קורסים להעצמת יכולות

הקורסים שלנו מועברים לפי התקדמות אישית. בקורסים תלמד ותתרגל תחת הדרכה מקצועית צמודה וכך תרכוש כלים שימושיים לכל תחומי החיים ותפתח את היכולות החיוניות שלך.

במרכזים שלנו תמצא קבוצה אשר מקבלת כל אחד כפי שהוא ומובילה אותו קדימה. תזכה לשירות מקצועי מצוות אשר עבר הכשרה קפדנית לאורך שנים כדי להבטיח יישום מדויק של שיטת LifePower. כל אדם שרוצה שינוי בחייו, יכול להגיע לתוצאות יוצאות דופן בקלירינג סנטר!

הקורסים מבוססים על הספרים של LifePower אשר מרכזים את הידע בו אנו משתמשים.

פריצת דרך

קורסים קצרים ומרוכזים אשר מעניקים את הפנינים: הכלים החזקים ביותר מתוך הקורסים העיקריים שלנו לשימוש מיידי בחייך. הקורסים בסדרת 'פריצת דרך' יעניקו לך הישגים ותובנות בנוגע לחיים, וכך תוכל להיווכח בעצמך שהשיטה שלנו עובדת גם בשבילך!

קורס לחיות בעוצמה

רכוש את יסודות השיטה כדי להגשים את החיים שתמיד רצית ולהגיע לעוצמה אישית.

קבל את הכלים החיוניים ביותר של LifePower כדי לבנות ביטחון עצמי גבוה ולחזק את יכולות התקשורת שלך. בקורס לחיות בעוצמה תבצע תרגילים שיקנו לך יכולות חדשות ותזכה לתובנות שיציבו אותך על הדרך להגשמת שאיפותיך.

מה לומדים בקורס?

 • איך לקרוא אנשים בקלות ולדעת על מי לסמוך
 • מהי הנוסחה לתקשורת מנצחת
 • איך לעמוד מול כל אדם וכל מצב בנוחות
 • כיצד לבנות חוסן נפשי ורגשי
 • איך לבנות תכנית להשגת המטרות והשאיפות שלך בחיים
 • כיצד ליצור עוצמה אישית ולשמור עליה

אם הגיע הזמן לעשות שינוי, לקבל כלים לשיפור בחיים, להתנסות בשיטת LifePower ולחוות את העוצמה שלה, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס לחיות בעוצמה.

הצלחות

חזרתי לעצמי! הביטחון שלי חזר אלי, התקשורת השתפרה, הזוגיות טובה מתמיד ואני מרגישה מאושרת! תודה על קורס מהיר, מדויק ומשנה חיים!

כ.א.

כבר מהשיעור הראשון למדתי כלים מדהימים והתחלתי לשנות את חיי. אני מתקשר טוב יותר, יודע לקחת החלטות נכונות ולהעריך את עצמי!

ל. ב. א.

בקורס פיתחתי ביטחון עצמי וערך עצמי גבוה. חזרתי ליהנות מהחיים שלי!

ח. ק.

קורס נפלאות התקשורת

יסודות השיטה של LifePower לתקשורת מנצחת – איך לעמוד מול כל אדם וכל מצב בנוחות ולהצליח בחיים באמצעות תקשורת.

תקשורת היא היכולת החשובה ביותר בחיים. אם יש לך את זה, תוכל להשיג כל דבר שתרצה. בקורס נפלאות התקשורת תקבל באופן מיידי את הכלים הבסיסיים לתקשורת מנצחת.

אי-אפשר ללמוד תקשורת דרך חומר תיאורטי בלבד, אז איך תבנה את יכולות התקשורת שלך? בקורס תבצע תרגילים ייחודיים לשיפור התקשורת שלך.

מה לומדים בקורס?

 • איך להתחבר עם אחרים בקלות
 • איך לעמוד מול כל אדם וכל מצב בנוחות
 • איך לפתח חוסן נפשי מול מה שאחרים אומרים או עושים
 • איך לשפר את יכולות הקשב והריכוז בתקשורת ובחיים
 • איך לקרוא אנשים ולדעת על מי לסמוך

אם הגיע הזמן לעשות שינוי, לבנות יכולות תקשורת גבוהות, ולחוות את העוצמה של ביצוע תרגילי תקשורת בשיטת LifePower, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס נפלאות התקשורת.

