קורס סודות התת מודע ושיפור המיינד

ב-LifePower תמצאו שיטה ייחודית להסרת חסמים מהתת מודע באמצעות אימון אישי, תהליכי הקשבה, ופיתוח כישורי חיים. כאן תמצאו מגוון כלים שיעזרו להתפתחות האישית שלכם.

צור קשר

האם אתה מרגיש תקוע?

אתה שקוע רוב היום במחשבות ולא מצליח לצאת מהם? אתה מרגיש שאין לך אנרגיה בחיים והתפקוד יורד? אתה סובל מדיכאון או חרדות ולא מבין למה? אתה מפחד לעשות שינויים בחיים? אתה לא מצליח לשנות את המצב ולהיפטר מהפחדים והחרדות, למרות כל המאמצים? מרגיש שאתה לא מצליח ליצור קשרים עם אנשים? אתה פוחד להיות מי שאתה באמת? אתה מתעצבן או נפגע בקלות מאנשים? אתה לא מצליח להגשים את המטרות שלך? אתה מרגיש שהחיים תקועים ואין לך מוטיבציה לכלום? אתה מרגיש שאין לך שליטה בחיים?

האם החלומות שאתה רוצה להגשים מתפספסים בדרך?

לחלקנו יש רצונות וחלומות שאנחנו רוצים להגשים. לעיתים אנחנו יודעים כבר מה המטרה שלנו ואנחנו מתחילים לעשות צעדים לעבר המטרה אבל פתאום משהו נתקע ואנחנו מוצאים את עצמנו לא עושים כלום לעבר המטרה. אנחנו לא מבינים מה עוצר אותנו, מה חוסם אותנו מלעשות את הצעדים הבאים לעבר הרצונות שלנו. זה יכול לתסכל אותנו אנחנו מנסים למצוא את הסיבה למה זה קורה לנו. לפעמים אנחנו חושבים שהמטרה שכל כך התלהבנו ממנה לא מתאימה לנו ואנו עלולים לוותר עליה.

יש דוגמאות רבות למימוש רצונות ומטרות כמו למשל: לרובנו בזוגיות הכל הולך טוב בתחילת הקשר, אבל לאחר תקופה אנחנו מוצאים את עצמנו במשבר ואנחנו לא מפסיקים לריב אחד עם השני הזוג שלנו או מתחילים להתרחק ממנו. או שאנחנו רוצים למצוא זוגיות ופתאום בדייט מרוב הלחץ ומההתרגשות אנחנו עלולים להשתתק, להיות מובכים, להיות ביישנים לא משאירים רושם ראשוני טוב ולא מצליחים להראות מי אנחנו באמת בדייט.

יכול להיות שאנחנו מתחילים עבודה חדשה או תפקיד חדש מלאי התלהבות ואחרי תקופה אנחנו מרגישים רע ושנמאס לנו כבר לעבוד במקום הזה, אנחנו מרגישים שזה לא עושה לנו טוב. לפעמים אנחנו לא מצליחים להבין למה אתמול הרגשנו מעולה ולמה היום אנחנו מרגישים כל כך רע. לפעמים כשאנחנו נמצאים בתקופה ממש טובה, אנחנו מתחילים לפקפק בטוב הזה ושואלים את עצמנו מתי זה ייגמר כבר ושוב יהיה לי רע כמו בדרך כלל? זה טוב מדי בשביל להיות אמיתי ואנחנו מורידים לעצמנו את ההנאה מהטוב שאנחנו מרגישים.

מה הסיבה שדברים לא מתקדמים ואנחנו מרגישים תקועים?

