אימון אישי
למימוש הפוטנציאל המלא שלך

באימון אישי של LifePower, אשר מועבר אחד-על-אחד על-ידי מאמן מוסמך, תסיר את המחסומים הפנימיים שלך ותשיב לעצמך את העוצמה, הביטחון, והשלווה שלך. כך תגיע לגבהים חדשים של מימוש עצמי!

תהליכי האימון האישי מבוססים על הספרים של LifePower אשר מרכזים את הידע בו אנו משתמשים.

אנו ב- LifePower מכירים בהיותו של כל אדם ישות רוחנית. הרוח היא בעלת יכולות אינסופיות, אך לא תמיד פוטנציאל אדיר זה בא לידי מימוש.

כל אחד הוא מיוחד. לכן, עבור כל מתאמן נבנית תוכנית אימון ייחודית. בתחילת התוכנית, תעבור ראיון מקיף על החיים שלך עם מאמן מומחה. בראיון תשתף את המאמן שלך בנתונים בנוגע לתחומים בהם אתה רוצה שינוי. התוכנית נעשית למענך וכל מידע שתמסור יישמר בסודיות מוחלטת. בהתאם למידע שתשתף, המאמן יחד עם מומחה המלווה אותו יבנו עבורך תוכנית מותאמת כדי לטפל בגורמים שמעכבים אותך ומונעים ממך להיות הגרסה הכי טובה של עצמך.

לאחר מכן, תקיים מפגשים עם המאמן שלך. משך הזמן של המפגשים אינו קבוע שכן לכל מפגש יש תוצאה מסויימת אליה מגיעים. בשיטת LifePower ישנם מאות תהליכים אשר מיועדים לשחרר את האדם מההשפעות המזיקות של טראומות החבויות בתת-מודע. המאמן שלך והמומחה המלווה אותו בוחרים בקפידה את התהליכים המתאימים ביותר עבורך כדי שתקבל את מירב ההישגים.

אימון אישי בשיטת LifePower הוא מהיר, והתוצאות נשארות לתמיד. מקבל התהליכים מגיע לתובנות בעצמו ומשתחרר מהכבלים שהגבילו את מימוש הפוטנציאל שלו.

ישנם ארבעה מסלולים של אימון אישי:

תוכנית שלמות אישית

בתוכנית שלמות אישית תעבוד על מערכות היחסים שלך, הבחירות שלך, הערכים והשאיפות שלך.

האם יש לך קושי לפעול בתחום מסוים בחייך? האם מלווה אותך תחושת חרטה על כישלונות העבר והבחירות שלך? האם לעיתים אתה מרגיש ריחוק, ביקורתיות וקושי להתחבר ולהבין אחרים?

בתוכנית שלמות אישית תגלה את הסיבה בגללה אנו מאבדים את ההערכה העצמית שלנו; מה יוצר קונפליקטים ביחסים, ואיך ניתן להתגבר על ביקורת עצמית ולהתחבר לעצמנו מחדש. כמו כן, תגלה כיצד אדם מגיע למצב של הרס עצמי שמונע ממנו להגשים את השאיפות שלו. בסיום התוכנית תחווה הקלה ותשתחרר ממשקעי העבר אשר מונעים ממך לממש את הפוטנציאל המלא שלך ותקבל וודאות לגבי עתידך.

מה תשיג מהתוכנית?

 • איך לבנות לעצמך עמוד שדרה ומשמעת עצמית גבוהה
 • הדרך לביטחון ולערך עצמי גבוהים תוך יצירת הרמוניה ביחסים עם אחרים
 • איך לקבל החלטות נכונות ולשמור על איזון בין כל תחומי החיים
 • איך לקחת יותר אחריות על החיים שלך ועל עתידך
 • איך להיות נאמן לשאיפות שלך למרות הפיתויים לפעול אחרת

אם הגיע הזמן לגלות את הסוד למערכות יחסים הרמוניות, ולהיות שלם עם עצמך ובוטח בבחירות שלך, פנה ליועץ שלנו והירשם לתוכנית שלמות אישית.

הצלחות

עיקר העניין הוא לדעת לעשות טוב בכל תחומי החיים בלי לחפש תירוצים או צידוקים ולא לחפש מי אשם אלא לדעת לשקם את האחריות שלי בכל תחום בחיי ולהיות גורם על הסביבה. בעיני זו תוכנית חובה. נהניתי מאוד.

כ.ו.

תוכנית מצוינת! למדתי איך אנחנו יכולים לפעול בצורה מיטבית וליהנות מהישגים במקום להיות בחוסר וודאות ובלבול. נהניתי מאוד וממליץ לכולם.