הצלחות

הפכתי מביישנית וסגורה לאחת שמעזה יותר, למדתי להרגיש בנוחות ולהסתכל לאנשים בעיניים! הקורס שינה אותי מקצה לקצה ואני מודה לצוות המדהים שדחף אותי לאורך כל הדרך!

ר. י.

הרגשתי שאני חייבת לעבור שינוי! לא האמנתי בהתחלה שזה יעבוד. אבל כבר מהשיעור הראשון היה שינוי בתפיסה שלי ובחיים שלי. אני יכולה לעמוד מול כל אחד בנוחות ולהוציא החוצה את מי שאני באמת!

ר. ש.

היום כיף לי לדבר עם אנשים, אני מרגיש חופשי ומשוחרר מול כל אדם שאיתו אני מתקשר ואני הרבה יותר 'אני' בכל מצב חברתי. תודה!

א. ד.

קורס העיקר ללמוד

בוא לרכוש את יסודות השיטה של LifePower לטיפול במחסומי למידה ולרכישת מיומנויות למידה יעילות.

הצלחה בכל תחום בחיים תלויה ביכולת שלך לקלוט וליישם מידע. ההבדל בין סטודנט מהיר אשר מבין את הנושא הנלמד ויכול להשתמש בו, לבין סטודנט איטי שמתקשה לקלוט נתונים ואינו מסוגל להשתמש במידע חדש, הוא שליטתו של הסטודנט המבריק בטכנולוגיית הלמידה.

מה לומדים בקורס?

 • מהם שני המכשולים העיקריים ללמידה
 • מהם שלושת המחסומים ללמידה וכיצד תזהה אותם
 • כיצד להתגבר על המכשולים והמחסומים ללמידה, עם כלים ליישום מיידי
 • איך להתגבר על בעיות קשב וריכוז בלמידה
 • איך להיות מסוגל ללמוד וליישם כל נושא שתבחר

אם הגיע הזמן להבין מאיפה נובעים קשיי למידה ולהגיע למצב שאתה לומד ומיישם בקלות, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס העיקר ללמוד.

הצלחות

כשהייתי ילד היו לי בעיות קשב וריכוז. בעזרת הקורס פיתחתי יכולות קשב וריכוז מטורפות! קשיי הלמידה נעלמו!

פ.ג.

היום אני אוהבת ללמוד! ההבנה שלי מהירה פי כמה, אני יותר מתעניינת בתחומים 'מסובכים' שפעם חשבתי שלעולם לא אתקרב אליהם. זה פשוט המפתח לחיים!

ד.ו.

עד הקורס, למידה הייתה עבורי 'לנסות לעבור מבחן' ואז הייתי שוכחת הכל. לא אהבתי ללמוד. היום, באמצעות הכלים שרכשתי בקורס, לראשונה בחיי אני אוהבת ללמוד. היום אני יכולה להבין בצורה מדויקת מה שאני לומדת ולא מפחדת מחומרים קשים.

י.ט.

קורס סודות התת מודע

יסודות השיטה של LifePower לשחרור מפחדים, מלחצים, וממחשבות שליליות באמצעות הסרת חסמים מהתת-מודע.

מתח, חרדות, רגשות שליליים, הערכה עצמית נמוכה, ואפילו מצבים גופניים לא רצויים– כל אלה מקורם בתת-מודע שלנו. אנו יודעים שטראומות שחווינו בעבר ממשיכות להשפיע עלינו בהווה. בקורס סודות התת-מודע תלמד כיצד תהליכים אישיים של קלירינג משחררים לצמיתות חסמים מהתת-מודע במטרה להוציא החוצה את הפוטנציאל המלא שלך. במהלך הקורס תקבל מפגש של קלירינג כדי שתחווה בעצמך את תוצאות השיטה.

מה לומדים בקורס?

 • איך המיינד שלנו בנוי ומהו התת-מודע
 • ממה התת-מודע מורכב וכיצד הוא משפיע עלינו מתחת לסף המודעות
 • טכניקת קלירינג עוצמתית לשחרור מחסומים פנימיים וטראומות
 • סולם הרגשות – כיצד להעלות את המצב הרגשי שלנו

אם הגיע הזמן לעשות שינוי, לטפל במחסומים הפנימיים שלך ולהשתחרר מהם לתמיד, והיית רוצה לחוות את העוצמה של קלירינג אישי בשיטת LifePower, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס סודות התת-מודע.

הצלחות

תמיד רציתי להבין יותר על מסתורי הנפש והתת-מודע – בקורס הזה, זה בדיוק מה שלמדתי סופסוף! קיבלתי תשובות שחיפשתי כל חיי על מה המקור של כל מחסום בחיים ואיך להשתחרר ממנו! אני מרגישה הרבה יותר רגועה, שלווה, מאושרת ויודעת איך לשלוט ברגשות שלי!

 ש. צ.

הקורס גרם לי להבין את עצמי באמת! למה התנהגתי כפי שהתנהגתי, איך אני יכול להיות בעל יכולת רבה יותר ואיפשר לי לחוות את השיטה! אז חברים – זה עובד! לא יכול לחכות להמשך!

ב. ח.

פשוט נכנסתי ונבלעתי לתוך הקורס! הבנתי שכל הבעיות שיש לי, אני יצרתי אותן ואני גם יכולה לפתור אותן! במפגש ההתנסות הרגשתי הקלה אדירה ומשהו ענק השתנה בי ונעשיתי יותר החלטית. תודה!

מ. נ.

מאסטר החיים

הקורסים המרכזיים שלנו להעצמת יכולות אישיות בכל תחומי החיים. בקורסים אלה אנו מתעמקים בכישורים החשובים בחיים ומפתחים אותם. לכל קורס תוצאה סופית מוגדרת אליה מגיעים לאחר תירגול יסודי אשר מבטיח יישום של הידע בחייך. הקורסים יעניקו לך שיפור משמעותי שילווה אותך תמיד.

קורס תקשורת יעילה

הקורס המלא לבניית יכולת תקשורת מנצחת – היכולת לעמוד מול כל אדם וכל מצב בנוחות, להתחבר עם אחרים בקלות ולהצליח בחיים באמצעות תקשורת. הקורס מבוסס על מדריך התקשורת המלא. מדריך זה מרכז את כל הידע הנדרש כדי להיות אדם המסוגל לבנות הבנה עם כל אחד ולטפל בכל מצב בחיים באמצעות תקשורת.

אם אי-פעם רצית יותר ביטחון חברתי, להיות יותר מוחצן ופחות מופנם, לתקשר עם כל אחד על כל דבר, למכור את הרעיונות שלך בקלות ולגרום לאנשים לשתף איתך פעולה – הקורס הזה הוא בשבילך!

תקשורת היא היכולת החשובה ביותר בחיים. אם יש לך את זה, תוכל להשיג כל דבר שתרצה. בקורס תקשורת יעילה תבצע באופן יסודי תרגילי תקשורת, בדרגות קושי עולות, עד שיכולות תקשורת גבוהות יהיו חלק בלתי נפרד ממך.

מה לומדים בקורס?

 • מהי תקשורת אמיתית ואיך ליצור אותה עם כל אחד
 • כיצד לשפר את יכולות הקשב והריכוז בתקשורת ובחיים
 • לפתח חוסן נפשי מול כל מה שאחרים אומרים או עושים
 • איך לגרום לאנשים להבין אותך ולשתף איתך פעולה
 • כיצד לשלוט בכל שיחה או מצב חברתי בהם תהיה
 • איך לקרוא אנשים בקלות ולדעת על מי לסמוך
 • איך להשיג את מה שאתה רוצה בחיים באמצעות תקשורת בלבד

אם הגיע הזמן לבנות יכולות תקשורת גבוהות עד שהן יהיו לחלק בלתי נפרד ממך, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס תקשורת יעילה.

הצלחות

כשמבינים איך לתקשר נכון - פורחים! עכשיו אני עם אנרגיות מדהימות וחיוך על הפנים. אני יותר חברותית ממה שחשבתי ואני יכולה להשיג כל דבר באמצעות התרגילים שלמדתי. אני נהנית לתקשר עם אנשים!

ד. מ.

קורס משנה חיים! בקורס יש שילוב מנצח של ידע תיאורטי עם תרגול מעשי שמאפשרים להבין לעומק את חשיבות התקשורת ובעיקר מאפשרים ליישם כאן ועכשיו את מיומנויות התקשורת שרכשתי. עכשיו אני מסוגל להתמודד עם כל אתגר וכל סיטואציה!

ע. ק.

אני מרגישה שאני יותר ערנית וקשובה לאנשים אחרים, מרגישה יותר בטוחה בשיח, פחות מופנמת. התקשורת שלי השתפרה הרבה ואני מרגישה זאת מהתגובות של האנשים מולי. אני יכולה לשלוט בשיחה ולהוביל אותה, ובכך לקדם הרבה יותר דברים בקלות ועם יותר אהדה.

ג. ד.

מדהים עד כמה הקורס הזה שינה את התקשורת שלי עם הסביבה. לפני הקורס לא הצלחתי להביט לאנשים בעיניים, עכשיו אני מסוגלת לכך והביטחון העצמי שלי עלה. היכולת שלי ליצור אינטראקציה עם אנשים גדלה ובזכות זה עכשיו אנחנו גדלים בעסק. תודה.

ג. ר.

למדתי המון על עצמי וכיצד לתקן ולשפר מערכות יחסים בחיי. בנוסף, הצלחתי לרדת מכדור הציפרלקס. בעזרת היכולת לחוות בנוחות התחלתי להניע כל מיני דברים שלא הרגשתי איתם בנוח בעבר והתחלתי לפעול להגשמת המטרות שלי.

ב. ס.

קורס גאונות בקלות

הקורס המלא לרכישת כישורי למידה גבוהים, ריכוז משופר ויכולת ליישם את מה שלמדת. קורס גאונות בקלות מבוסס על הספר יסודות הלמידה. ספר זה מכיל את כל המידע על המכשולים ללמידה ואת הכלים כיצד להתגבר עליהם ולהיות מסוגל ללמוד וליישם כל נושא.

האם אי-פעם היה לך קושי להתרכז בלימודים? קרה לך שלמדת משהו ולא זכרת זאת לאחר מכן? האם למדת משהו ולא הצלחת ליישם אותו? בקורס גאונות בקלות תלמד את הכלי שאף אחד לא לימד אותך בבית הספר – טכנולוגיית הלמידה.

עם טכנולוגיית הלמידה תוכל להתגבר על בעיות קשב וריכוז, קשיים בלמידה ותלמד כל נושא שתרצה במהירות, ביעילות ובהנאה! כך תוכל להשתמש בכל מה שאתה לומד כדי להצליח בעבודה, בעסקים ובכל תחומי החיים.

מה לומדים בקורס?

 • איך להתגבר על בעיות קשב וריכוז בלמידה
 • כיצד לזהות את המכשולים והמחסומים ללמידה, ולטפל בהם באופן מיידי
 • כיצד להתגבר על הרצון לנטוש את הלימודים
 • איך להגביר את קצב הלמידה ויחד עם זאת להבין יותר לעומק
 • איך להפסיק "ללמוד כמו תוכי" ולזכור את מה שלמדת לאורך זמן
 • כיצד לעזור לאחרים ללמוד בצורה נכונה
 • איך להיות מסוגל ללמוד וליישם כל נושא שתרצה

אם הגיע הזמן ללמוד בצורה יעילה עם יכולת ליהנות מהלמידה וליישם בחיים, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס גאונות בקלות.

הצלחות

קורס מרתק. הידע בקורס גאונות בקלות נותן לי ביטחון שאני יכול ללמוד כל דבר בעולם וליישם אותו. הוא גם עוזר לי ללמד אחרים ולהבין מאיפה נובעים הקשיים שלהם בתחום ההוראה שלי כמרצה.

י. מ.

