אימון אישי
למימוש הפוטנציאל המלא שלך

באימון אישי של LifePower, אשר מועבר אחד-על-אחד על-ידי מאמן מוסמך, תסיר את המחסומים הפנימיים שלך ותשיב לעצמך את העוצמה, הביטחון, והשלווה שלך. כך תגיע לגבהים חדשים של מימוש עצמי!

תהליכי האימון האישי מבוססים על הספרים של LifePower אשר מרכזים את הידע בו אנו משתמשים.

אנו ב- LifePower מכירים בהיותו של כל אדם ישות רוחנית. הרוח היא בעלת יכולות אינסופיות, אך לא תמיד פוטנציאל אדיר זה בא לידי מימוש.

כל אחד הוא מיוחד. לכן, עבור כל מתאמן נבנית תוכנית אימון ייחודית. בתחילת התוכנית, תעבור ראיון מקיף על החיים שלך עם מאמן מומחה. בראיון תשתף את המאמן שלך בנתונים בנוגע לתחומים בהם אתה רוצה שינוי. התוכנית נעשית למענך וכל מידע שתמסור יישמר בסודיות מוחלטת. בהתאם למידע שתשתף, המאמן יחד עם מומחה המלווה אותו יבנו עבורך תוכנית מותאמת כדי לטפל בגורמים שמעכבים אותך ומונעים ממך להיות הגרסה הכי טובה של עצמך.

לאחר מכן, תקיים מפגשים עם המאמן שלך. משך הזמן של המפגשים אינו קבוע שכן לכל מפגש יש תוצאה מסויימת אליה מגיעים. בשיטת LifePower ישנם מאות תהליכים אשר מיועדים לשחרר את האדם מההשפעות המזיקות של טראומות החבויות בתת-מודע. המאמן שלך והמומחה המלווה אותו בוחרים בקפידה את התהליכים המתאימים ביותר עבורך כדי שתקבל את מירב ההישגים.

אימון אישי בשיטת LifePower הוא מהיר, והתוצאות נשארות לתמיד. מקבל התהליכים מגיע לתובנות בעצמו ומשתחרר מהכבלים שהגבילו את מימוש הפוטנציאל שלו.

ישנם ארבעה מסלולים של אימון אישי:

תוכנית שלמות אישית

בתוכנית שלמות אישית תעבוד על מערכות היחסים שלך, הבחירות שלך, הערכים והשאיפות שלך.

האם יש לך קושי לפעול בתחום מסוים בחייך? האם מלווה אותך תחושת חרטה על כישלונות העבר והבחירות שלך? האם לעיתים אתה מרגיש ריחוק, ביקורתיות וקושי להתחבר ולהבין אחרים?

בתוכנית שלמות אישית תגלה את הסיבה בגללה אנו מאבדים את ההערכה העצמית שלנו; מה יוצר קונפליקטים ביחסים, ואיך ניתן להתגבר על ביקורת עצמית ולהתחבר לעצמנו מחדש. כמו כן, תגלה כיצד אדם מגיע למצב של הרס עצמי שמונע ממנו להגשים את השאיפות שלו. בסיום התוכנית תחווה הקלה ותשתחרר ממשקעי העבר אשר מונעים ממך לממש את הפוטנציאל המלא שלך ותקבל וודאות לגבי עתידך.

מה תשיג מהתוכנית?

 • איך לבנות לעצמך עמוד שדרה ומשמעת עצמית גבוהה
 • הדרך לביטחון ולערך עצמי גבוהים תוך יצירת הרמוניה ביחסים עם אחרים
 • איך לקבל החלטות נכונות ולשמור על איזון בין כל תחומי החיים
 • איך לקחת יותר אחריות על החיים שלך ועל עתידך
 • איך להיות נאמן לשאיפות שלך למרות הפיתויים לפעול אחרת

אם הגיע הזמן לגלות את הסוד למערכות יחסים הרמוניות, ולהיות שלם עם עצמך ובוטח בבחירות שלך, פנה ליועץ שלנו והירשם לתוכנית שלמות אישית.

הצלחות

ייעוץ זוגיות

מה עושים כשיש קשיים בזוגיות או בנישואין? האם מפרקים את החבילה? האם יש דרך לתקן את היחסים ולשנות את הזוגיות או שזה מאוחר מדי?

בעזרת ייעוץ הזוגיות של LifePower, לא רק שתוכלו לתקן ולשפר את הזוגיות, אלא תיצרו זוגיות חזקה וברמה גבוהה יותר ממה שהכרתם. זוהי דרך מעשית ליצור זוגיות מאושרת עם תקשורת מעולה שתחזיק מעמד חיים שלמים.

באמצעות תהליך מדויק ש'תפור' עבורכם המתבצע בהדרכת מאמן שמלווה אתכם, תנקו את כל המחסומים בזוגיות ותפתחו את הדלת לבניית אמון מחודש. בנוסף, תקבלו כלים ליישום מיידי לשיפור התקשורת והיושרה ביניכם.

אם הגיע הזמן ליצור את הזוגיות שתמיד חלמתם עליה ולשמור עליה לאורך זמן, פנו ליועץ שלנו לפרטים על ייעוץ זוגיות.

הצלחות

הדרכת הורים וילדים

רבים מהמשתתפים בקורסים ובתהליכים שלנו אומרים: "אם רק הייתי לומד את הכלים האלה בגיל צעיר יותר, החיים שלי היו נראים אחרת." היום זה אפשרי!

