קורס יסודות הלמידה

ב-LifePower תמצאו שיטה ייחודית להסרת חסמים מהתת מודע באמצעות אימון אישי, תהליכי הקשבה, ופיתוח כישורי חיים. כאן תמצאו מגוון כלים שיעזרו להתפתחות האישית שלכם.

צור קשר

קשה לך ללמוד?

אתה לא מסוגל ללמוד ולאחר זמן קצר אתה מאבד ריכוז? אתה יכול לקרוא את החומר 10 פעמים, ועדיין לא להבין את מה שקראת? אבחנת שיש לך בעיות בלמידה? צריך לקחת ריטלין כדי להיות מרוכז? אתה מרגיש תסכול כשאתה לומד? ניסית ללמוד עם מורים פרטיים, ויכול להיות שזה עזר, אבל בהמשך התקשית ללמוד לבד? מרגיש שניסית הכל ולא הצלחת להתגבר על המחסומים בלמידה? מרגיש חוסר ביטחון בכל הקשור ליכולת שלך ללמוד בבית ספר או באוניברסיטה? מפחד שלא תצליח בחיים בגלל שקשה לך ללמוד? האם קשה לילד שלך ללמוד?

קשה לילד שלך ללמוד?

הילד שלך מעופף בכיתה ולא מתרכז בשיעורים? קשה לילד שלך להתרכז, ומאבד את הסבלנות תוך זמן קצר? הילד שלך מפריע בלימודים ולא נותן למורה להעביר את השיעור? המורה לא מפסיקה להתקשר ולהתלונן על הילד? המורה מציעה לך לשים את הילד שלך בכיתה קטנה? הילד שלך מתקשה בשעורי בית? הילד שלך נכשל במבחנים? אתה מודאג מאוד מה יקרה עם ילדך בעתיד? אתה כהורה מרגיש חסר אונים שאתה לא יכול לעזור לילד שלך? 

כיצד קושי בלמידה יכול להשפיע על החיים שלך?

 • מרגיש שהערך העצמי שלך נמוך בלימודים?
 • אתה מרגיש שונה או פחות חכם מאחרים?
 • אתה מתחיל ללמוד ומאבד את הריכוז מהר, או שאתה אפילו לא יכול להתחיל ללמוד?
 • אתה לא מצליח ליצור רושם ראשוני טוב על אנשים באוניברסיטה, מכללה, בית ספר, כי אתה מרגיש שחסרה לך השכלה או יכולת למידה גבוהה?
 • אתה מרגיש חסר ביטחון כשאתה מתחיל להיבחן?
 • ההורים שלך מציקים לך שתלמד, והם לא עוזבים אותך במנוחה?
 • קשה לך להגשים את המטרות שלך בלימודים ובחיים?
 • אתה מפחד ללמוד את המקצוע שתמיד חלמת עליו?

אם אתה מוצא אצלך אחד או יותר ממאפייני התנהגות אלה – אז יש לשיטה של עוצמתחיים פתרון עבורך!

זו לא אשמתך שקשה לך ללמוד!

 זו לא אשמתך או אשמתו של אף אחד! זה לא אומר שאתה לא אינטליגנט או מוכשר. זה גם לא אומר שהילד שלך לא אינטלגנט או מוכשר, אלא שהתמודדות והיכולות שלך ושל הילד לא באות לידי ביטוי בלימודים, מהסיבה הפשוטה שלא לימדו אותנו איך ללמוד! בבית הספר מלמדים אותנו מה ללמוד, הם מלמדים ומציפים אותנו בכל כך הרבה נושאים מגיל צעיר, והנושאים מתרבים ונהיים קשים יותר ככל שאנו מתבגרים. אבל נראה שהם שכחו את הדבר החשוב ביותר, שכחו ללמד אותנו את הבסיס להצלחה בחיים כיצד ללמוד.

מדוע למידה כל כך חשובה בחיינו?

כולנו יודעים שידע זה כוח. אבל אם לא נדע איך ללמוד ולהשתמש בידע שאנחנו מקבלים בצורה אפקטיבית, לא נצליח להשתמש בכוח שטמון בידע. אנו לומדים בכל מיני דרגות בחיינו. בחלק מהנושאים שאנחנו לומדים אנחנו מצליחים בהם ובחלק מהנושאים איננו מצליחים בכלל ללמוד ולהבין. פעמים רבות, ההצלחה שלנו בחיים מבוססת על למידה אפקטיבית. אנו לומדים כילדים ומבוגרים, ביסודי, תיכון, אוניברסיטה, במכללות, בקורסים, במקום העבודה שלנו, בעסק שלנו ואנחנו לומדים שיעורים מהחיים עצמם. ככל שנשפר את יכולות הלמידה שלנו כך גם נצליח יותר בכל תחומי החיים.

היכולת ללמוד כל דבר שתרצה

כמה שווה לך להיות מסוגל ללמוד כל דבר שתרצה? דמיין איך החיים שלך ייראו כשתוכל לטפל בכל המחסומים שמונעים ממך ללמוד באופן מיידי? לא תצטרך לבזבז יותר את כל היום על לשנן את החומר ובסופו לא להבין כלום. דמיין שתוכל ללמוד מהר ולהבין את הנושאים שאותם אתה לומד, תתחיל לאהוב להיכנס לשיעור באופן פיזי או בזום ותלמד באמת מה שהמורה או המרצה מעביר, ותשיג הצלחה במבחנים ובכל תחום שתרצה להתקדם בו!