כמנהל, אני יודע היום לבדוק ולוודא הבנה ויישום מלאים של המסרים שעוברים בעבודה. הצלחתי במשך חודש שלם לקחת 5 נציגים חלשים בעבודה ובאמצעות הבהרת מילים לא מובנות של נהלים ותהליכים בעבודה, הם הצליחו לטפס לעשירון העליון במחלקה. בזכות הקורס הצלחתי להביא אותם לתוצאות והישגים מעולים.

כ. ו.

זה קורס מקיף ומאוד מעניין, נתן לי יכולת לימוד עילאית. אם היו לי את הנתונים האלה בזמן שהייתי בבית הספר, החיים שלי היו בטוח נראים אחרת לגמרי. עכשיו אני עוזרת לבנות שלי בלימודים. קורס חובה לכל אדם שרוצה להצליח בלימודים ובחיים.

נ.מ.

קורס מדהים! התחלתי ליישם את הטכנולוגיה בתחומים אחרים בחיי וזה עוזר לי מאוד. אהבתי שצריך להראות הכול עם הדגמות, זה עוזר להבין ולזכור את הנושאים. השנה הולכת להיות קשה ומלאה בלימודים, אז אני מאוד שמחה שלמדתי את קורס גאונות בקלות, בזכותו אני באמת יכולה ללמוד הכול! היה מאוד כייף ומעניין. תודה.

א.מ.

אני מורה 25 שנה, ורק עכשיו בעקבות קורס גאונות בקלות, גיליתי ולמדתי את מחסומי הלמידה. בקורס קיבלתי שיטות איך להבהיר מילים לא מובנות. אני לוקחת את זה איתי לעבודה כמורה לתלמידים שלי, ואני מרגישה שאני יכולה לעזור יותר לתלמידים שלי וגם לבן שלי ולעצמי. אני מיישמת את הכלים שקיבלתי, וכבר רואים את השינוי.

ר.ס.

קורס התכוונות ושליטה

הקורס המלא לבניית נוכחות עוצמתית, יכולת לגרום לדברים לקרות, וביטחון בהחלטות שלך. קורס התכוונות ושליטה מבוסס על הספר הסיפור של ש' ו-ה: התיאוריה והיישום של שליטה והתכוונות. ספר זה מרכז את כל הידע הנדרש כדי להיות אדם המסוגל להשיג את מטרותיו באמצעות שליטה מיומנת בסביבה.

לשליטה יש שם רע כאשר היא נכפית, אבל מה אם היה אפשר לכוון את החיים למקום שאנחנו רוצים באופן חיובי? זוהי שליטה נכונה. בקורס תרכוש את היכולת לשים יותר שליטה על החיים שלך ועל הסביבה שלך.

על-ידי תרגול יסודי של מרכיבי השליטה, תשיג יכולת מוגברת להוביל את עצמך, את חייך ואת מערכות היחסים שלך. עם יכולות אלו שיהפכו לחלק בלתי נפרד ממך, תוכל להתקדם בקלות לעבר הגשמת מטרותיך ומימוש הפוטנציאל שלך.

מה לומדים בקורס?

 • איך לגרום לאנשים לשתף איתך פעולה בקלות
 • כיצד לקחת שליטה על החיים שלך ולעזור לסובבים אותך דרך הכוונה חיובית ונכונה
 • איך להיות יותר החלטי עם שלווה וביטחון אמיתיים
 • כיצד לגרום להתכוונויות שלך להתממש בקלות ולהשיג עוצמה בכל תחום בחייך

דרישה מוקדמת: קורס תקשורת יעילה.

אם הגיע הזמן לבנות יכולות התכוונות ושליטה גבוהות, יכולות מנהיגות עם השפעה חזקה וחיובית על הסביבה, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס התכוונות ושליטה.

הצלחות

עם הכלים שרכשתי בקורס הזה אני יודע שכשאני מחליט משהו, זה פשוט קורה. למה? כי עכשיו אני יכול לגרום לדברים לקרות. מעולם לא הייתי כל-כך החלטי!

ג.ב.