כל דבר שאנחנו עוברים בחיים אנחנו מקליטים במיינד. מהרגע שנולדנו יש לנו הקלטה מצולמת בתוך הראש כאילו מצלמה ומכשיר הקלטה דבוקים למצחנו, אשר מסוגלים לשכפל את כל החושים שלנו ואת הסביבה שלנו. הקלטים של האירועים שאנו חווים הן תמונות רב-ממדיות המכילות את כל מה שהחושים שלנו קולטים. אנו מייצרים כעשרים וחמישה קלטים בשנייה של כל אירוע שחווינו. מאגר אדיר זה של כל זיכרונות האדם נאסף במיינד. אנו משתמשים במילה 'מיינד' שמקורה באנגלית, Mind, בעברית יכולנו גם לומר 'שכל' או 'תודעה'. 

קלטים אלה שבמיינד שלנו מאורגנים על-פי סדר כרונולוגי מדויק, הוא 'מסלול הזמן', וכוללים את כל החושים שלנו. זהו מנגנון מושלם הפועל כמו מחשב ענק. האדם משתמש בידע שאגר במיינד שלו לצורך קבלת החלטות למשל, באיזו קריירה נבחר, עם מי אנחנו בוחרים להתחתן, איזה חברים אנחנו משאירים לצידנו, לאיזו חופשה נצא, איך אנחנו בוחרים להשקיע את הכסף שיש לנו ועוד. אותן הקלטות שאנו מודעים להן, נמצאות תחת שליטתנו ולא משפיעות עלינו ואנו אפילו נעזרים בהן כדי לקבל החלטות נכונות עבורנו. מצד שני, כל אחד מאיתנו יודע שלפעמים הוא נתקף במצבי-רוח או בחרדות או בתגובות שאינן הגיוניות. מהי 'תגובה לא הגיונית'? זוהי תגובה שאינה תואמת את המציאות או שאינה רצויה לנו וגורמת לנו לחרדות, התקפי פאניקה, התקפי עצבים, נדנודי שינה, דיכאונות, ועוד.

כיצד המאורעות החבויים בתת מודע שולטים עלינו?

רובן הגדול של ההקלטות במיינד הן חוויות לא נעימות שעברנו. כל המאורעות הלא נעימים שאנחנו עברנו בעבר, הוקלטו ואוחסנו אצלנו בתוך התת מודע שהוא חלק מהמיינד. המאורעות שחבויים בתוך התת מודע, את רובם אנחנו כבר לא זוכרים, אבל הם נמצאים שם.  

יכול להיות שחלקנו כן זוכרים מאורעות לא נעימים מסוימים, ולחלקנו המאורעות רצים בראש בלי הפסקה ולא נותנים לנו מנוחה. אותן הקלטות של מאורעות לא נעימים ואפילו טראומטיים, הנמצאים בתת מודע, לא נמצאים בשליטתנו. הם יכולים להופיע פתאום, ולהשתלט עלינו ולגרום לנו לתגובה בלתי רצונית.

כיצד התת מודע שלנו עובד?

התת מודע עובד על בסיס של גירוי, תגובה. מילה מסוימת או תמונה מסוימת או פעולה ספציפית בהווה מדליקה אירוע קשה דומה מהעבר, והתת מודע כופה עלינו התנהגות או תגובה רגשית מזיקה או בלתי-רצויה. אנחנו מודעים למה שאנחנו רואים בהווה אך איננו מודעים לקיומם של קלטי הטראומה החבויים בתת מודע, הפועלים מתחת לסף המודעות שלנו. התת מודע קולט את התוכן שנראה לו זהה ויוצר את הקשר בין האירועים. אירוע הגירוי שאנו מודעים לו גורם ל-'גירוי חוזר' של הטראומות החבויות בתת מודע.

אתם לא חייבים להמשיך לסבול מהתת מודע, יש דרך!