באמצעות אימון אישי של LifePower, ילדים ונוער יכולים לקבל את הכלים החשובים ביותר לחיים כבר בגיל צעיר. כך הם מצליחים לחיות חיים יותר טובים, מלאים ומאושרים. אימון אישי לילדים מועבר בתוכנית המותאמת לילדכם, שבה הוא ילמד את הכלים החשובים ביותר לחייו.

באימון אישי לילדים ונוער משפרים: יכולות למידה, יכולות תקשורת, ביטחון עצמי והערכה עצמית, חוסן רגשי ונפשי, יושרה ומוסריות, זיכרון, ויכולת חשיבה עם היגיון.

התהליך מותאם לפי גילו ויכולתו של הילד. יחד עם הילד, גם ההורים עוברים הדרכה ייחודית על מנת לדעת בדיוק מה עושה ילדכם וכדי לתמוך בתהליך.

הדרכת הורים בשיטת LifePower מיועדת לעזור להורים לטפל בקשיים העולים בינם לבין ילדיהם וגם בין הילדים לבין הסביבה שלהם – בית הספר, חברים, חוגים או קרובי משפחה אחרים. אנו מעניקים להורים כלים ותובנות אשר הופכים את חיי המשפחה לנעימים ואת הילדים למצליחים ורגועים.

הצלחות

תהליכי קלירינג

משהו מונע מהפוטנציאל העצום שלנו לפרוץ החוצה! הפחדים, המחשבות והרגשות הלא רצויים, הספקות העצמיים, חוסר הביטחון, לחצים ועוד. זהו 'האויב הפנימי' של כל אחד ואחת מאיתנו.

האויב הפנימי שלנו הוא התת-מודע. התת-מודע הוא אוסף כל החוויות הכואבות שצברנו במהלך חיינו. הטראומות האלה, אשר ממשיכות ללוות אותנו מתחת לסף המודעות, גורמות למחסומים הפנימיים שלנו. ללא ספק, חיינו היו נפלאים אם היינו יכולים להשתחרר מההשפעות המזיקות של טראומות העבר!

תהליכים אישיים של קלירינג, אשר מתבצעים במפגש אישי עם מאמן מומחה, עוזרים לך להשתחרר, אחת ולתמיד, מההשפעות המזיקות של התת-מודע. עם תהליכי קלירינג, אתה מחזיר לעצמך את העוצמה הטמונה בך, את האנרגיה, את השמחה וההתלהבות הבלתי פוסקת לחיים.

ההישגים שאנשים חווים עם תהליכי קלירינג:

 • אושר, אופטימיות, אנרגיות מוגברות וכוח מחודש לחיים
 • ביטחון והערכה עצמית גבוהה
 • תקשורת ומערכות יחסים משופרות
 • שיפר משמעותי בזיכרון, שקט וריכוז יוצאי דופן
 • יותר נוכחות ב-'כאן ועכשיו' ולא בתוך מחשבות ודאגות
 • חוסן נפשי מול מצבים בחיים ויציבות רגשית
 • הקלה מכאבים וממחלות פסיכוסומאטיות
 • ועוד…

אם הגיע הזמן לעשות שינוי משמעותי בחיים, להשתחרר ממצבים בלתי-רצויים ולהעלות מודעות, פנה ליועץ שלנו לפרטים על תהליכי קלירינג.

הצלחות

להגיע למצב של קליר!

קליר הוא אדם בהיר. בחרנו במילה 'קליר' אשר לקוחה מאנגלית, Clear, שפירושה צלול, נקי, מובן, וחופשי. ואכן, בעזרת אימון אישי של תהליכי קלירינג, כל אדם יכול להגיע למצב של קליר.

קליר הוא אדם אשר יודע שהוא ישות רוחנית נצחית. לקליר אין מטענים של טראומות מהעבר שמשפיעים עליו לרעה. זהו מצב מיוחד וקבוע שנשאר איתך לתמיד. זה להיות אתה באמת, כאשר אין משהו שמונע את מימוש הפוטנציאל המלא שלך!

הקליר נהנה מצלילות מחשבתית ואין לו תגובות לא הגיוניות. הוא בעל יכולת לשלוף זיכרונות מהעבר בקלות ומבלי שהם ישפיעו עליו לרעה. לאדם שהוא קליר יש יכולת גבוהה לשלוט על החיים שלו כפי שהוא רוצה, חוסן נפשי מול מצבים מאתגרים, והוא גלוי ביחסיו עם אחרים. הקליר חופשי ממחלות פסיכוסומאטיות וכאשר יחלה, לעיתים רחוקות, ההתאוששות שלו תהיה מהירה.

איך תגיע למצב של קליר?

המומחים של LifePower בונים עבורך תוכנית אישית, המבוססת על מאות תהליכים אשר בנויים ברצף על גבי 'הנתיב לחופש רוחני', כדי שתשיג את המצב של קליר.

דמיין שתוכל לממש את הפוטנציאל שלך ללא גבולות, ללא מחסומים וללא זיכרונות העבר שמעיקים עליך. דמיין שאתה זה מי שאתה באמת, ללא ההשפעות המזיקות של התת-מודע. דמיין את העוצמה שתהיה לך כשתגיע למצב קליר – תוכל להשיג כל מטרה שאתה חפץ בה.

אלפי אנשים, בארץ ובעולם, הגיעו למצב של קליר ורבים שיתפו אותנו בהישגים שלהם. גם את וגם אתה יכולים להגיע למצב של קליר!

ההצלחות של הקלירים שלנו: