של עוצמתחיים שמטרתה העלאת יכולות אישיות או תהליכים של הקשבה באמצעותם תמחק את ההשפעות השליליות של טראומות החבויות בתת-מודע. בחר באחד המאמנים מתוך הרשימה בהמשך או פנה אלינו לאיתור המאמן המתאים עבורך. המאמן אותו תבחר יקדם אותך לעבר עוצמה אישית!

מאמנים מאיזור חיפה

אמיליה בנימינוב

אמיליה בנימינוב

לאחר שחוויתי על בשרי מספר שיטות טיפול, גיליתי לראשונה את השיטה של עוצמתחיים. והיא שיטה שמוחקת חסמים מהתת-מודע לצמיתות בצורה הכי אפקטיבית, הכי פשוטה ויישומית והתוצאות באמת נשמרות לצמיתות והן חלק בלתי נפרד ממני, אז החלטתי שזוהי השיטה שאני רוצה להתמקד בה בשביל עצמי וגם בשביל לעזור לאחרים.

אודות המאמן
אלכס שור

אלכס שור

הגעתי לעוצמתחיים בשנת 2002. ראיתי חבר שלי קורא ספר בעניין רב ושאלתי אותו ” מה יש שם”? הוא אמר לי שהוא לומד על החיים והציע לי לפנות לאחד המדריכים למידע נוסף, מאז אני כאן!

אודות המאמן
לובה ברעם

לובה ברעם

לאחר שחל שינוי לטובה בחיים של כל משפחתי החלטתי לרכוש את הידע בעצמי על מנת שגם לי תהיה אפשרות לעזור לאנשים אחרים. ההכשרה כמדריך הייתה חוויה מדהימה, קיבלתי המון ידע על החיים, היתרון המשמעותי בשיטה של עוצמתחיים שהידע הוא מאוד מעשי וכל אחד שלומד אותו יכול לשפר את חיוו בכל תחומי החיים.

אודות המאמן
כרמלה וייצמן

כרמלה וייצמן

כבר בשלב מוקדם בחיי הבנתי שאני רוצה לעזור לאנשים. בשנת 1996 הגעתי למרכז עוצמתחיים בחיפה. בשנים הראשונות עשיתי מספר קורסים וקיבלתי תהליכים להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות. ואז החלטתי לעשות את הקורס, “מדריך עוצמתחיים“. מתחילת הקורס ראיתי שאני הולכת לקראת הרפתקה של גילוי עצמי ועזרה לאחרים ונהניתי מכל רגע. היום, למעלה מעשרים ושתיים שנים אחרי סיום הקורס, אני כבר מומחית בתהליכים להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות, ועוזרת לכל אדם אשר מגיע אלי להתחיל במסע שלו לעוצמה בחיים. י

אודות המאמן
כפירי ויינהאוס

כפירי ויינהאוס

הגעתי אחרי 20 שנות קריירה של ניהול מתקדם ולאחר לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטה. רציתי בשביל עצמי את היכולת לבחון את אורח חיי, התנהגותי והתנהלותי עם אנשים מנקודת מבט שונה בעוצמתחיים גיליתי שיטות שמשפרות את החיים ואת מה שאתה יכול להציע לאנשים אחרים ברמות שלא הכרתם קודם.

אודות המאמן
יניב ברלינר

יניב ברלינר

בעזרת ידע יישומי על החיים לא הייתי צריך יותר להסתמך על המזל בשביל להגיע לתוצאות רצויות. בעקבות ההישגים שצברתי החלטתי להיות מאמן של עוצמתחיים בעצמי, חשוב לי להעביר את הידע כדי שכל אחד יוכל לשפר את חייו.

אודות המאמן
ויקה וולנד

ויקה וולנד

לפני הרבה שנים הכרתי בעבודה בחורה שהדהימה אותי ביכולת שלה לפתור בעיות, בהמשך היא גם הפכה להיות חברה שלי. היו לה מיומנויות תקשורת מעולות, והיא תקשרה בקלות עם אנשים שלא הכירה קודם לכן. למרות שהיא היתה חדשה בעבודה היא הפגינה יכולות יוצאות דופן שלא היו לי. רציתי להיות כמוה ומיד שאלתי איך היא השיגה יכולות כאלה וכך נודע לי על עוצמתחיים. כמובן שהלכתי לבדוק את העניין, וכך התחלתי את הדרך אל החלום שלי.

אודות המאמן
מוטי וייצמן

מוטי וייצמן

תמיד קיננה בי השאיפה להבין מה עומד מאחורי ההתנהגות האנושית ואיך ניתן לעזור לעצמי ולחבריי להתמודד עם תלאות החיים. הנטייה הטבעית שלי היא יותר לוגית-מדעית ולכן פניתי לתחומי עיסוק יותר טכניים.

אודות המאמן
נטלי משעל

נטלי משעל

בעקבות השינוי שעברתי הבנתי שכל אדם זקוק לידע הזה ולכן החלטתי להיות מדריכה של עוצמתחיים, אני עוזרת לאנשים בתחומים רבים ובעיקר בנושא של גידול ילדים. אם כל אדם ירכוש את הידע הזה החיים סביבנו יהיו קלים וטובים יותר.