קורס מצוין שמלמד איך להשיג עוצמה בכל תחום בחיים בדרך מאוד פשוטה ליישום. אני רואה איך דברים שפעם היו מתסכלים אותי, היום עוברים בקלות וביעילות אחרי שיישמתי ותרגלתי את החומרים.

י. מ.

קורס התכוונות ושליטה הוא המשך לקורס תקשורת יעילה. השילוב של שניהם מקנה יכולת לחוות בנוחות ולשלוט. לעמוד על דעתך ורצונך, לתקשר ולהפעיל אנשים על מנת להשיג את מטרותיך. לאחר שני הקורסים הללו אינך יכול עוד להיות ביישן או כזה שעומד "מן הצד", להיפך - אתה נכנס למרכז הבמה והופך לגורם, יוזם ופועל להשגת המטרות שלך בחיים.

צ.ש.

קורס השגת יציבות ושגשוג

האם אי-פעם תהית מדוע יש לך עליות וירידות בלתי פוסקות במצבי הרוח, בביטחון וברמת האנרגיה? בכל פעם שאתה משתפר אתה נופל שוב? זה נכון שהחיים מאתגרים… אבל למה אתה צריך להיות בעליות וירידות כל הזמן? זה לא חייב להמשיך כך.

חוסר היציבות נובע ממקור אחד ספציפי בחייך – והוא קשור בהשפעות חיצוניות שמורידות אותך למטה. בקורס השגת יציבות ושגשוג, תגלה מהו המקור המדויק למצב הזה בחייך, ותלמד איך לטפל בו כדי שתוכל לשמור על ההישגים שלך לאורך זמן בכל תחום בחיים, ולהיות יציב יותר ברגשות, בביטחון וברמת האנרגיה שלך.

מה לומדים בקורס?

 • כיצד לקרוא אנשים ואיך לדעת על מי לסמוך
 • מהי הסיבה היחידה לעליות וירידות ברגשות, בביטחון ובאנרגיה
 • כיצד למצוא את המקור לבעיות ולחוסר יציבות בחיים ואיך להיפטר ממנו לתמיד
 • אסטרטגיות ליישום ולטיפול במצבים של עליות וירידות בחיים כדי לפרוח ולשגשג

אם הגיע הזמן להשיג יציבות בחיים, בביטחון, ברגשות ובאנרגיות שלך, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס השגת יציבות ושגשוג.

הצלחות

יצאתי מהמלכודת הכי גרועה שיש – עליות וירידות בחיים! השליטה על הרגשות שלי עלתה פלאים, אני לא מושפע יותר מאנשים שמנסים להוריד אותי ואני יותר בטוח בעצמי!

א.נ.

התרחקתי מאנשים עם אנרגיות שליליות והסביבה שלי לא משפיעה עליי כבעבר! כיום אני מנהל את העסק שלי בצורה הרבה יותר מוצלחת ושלווה!

א.ל.

היום אני מרגיש יותר עניין בחיים ויותר שליטה ושמחה. לא ידעתי שיש שם לתופעה הזו של עליות וירידות במצבי הרוח וממה זה נובע. הקורס שיפר את הגישה שלי לחיים ואיפשר לי לאבחן את הרגשות והתחושות שלי, ואני אפילו נמצא במצב שאני מנהל אותם ולא הם אותי.

ר. פ.

היום אני מרגיש יותר עניין בחיים ויותר שליטה ושמחה. לא ידעתי שיש שם לתופעה הזו של עליות וירידות במצבי הרוח וממה זה נובע. הקורס שיפר את הגישה שלי לחיים ואיפשר לי לאבחן את התחושות שלי, ואני במצב שאני מנהל אותם.

ר. פ.

קורס יושרה וודאות

בקורס נלמד מהי הדרך לקבלת החלטות נכונות, לבניית ערך עצמי גבוה, ולוודאות בעצמך ובמטרות שלך. הקורס מבוסס על הספר להצליח עם תבונה, בו תמצא ידע חיוני בנושא ערכים אישיים וכללים לחיים של הרמוניה עם הסובבים אותך.