התת מודע גורם לנו לחשוב שאנחנו באמת בסדר ואין שום בעיה. אנחנו באופן לא מודע מדחיקים את הזיכרונות הקשים והתת מודע מפעיל אותם בחיינו אפילו מבלי שאנחנו יודעים. אנחנו חושבים שמצבי רוח הרעים הם רק זמניים וזה יעבור ויעלם. בדרך כלל זה לא קורה. אנחנו לא מבינים למה מצבי רוח הרעים והתגובות הלא הגיוניות חוזרים על עצמם ולא מפסיקים לתקופות ארוכות יותר וארוכות פחות. למה יש לנו ימים טובים ורגועים וימים אחרים הם פשוט סיוט אחד גדול. חלקנו מנסים בשיטות כאלו ואחרות לשלוט בעצמנו בתת מודע וזה לא עובד בכלל או עובד רק באופן זמני. בסופו של דבר חלקנו מוותרים אנחנו וחושבים שאלה הם החיים ואין מה לעשות.

אבל הבעיה הגדולה היא שזה הורס לנו, בזוגיות, עם חברים, בעבודה, בחיים שלנו, בעתיד שלנו, בקריירה שלנו. זה נראה שכל החיים הסתירו מאיתנו –

 • יש דרך להסיר את הזיכרונות הקשים מהעבר לצמיתות!
 • יש דרך לתכנן לעצמנו חיים מאושרים ולהתגבר על מכשולים!
 • יש דרך לקחת שליטה מלאה על החיים!
 • יש דרך להשיג ביטחון עצמי גבוה שנשאר לתמיד!  
קורס סודות התת מודע

כיצד ניתן להסיר חסמים מהתת מודע?

מה שקורה הוא שהתת מודע לוקח מכם את השליטה שלכם על עצמכם. המחשבה שאפשר להיפטר מהחוויות הקשות ומהזיכרונות של העבר לצמיתות נראית רחוקה מהמציאות. אבל זהו זה תת מודע יקר. אנחנו בעוצמת חיים פיצחנו את סודות התת מודע. אנחנו כבר הספקנו מעל 30 שנה ללמד אלפי סטודנטים את הסודות של התת מודע, ובהצלחה הם הסירו את החסמים ואת החוויות השליליות לצמיתות!

הסטודנטים בקורס שהסירו את החסמים וגילו את הסודות – מאושרים יותר, עושים מה שעושה להם טוב, הם מגשימים חלומות, הם עושים הרבה פחות טעויות בחייהם, הם מצאו אהבה אמיתית וחזקה, הם בעלי ביטחון עצמי גבוה. אחרי שנים רבות שעזרנו לאלפי אנשים והכשרנו מאמנים מקצועיים. החלטנו להפוך את כל הידע והכלים לקורס מקיף ופשוט שילמד אותך איך להסיר חסמים מהתת מודע לצמיתות. איך ולחיות חיים של אושר וביטחון עצמי מלא שיישאר איתך כל הזמן ורק ישתפר! הקורס הוא לא עוד שיטה שנותנת לך טריקים לשלוט על התת מודע באופן זמני שלעיתים קרובות לא עובדים.

אנחנו בעוצמתחיים לא מאמינים בשיטות זמניות שעוזרות לזמן קצר שאתה חייב להיות תלוי בהן למשך כל החיים. אנחנו מאמינים בפרקטיקה ותוצאות שיישארו איתך לאורך כל החיים. אתה תלמד את הסודות של התת מודע ותנקה את כל המאורעות המזיקים והחסמים מהתת מודע לצמיתות! אתה תתחיל לחיות בעוצמה מלאה בחיים שלך ותקבל כלים מקיפים ליצירת מטרות והישגים שישמשו אותך לעד!

מה תקבל ותלמד בקורס סודות התת מודע?