י.מ

קיבלתי הבנה על מה 'נכון' ו'לא נכון'. רכשתי כלים לנתח מצבים ולדעת איך להתנהל. התוכנית עזרה מאוד להגביר את איכות החיים והביאה אותי למקומות חדשים בכל התחומים.

י.ב.

ייעוץ זוגיות

מה עושים כשיש קשיים בזוגיות או בנישואין? האם מפרקים את החבילה? האם יש דרך לתקן את היחסים ולשנות את הזוגיות או שזה מאוחר מדי?

בעזרת ייעוץ הזוגיות של LifePower, לא רק שתוכלו לתקן ולשפר את הזוגיות, אלא תיצרו זוגיות חזקה וברמה גבוהה יותר ממה שהכרתם. זוהי דרך מעשית ליצור זוגיות מאושרת עם תקשורת מעולה שתחזיק מעמד חיים שלמים.

באמצעות תהליך מדויק ש'תפור' עבורכם המתבצע בהדרכת מאמן שמלווה אתכם, תנקו את כל המחסומים בזוגיות ותפתחו את הדלת לבניית אמון מחודש. בנוסף, תקבלו כלים ליישום מיידי לשיפור התקשורת והיושרה ביניכם.

אם הגיע הזמן ליצור את הזוגיות שתמיד חלמתם עליה ולשמור עליה לאורך זמן, פנו ליועץ שלנו לפרטים על ייעוץ זוגיות.

הצלחות

הגענו לקלירינג סנטר לייעוץ זוגיות אחרי ייעוצי זוגיות במקומות אחרים שלא צלחו, כשאנחנו רגע לפני חתונה אבל רוצים לפרק הכול. תוך חודש פתרנו את העניינים והתקשורת שלנו השתפרה פלאים. כיום, שנים מאוחר יותר, יש לנו עסק משותף, שתי בנות מקסימות ואנחנו פשוט החברים הכי טובים אחד של השני. תודה על הכל!" ש.ש. ו- ע.ש.

תהליך מדהים! הגעתי כעוסה ובלי יכולת להתמודד עם המצב בבית, בזוגיות ועם הילדים, וזה היה כמו כדור שלג שהתעצם. אחרי התרגילים והיישום בחיים, חזרנו להיות זוג ומשפחה יציבה עם אהדה ופחות כעס. דברים נפתרים בקלות יותר וויכוחים וריבים לא מתעצמים, ויש יותר משיכה זוגית. חובה בכל משפחה וזוגיות. תודה!" ג.ר.

הדרכת הורים וילדים

רבים מהמשתתפים בקורסים ובתהליכים שלנו אומרים: "אם רק הייתי לומד את הכלים האלה בגיל צעיר יותר, החיים שלי היו נראים אחרת." היום זה אפשרי!

באמצעות אימון אישי של LifePower, ילדים ונוער יכולים לקבל את הכלים החשובים ביותר לחיים כבר בגיל צעיר. כך הם מצליחים לחיות חיים יותר טובים, מלאים ומאושרים. אימון אישי לילדים מועבר בתוכנית המותאמת לילדכם, שבה הוא ילמד את הכלים החשובים ביותר לחייו.

באימון אישי לילדים ונוער משפרים: יכולות למידה, יכולות תקשורת, ביטחון עצמי והערכה עצמית, חוסן רגשי ונפשי, יושרה ומוסריות, זיכרון, ויכולת חשיבה עם היגיון.

התהליך מותאם לפי גילו ויכולתו של הילד. יחד עם הילד, גם ההורים עוברים הדרכה ייחודית על מנת לדעת בדיוק מה עושה ילדכם וכדי לתמוך בתהליך.

הדרכת הורים בשיטת LifePower מיועדת לעזור להורים לטפל בקשיים העולים בינם לבין ילדיהם וגם בין הילדים לבין הסביבה שלהם – בית הספר, חברים, חוגים או קרובי משפחה אחרים. אנו מעניקים להורים כלים ותובנות אשר הופכים את חיי המשפחה לנעימים ואת הילדים למצליחים ורגועים.

הצלחות

יש לי הרבה יותר ביטחון מול החברים בכיתה, אני הרבה יותר משוחררת! סופסוף אני מסתדרת עם ההורים שלי... פשוט כיף לי!

נ. בת 12

עכשיו כשלמדתי איך ללמוד, הפסקתי לסבול בבית הספר! אני רוצה להצליח! ואני יודע שההצלחה שלי תלויה אך ורק בי.