הפתרון לקשיי הלמידה – קורס יסודות הלמידה בשיטת עוצמתחיים

קורס יסודות הלמידה הנו, הקורס המקיף והמונגש ביותר לילדים ובוגרים שרוצים לדעת איך ללמוד בצורה אפקטיבית ויעילה. אנחנו בעוצמת חיים  נלמד אותך את יסודות הלימוד החשובים ביותר להצלחה בלימודים, שפעמים רבות לא לימדו אותך בבית הספר ובתיכון. זה לא עוד קורס שמלמד אותך טריקים להצליח במבחן. מדובר בטכנולוגית הלמידה שמיושמת באקדמיה של עוצמתחיים  כבר מעל 29 שנה.

טכנולוגיית הלמידה עוזרת לאלפי אנשים ללמוד בצורה מעשית ויסודית לפצח את המחסומים ללמידה, באמצעות שיטות מוכחות  של עוצמתחיים לטיפול במחסומי למידה,  ואימונים מעשיים לשיפור היכולת להבין כל נושא שאתה לומד. שיטות הלמידה של עוצמתחיים הופכת תלמידים מתקשים, לתלמידים חרוצים ומצטיינים!

קורס יסודות הלמידה

מה תלמד בקורס יסודות הלמידה בשיטת עוצמתחיים? 

 • מה הם המכשולים שמונעים ממך להתחיל ללמוד, ואיך לטפל בהם. כך תוכל להתחיל בקלות לגשת וללמוד כל נושא שתרצה ולא תרגיש רתיעה או אנטי.
 • מהם שלושת המחסומים היחידים ללמידה. תוך כדי למידה, יכולים לעלות הרבה קשיים ותופעות, שנגרמים על ידי שלושה מחסומים. אתה תלמד לזהות אותם ולטפל בהם. כך שתוכל להבין ולסיים בקלות כל נושא שאתה לומד. כתוצאה מכך תצליח להשתמש בכלים שרכשת בדיוק איך שהם מועברים.
 • תגלה מהו הגורם האמיתי לבעיות קשב וריכוז ואיך תוכל לטפל בו.
 • תדע איך להפוך תיאוריה משעממת ולא מובנת, למוחשית ומהנה וכך תזהה בקלות איך ליישם אותה לחיים שלך.
 • תבין מה אתה יכול לעשות באופן מיידי כשאתה מרגיש שהחומר שאתה לומד קשה מדי.
 • שיטות ומיומנויות למידה מתקדמות לטיפול במצבים שונים.
 • תלמד מה הקשר בין תקשורת אפקטיבית ללמידה יעילה.
 • תזהה מה הקשר בין ידע לעוצמה בחיים, ותדע איך להשתמש נכון בידע שאתה רוכש.
 • תדע איך לזהות מידע לא אמין או לא מדויק, כשאתה לומד נושא חדש. תדע לזהות אם המידע שאתה לומד הוא באמת טוב ונאמן למקור. תלמד איך למצוא מקורות ידע או לימוד איכותיים ומקוריים.
 • תתאמן על תרגילי למידה ייחודים שישפרו לך את יכולת הזיכרון, שכפול של ידע נתונים, איך להסיק מסקנות לשפר את יכולת הסקת המסקנות וניתוח נתונים. איך לעזור לאחרים ללמוד באפקטיביות, בין אם זה ילדך, חבר ללימודים, או אם אתה מורה או מרצה.
 • אם אתה בעל עסק ואתה רוצה לבנות תכנית הכשרה, תקבל את כל הכלים שאתה צריך כדי לבנות הכשרה שתעלה את המקצוענות והיעילות של העובדים שלך פי 10. תבחין כיצד מיומנויות למידה יובילו אותך לעוצמה בכל תחומי החיים שלך ויעלו את רמת השליטה שלך והאחריות שלך.

כיצד שיטת עוצמתחיים מסייעת לך לשיפור הלמידה  שלך?

עוצמתחיים היא שיטה ייחודית העובדת על תת המודע והמודע – באמצעותה אתה נפרד מקשיי הלמידה שלך לצמיתות ורוכש יכולות והרגלי למידה שנשארים איתך לכל החיים.

באקדמיה של עוצמתחיים תלמד את קורס יסודות למידה באופן מעשי ותשפר את יכולות הלמידה שלך בשיטת לימוד חדשנית וייחודית המתבצעת בקצב וליווי אישי. הלימוד באקדמיה יפתח וישפר את היכולות והמיומנויות שלך ללמוד כל תחום שתרצה, להרגיש בנוח עם עצמך בתהליך הלמידה והמבחנים, תוך התמודדות עם חומרים ממקצועות שונים. בסוף הקורס יהיה לך ארגז כלים שיהפוך להיות חלק בלתי נפרד ממך, וישמש אותך לאורך כל החיים. כך תוכל לשמור על הישגייך ואפילו לשפר אותם בכל זמן נתון גם אחרי סיום הקורס.

מגיע לך ללמוד בלי מחסומים, מגיע לך להנות מהלימודים ולא לסבול מגיע לך להצליח במבחנים! מגיע לך ללמוד את המקצוע שאתה חלמת עליו. בקורס יסודות הלמידה בשיטת עוצמתחיים תלמד איך להתגבר על כל המחסומים, ובשיטות יעילות להבין כל נושא שאתה לומד!

אנו מזמינים אותך להירשם לקורס יסודות הלמידה לפי שיטת עוצמתחיים וללמוד באופן שיוביל אותך להצלחה.

מלאו כאן את הפרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם האפשרי למידע נוסף ותתחיל כבר עכשיו לשפר את יכולת הלמידה שלך. התקשר אלינו לטלפון 073-2513601
052-8400833 או מלא את הפרטים ונציג של עוצמתחיים יחזור אליך למתן פרטים.