הסודות של התת מודע ואיך להשתחרר מחסמים לצמיתות

 • מהו התת מודע וממה הוא מורכב, כלים לשימוש מידי שיעזרו לך להבין מה הגורם  לאמונות מגבילות, חרדות, פחדים לא מוסברים, ותדע איך להסיר אותם מהשורש.
 • מהם חלקי האדם וכיצד נוצרים מצבים לא רצויים מתחת למודעות שלך, כיצד לשקם את היכולות האדירות שלך כדי להשיג מטרות ואושר תמידי.
 • תדע מה הסיבה שאתה מרגיש לא יציב רגשית ותדע איך להרגיש טוב ויציב בכל זמן.
 • תלמד את ששת המרכיבים שמשפעים על ההצלחה שלך בחיים ותיצור מטרות בלתי ניתנות לשבירה. תיצור לעצמך את החיים שתמיד רצית ותלמד איך להתמודד עם מחסומים בדרך.
 • תבין את השיטה להסרת חסמים מהתת מודע, תגלה איך כדי להשתחרר מכל חסם פנימי לצמיתות ותפטר מחרדות, דיכאון, פחדים לצמיתות.
 • בונוס – פגישות להסרת חסמים לצמיתות עם מאמן מומחה/מוסמך.

הצבת מטרות ותכנון לשליטה מלאה בחיים

 • תכנון חיים וכיצד ליצור מפה שתיקח אותך מאיפה שאתה עכשיו לעבר החלומות והמטרות שלך.
 • תלמד איך לקבל החלטות נכונות בחיים ותהפוך שינויים בחיים לדבר קל ונכון עבורך.
 • שלושה שלבים ליצירת שליטה מלאה בחיים, מוטיבציה מטורפת, תהיה סוף סוף מי שאתה רוצה להיות ותשיג את כל המטרות שאתה מציב לעצמך.
 • תלמד מי אתה באמת ותשיג שינוי פרספקטיבה שתעלה לך את הביטחון העצמי לשמיים.
 • משולש העוצמה- תלמד את הנוסחה לגרום לכל דבר בחיים להתנהל איך שאתה רוצה בביטחון מלא.
 • תלמד לקרוא כל אדם בקלות ותדע מה הדרך היעילה ביותר לתקשר איתו.
 • משולש הקסם – תלמד את הנוסחה ליצירת חיבור מידי עם כל אדם להשגת המטרות האידיאליות שלך.
 • בונוס – מבדק אישיות ופגישה 1על1 ובניית תכנית אישית.

כיצד שיטת עוצמתחיים מסייעת לך להסיר חסמים מהתת מודע?

עוצמתחיים היא שיטה ייחודית העובדת על תת המודע והמודע – באמצעותה אתה נפרד מהחסמים בתת המודע שלך לצמיתות ומשיג עוצמה שנשארת איתך לכל החיים.

באקדמיה של עוצמתחיים תלמד את קורס סודות התת מודע באופן מעשי ותבין בעצם מה זה התת מודע ותסיר חסמים מתת המודע לצמיתות, כול זאת בשיטת לימוד חדשנית וייחודית המתבצעת בקצב וליווי אישי.

הלימוד באקדמיה יפתח וישפר את היכולות והמיומנויות שלך לנהל את החיים שלך בצורה יעילה, להסיר חסמים מתת-המודע לצמיתות ,להגשים מטרות ולחיות חיים מאושרים יותר.

 בסוף הקורס להסרת חסמים מהתת מודע, יהיה לך ארגז כלים שיהפוך להיות חלק בלתי נפרד ממך, וישמש אותך לאורך כל החיים. כך תוכל לשמור על הישגייך ואפילו לשפר אותם בכל זמן נתון גם אחרי סיום הקורס.

מגיע לך לחיות ללא סבל, להיפטר אחת ולתמיד מהמחסומים שמונעים ממך לחיות ולהתקדם. מגיע לך להגיע לכול חלום ומטרה שאתה מציב לעצמך. ויותר מזה מגיע לך לחיות את החיים שאתה רוצה מבלי השפעות שליליות מהתת מודע.

מלא את הפרטים שלך כאן ויועץ של עוצמתחיים יחזור אליך טלפונית בהקדם האפשרי למידע או התקשר אלינו למשרד עוצמתחיים 073-2513601 ותתחיל כבר עכשיו לגלות את הסודות של התת מודע ותחיה חיים מלאי ביטחון, עוצמתיים ומאושרים יותר!