האם יש אזורים בחיים שאתה לא מצליח לפעול בהם במלוא העוצמה שלך? תחומים בהם אין לך משמעת עצמית גבוה? האם לפעמים אתה לא יודע איך לקחת את ההחלטות הנכונות ביותר עבורך? ההצלחה שלנו בחיים תלויה בהחלטות טובות שנקבל אשר יקדמו אותנו אל עבר השאיפות שלנו.

בקורס יושרה וודאות תרכוש כלים עוצמתיים שיעזרו לך להפסיק עם ההרס העצמי, לקחת יותר שליטה ואחריות על החיים שלך, ולהשיב אליך וודאות, משמעת עצמית, וערך עצמי גבוה. בסיום הקורס תחווה הקלה ממשקעי העבר אשר מנעו ממך לממש את הפוטנציאל המלא שלך.

מה לומדים בקורס?

 • מהו המקור להרס עצמי ואיך להיפטר ממנו
 • איך להשתקם בקלות מכל החלטה גרועה שקיבלת
 • מהי הסיבה להתדרדרות בכל תחום בחיים
 • מהי הדרך להגיע לערך עצמי ומשמעת עצמית גבוהה
 • כיצד לעשות את ההחלטה הנכונה ביותר בכל תחום בחייך
 • איך להיות נאמן למטרות ולשאיפות שלך למרות הפיתויים לפעול אחרת

אם הגיע הזמן לקבל החלטות נכונות, לחיות עם משמעת עצמית וודאות גבוהה יותר בעצמך, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס יושרה וודאות.

הצלחות

למדתי איך להפסיק להרוס לעצמי ולהיות חופשיה. זה קורס שאני ממליצה לכל אחד לקחת בשביל לשפר את איכות החיים שלו, ולהרגיש באמת שלם בכל החלטה ומעשה.

א.א.

הקורס ששינה אותי הכי הרבה - דרכו התחדדו הערכים האמיתיים שלי, ואני מבינה מי אני באמת. אנשים מכבדים אותי יותר וקל לי לעמוד על שלי. התהליך שעברתי בקורס הביא אותי להיות שלווה ורגועה בדרך למטרות שלי. יש לי ביטחון עצמי גבוה!

ד.ו.

הקורס הזה נתן לי את הדבר הכי חשוב, אני! גיליתי את האני הפנימי שלי מחדש, והפעם עם שלמות אישית וידיעה מה אני באמת שווה. השלתי מעליי את עול המעשים שאני לא גאה בהם מהעבר, בייחוד כלפי עצמי, התנקיתי ואני פשוט חופשיה יותר!

ז.ש.

קורס מרתק העוסק בצדק, אתיקה ומוסר. מלמד כיצד לפעול על מנת להגדיל את הטוב בעולם בעזרת כללי האתיקה. מלמד על יושרה והכרה בחשיבות הדברים שאתה רואה וחושב תוך עמידה על דעתך. קורס חובה לחיים!

צ.ש

עיקר העניין הוא לדעת לעשות טוב בכל תחומי החיים בלי לחפש תירוצים או צידוקים, ולא לחפש מי אשם אלא לדעת לשקם את האחריות שלי בכל תחום בחיי ולהיות גורם על הסביבה. בעיני זה קורס חובה. נהניתי מאוד.

כ.ו.

בהחלט קורס חזק מאוד שנותן כוח ועוצמה לאדם שייקח אחריות על מעשיו ולא יחפש אשמים או מניעים, אלא יהיה ישר ואמיתי. הגדולה היא להיות בעל אהדה לכולם ולא משנה מה ואיך התייחסו אלי, אני אמשיך להיות באהדה, ישר ובעל אחריות.

ז.נ.

מקצוען LifePower

קורסים אלה יקנו לך את עקרונות הפילוסופיה והכלים היישומיים של LifePower. עם המיומנויות שתרכוש, תוכל לעזור לאנשים לשפר את חייהם ולממש את הפוטנציאל שלהם. כמו כן, יהיו לך כלים עוצמתיים לשדרג את חייך וחיי הסובבים אותך.

קורס מאמן LifePower

הפוך למאמן בשיטת LifePower ועזור לאחרים להגשים את החיים שהם תמיד רצו. אם החלום שלך הוא לעזור לאנשים לשפר את חייהם, הקורס הזה הוא בשבילך.