א. בן 10

התקשורת בינינו השתפרה, התחלנו לתקשר בחופשיות רבה יותר וחד-משמעית יש יותר אהדה ואהבה בבית. חובה לכל זוג שרוצה להמשיך להיות יחד ולגדל ילדים בריאים ומאושרים.

ש.ר.

תהליכי קלירינג

משהו מונע מהפוטנציאל העצום שלנו לפרוץ החוצה! הפחדים, המחשבות והרגשות הלא רצויים, הספקות העצמיים, חוסר הביטחון, לחצים ועוד. זהו 'האויב הפנימי' של כל אחד ואחת מאיתנו.

האויב הפנימי שלנו הוא התת-מודע. התת-מודע הוא אוסף כל החוויות הכואבות שצברנו במהלך חיינו. הטראומות האלה, אשר ממשיכות ללוות אותנו מתחת לסף המודעות, גורמות למחסומים הפנימיים שלנו. ללא ספק, חיינו היו נפלאים אם היינו יכולים להשתחרר מההשפעות המזיקות של טראומות העבר!

תהליכים אישיים של קלירינג, אשר מתבצעים במפגש אישי עם מאמן מומחה, עוזרים לך להשתחרר, אחת ולתמיד, מההשפעות המזיקות של התת-מודע. עם תהליכי קלירינג, אתה מחזיר לעצמך את העוצמה הטמונה בך, את האנרגיה, את השמחה וההתלהבות הבלתי פוסקת לחיים.

ההישגים שאנשים חווים עם תהליכי קלירינג:

 • אושר, אופטימיות, אנרגיות מוגברות וכוח מחודש לחיים
 • ביטחון והערכה עצמית גבוהה
 • תקשורת ומערכות יחסים משופרות
 • שיפר משמעותי בזיכרון, שקט וריכוז יוצאי דופן
 • יותר נוכחות ב-'כאן ועכשיו' ולא בתוך מחשבות ודאגות
 • חוסן נפשי מול מצבים בחיים ויציבות רגשית
 • הקלה מכאבים וממחלות פסיכוסומאטיות
 • ועוד…

אם הגיע הזמן לעשות שינוי משמעותי בחיים, להשתחרר ממצבים בלתי-רצויים ולהעלות מודעות, פנה ליועץ שלנו לפרטים על תהליכי קלירינג.

הצלחות

זיכרונות העבר שרדפו אותי, התפוגגו! הספקות העצמיים שלי בוטלו כלא היו. היום בגיל 70+ אני חיה וחיונית יותר מכאשר הייתי צעירה! תודה ענקית לכל הצוות!

ח.ק.

אני מרגיש שהוסרו ממני מטענים שהפריעו לי להתקדם הלאה בחיים, אני פשוט מרגיש מאוד טוב ואני מתקדם אל עבר המטרות שלי! בתור מאמן כושר אני משפיע על המון אנשים וההשפעה הזאת עוברת הלאה בכל מקום בו אני נמצא!

ג.ח.

לפני תהליכי קלירינג לא הייתי מי שאני. היום, אני מרגיש אדם בוגר יותר, אינטליגנט יותר ובעל ביטחון עצמי גבוה. הערך העצמי שלי עלה והרגשות שלי התחזקו. אני מרגיש הרבה יותר משמעות בחיים ועם רצון עז לעזור לאחרים, להתפתח בעסק שלי, ויודע בוודאות שאני הולך לפרוץ גבולות השנה. תודה לכל צוות קלירינג סנטר על המקום הנפלא הזה שמטיס אותך לשמיים ביכולות גבוהות ואמונה עצמית. שמח להיות חלק מזה!

ל.ב.

הייתי ביישנית, בדיכאון, ושום דבר לא הלך לי. ואז, הגעתי לכאן. החיים שלי השתנו. עברתי תהליכי קלירינג והצלחתי לנקות את הבלאגן מהשורש. היום אני אוהבת לדבר עם אנשים ואני נהנית מהחיים!

י.ט.

מאוד מעניין לגלות על עצמך דברים, לראות מאיפה מגיעים כל מיני דחפים והתנהגויות שיש לך. מעניין להיחשף ולחוות עוד תהליכי קלירינג ולראות איך זה עובד. זה כייף להיות יותר רגועה ויציבה. מרגישה ממש טוב לגבי הנושא שטיפלנו בו. יותר גורם ויותר במודעות ועם החלטיות עצמית. תודה לכל הצוות.

א.ב.