אודות המאמן
סיפור הצלחה סופי קוגן

סופי קוגן

מאז ומתמיד עניין אותי תחום ההתפתחות האישית וחיפשתי תשובות בנוגע לחיים. בהמלצתו של חבר, הגעתי לעוצמתחיים בשנת 1995. התאהבתי בשיטה ובאנשים, ואת התשובות האמיתיות מצאתי בעוצמתחיים.

אודות המאמן
סיפור הצלחה עידן אבני

עידן אבני

כמדריך עוצמתחיים, היה לי מקרה בו נתתי למישהי את אחד התהליכים של עוצמתחיים. היא הגיעה מאוד עצובה. המפגש ארך כמעט שעתיים שבהן העברתי לה את התהליך הספציפי שעבדנו עליו. בסיום המפגש היא אמרה לי שהמטען שישב עליה הוסר והודתה לי מקרב לב. והיא ממש שמחה והעיניים שלה ברקו. זה גורם לי סיפוק רב לעזור לאנשים.

אודות המאמן
שחר צורף

שחר צורף

מאז שאני זוכרת את עצמי חיפשתי דרך להפוך את החיים שלי ואת הסביבה לטובה, שפויה ומאושרת יותר. החיים שלי היו נראים טובים, אבל לא תמיד הרגשתי שאני עושה טוב סביבי.

אודות המאמן
תמי למברגר

תמי למברגר

מגיל צעיר שאפתי להבין את מהות החיים, היה לי חשוב להתמודד עם החיים טוב יותר וגם שתהיה לי אפשרות לעזור לאנשים אחרים. כשהסתכלתי על העולם סביבי בחברה, בבית הספר, משפחה, הבחנתי שהחיים לא נראו לי ממש מזהירים.

אודות המאמן
סיפור הצלחה יוליה פילצ'נקו

יוליה פילצ'נקו

תמיד הייתה לי שאיפה לעזור לאנשים, כאשר הסתכלתי סביבי וראיתי אנשים עצובים ומאוכזבים רציתי לעזור להם, אך לא היה לי הידע כיצד לשפר את מצבם וזה מאוד השפיע עלי.

אודות המאמן

מאמנים מאיזור המרכז

דון שאול

דון שאול

עוד מגיל צעיר הייתי סקרן להבין את החיים, חיפשתי פתרונות שיאפשרו לי להגביר את היכולת שלי וגם שיהיה ברשותי ידע בעזרתו אעזור לאחרים לשפר את חייהם, לכן התחלתי ללמוד את הידע של עוצמתחיים.

אודות המאמן

גילת עקיבא

הצלחתי להגביר את יכולתי בעזרת התהליכים להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות. בעקבות הקורסים אותם למדתי גיליתי שהמטרה שלי היא להיות מדריכה בעצמי ולעזור לאחרים. בחרתי להיות מדריכה כי ראיתי שבעוצמתחיים באמת אפשר להסיר מחסומים מהשורש.

אודות המאמן
סיפור הצלחה יוליה אנגלין

יוליה אנגלין

לאחר שצברתי הישגים רבים משפחתי הבחינה בשינוי וגם הם החליטו להצטרף. ורציתי שגם אנשים אחרים יזכו לממש את המטרות שלהם ולכן למדתי להיות מדריכה בעצמי. לראות אנשים אחרים משפרים את חייהם נותן לי סיפוק רב, אשמח לעזור לך ולענות על כל שאלה.

אודות המאמן

טליה לוי קשת

לפני שהגעתי לעוצמתחיים עבדתי בתחום הפסיכותרפיה. מהניסיון שצברתי הבחנתי ששיטות אחרות בהם התנסיתי לא הצליחו להסיר באופן מוחלט את הקשיים שהטרידו את האדם שהגיע לטיפול. לעומת זאת בעזרת השיטה של עוצמתחיים באמת הצלחתי כמאמנת להסיר במהלך המפגשים את המחסומים הרגשיים והפיזיים שהאדם הגיע איתם.

אודות המאמן

עינת נדל

הגעתי לעוצמתחיים לאחר שנים רבות בהם הייתי בתחום הטיפול. חיפשתי שנים רבות שיטה שתאפשר לי לשפר את עצמי וגם תתן לי ידע כיצד לעזור לאחרים לשפר את חייהם, בעזרת עוצמתחיים השגתי את המטרה הזאת.

אודות המאמן

מאמנים מאיזור הדרום

סיפור הצלחה יפה ממן

יפה ממן

הגעתי לעוצמתחיים בשנת 1999 בעקבות בעיה אישית שהייתה לי בתחום הזוגיות ומאז חיי חזרו למסלולם. לאחר שהבעיה נפתרה סקרן אותי לרכוש ידע נוסף על החיים, הייתה לי שאיפה לשפר את היכולת שלי ולכן המשכתי ללמוד. לאחר שצברתי ידע רב החלטתי לעזור לאנשים סביבי ולכן החלטתי להיות מדריכה בעצמי.

אודות המאמן