היום סיימתי תהליך קלירינג, כיף ענק! מרגישה כאילו עברתי מקפצה לחיים, אני מרגישה שהשארתי דברים רבים מהעבר מאחור ודרך חדשה נפתחה לפני. תודה למאמנת שלי.

א.מ.

להגיע למצב של קליר!

קליר הוא אדם בהיר. בחרנו במילה 'קליר' אשר לקוחה מאנגלית, Clear, שפירושה צלול, נקי, מובן, וחופשי. ואכן, בעזרת אימון אישי של תהליכי קלירינג, כל אדם יכול להגיע למצב של קליר.

קליר הוא אדם אשר יודע שהוא ישות רוחנית נצחית. לקליר אין מטענים של טראומות מהעבר שמשפיעים עליו לרעה. זהו מצב מיוחד וקבוע שנשאר איתך לתמיד. זה להיות אתה באמת, כאשר אין משהו שמונע את מימוש הפוטנציאל המלא שלך!

הקליר נהנה מצלילות מחשבתית ואין לו תגובות לא הגיוניות. הוא בעל יכולת לשלוף זיכרונות מהעבר בקלות ומבלי שהם ישפיעו עליו לרעה. לאדם שהוא קליר יש יכולת גבוהה לשלוט על החיים שלו כפי שהוא רוצה, חוסן נפשי מול מצבים מאתגרים, והוא גלוי ביחסיו עם אחרים. הקליר חופשי ממחלות פסיכוסומאטיות וכאשר יחלה, לעיתים רחוקות, ההתאוששות שלו תהיה מהירה.

איך תגיע למצב של קליר?

המומחים של LifePower בונים עבורך תוכנית אישית, המבוססת על מאות תהליכים אשר בנויים ברצף על גבי 'הנתיב לחופש רוחני', כדי שתשיג את המצב של קליר.

דמיין שתוכל לממש את הפוטנציאל שלך ללא גבולות, ללא מחסומים וללא זיכרונות העבר שמעיקים עליך. דמיין שאתה זה מי שאתה באמת, ללא ההשפעות המזיקות של התת-מודע. דמיין את העוצמה שתהיה לך כשתגיע למצב קליר – תוכל להשיג כל מטרה שאתה חפץ בה.

אלפי אנשים, בארץ ובעולם, הגיעו למצב של קליר ורבים שיתפו אותנו בהישגים שלהם. גם את וגם אתה יכולים להגיע למצב של קליר!

ההצלחות של הקלירים שלנו:

היום סוף סוף הגעתי למצב של קליר! אני לא מושפעת יותר מהתת-מודע. עבדתי על זה הרבה זמן עם המאמנת הנפלאה שלי. זה מצב מדהים שלא הרגשתי בעבר, של רוגע וביטחון. זה תמיד נראה לי כל-כך רחוק אבל זה ממש קרוב ואפשרי. הלוואי וכולם יגיעו לזה.

ר. ש.

אני מרגישה שאני זאת אני. כל ההחלטות שלי – הם שלי. אין לי יותר השפעות מהתת-מודע. אני מאוד מאושרת שהגעתי לקליר. השגתי את המטרה שהצבתי לעצמי.

ל. ש.

זה פשוט אושר אדיר! אני קליר! זו תחושה ששווה יותר ממיליונים. זה פשוט מדהים שאני הבעלים של המחשבות שלי. אני מקבלת החלטות בעצמי מבלי שיהיה תת-מודע שמשפיע עלי. אני זו אני! זו תחושה של שלווה וחופש.

ו. ו.

היום סוף סוף הגעתי למצב של קליר! אני לא מושפעת יותר מהתת-מודע. עבדתי על זה הרבה זמן עם המאמנת הנפלאה שלי. זה מצב מדהים שלא הרגשתי בעבר, של רוגע וביטחון. זה תמיד נראה לי כל-כך רחוק אבל זה ממש קרוב ואפשרי. הלוואי וכולם יגיעו לזה.

ר. ש.

אני מרגישה שאני זאת אני. כל ההחלטות שלי – הם שלי. אין לי יותר השפעות מהתת-מודע. אני מאוד מאושרת שהגעתי לקליר. השגתי את המטרה שהצבתי לעצמי.

ל. ש.

זה פשוט אושר אדיר! אני קליר! זו תחושה ששווה יותר ממיליונים. זה פשוט מדהים שאני הבעלים של המחשבות שלי. אני מקבלת החלטות בעצמי מבלי שיהיה תת-מודע שמשפיע עלי. אני זו אני! זו תחושה של שלווה וחופש.

ו. ו.