קורס מאמן LifePower מבוסס על הספר עוצמתחיים: להגשים עוצמה בכל תחומי חייך. בקורס תרכוש באופן מלא ויסודי את הכלים לעזור לכל אדם לשפר את יכולותיו, לסדר את תחומי חייו השונים ולהשתחרר ממועקות, טראומות וממחסומים פנימיים. תלמד להעביר מגוון רב של תהליכי קלירינג (שחרור חסמים מהתת-מודע) ולכוון אנשים לעבר הצלחה.

מקורס זה תפיק תועלת בשלושה מישורים: תרכוש כלים עוצמתיים לשדרוג חייך, תיהפך למאמן מוסמך של השיטה, ותוכל לעבוד עם שותף איתו תעבירו אחד לשני תהליכי קלירינג אישיים!

בסיום הקורס תקבל תעודת מאמן מוסמך בשיטת LifePower. תוכל לפתוח בקריירה עצמאית ומלאת סיפוק של עזרה לחברים, לבני משפחה, לילדים, לאנשי עסקים, ולכל אדם שיפנה אליך.

אנו מזמינים כל מאמן מוסמך לחבור לרשת LifePower העולמית ולקבל את החומרים והתמיכה הדרושים כדי להקים פעילות משגשגת ועצמאית שלה או שלו.

מה לומדים בקורס?

 • מהי רוח האדם, מהם המיינד והתת-מודע
 • מנגנוני הפעולה המלאים של התת-מודע
 • כלים לפיתוח ושיפור יכולות אישיות להשגת עוצמה בחיים
 • יסודות האימון האישי ותהליכי קלירינג בשיטת LifePower
 • העברת תהליכי קלירינג אישיים תחת פיקוח מקצועי וצמוד של מפקח בכיר, עם הדרכה מלאה הכוללת הכוונה ותרגול לפני כל מפגש קלירינג – עד להשגת מיומנות גבוהה כמאמן בשיטת LifePower

דרישות מוקדמת: קורס גאונות בקלות, קורס תקשורת יעילה, קורס התכוונות ושליטה. (מומלץ גם: קורס השגת יציבות ושגשוג, קורס יושרה וודאות).

אם יש לך שאיפה לעזור לאנשים ולהפוך זאת לקריירה, או פשוט היית רוצה לשדרג את עצמך, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס מאמן LifePower.

הצלחות

בקלירינג סנטר גיליתי שהייעוד שלי הוא לעזור לעשות עולם טוב יותר. החלטתי ללמוד איך לעשות את זה באופן מקצועי. לא חשבתי שדרך ההכשרה אגיע לרמה כזאת של מקצוענות, ידיעה איך לעזור לכל אחד ותוצאות אמיתיות בשטח. אני מרגישה שאני מבינה טוב יותר את החיים ויכולה לעזור לכל אחד שרוצה להגיע לשם גם!

ט.ל.ק.

קיבלתי כלים לחיים שיישארו איתי לתמיד. עברתי תוך כדי הקורס תהליכים ששינו את הדרך בה אני חושבת, מתנהגת ומרגישה. היום אני אדם הרבה יותר חי, אנרגטי, שמח ומאושר. יש בי רצון עז לעזור לאחרים ועכשיו אני גם בטוחה ביכולת שלי לעשות זאת!

א.י.

למדתי טיפול ואימון בהמון שיטות שונות. שום דבר לא השתווה לכלים שלמדתי בתור מאמנת בשיטת LifePower. הדיוק, התוצאות המהירות וההצלחות שמדברות בעד עצמן. כיום, אימנתי כבר באמצעות השיטה מאות אנשים במשך מספר שנים והפכתי את התשוקה שלי לקריירה לחיים.

ע.נ.

הקורס מורכב משני חלקים: חלק תיאורטי וחלק מעשי, הכול מסודר בצורה מאורגנת וישימה. היה מאוד מהנה להעביר תהליכים לאדם אחר ולראות כיצד אני יכולה לעזור, לשפר ולגרום לאדם אחר לעלות בסולם הרגשות. הפיקוח מצוין ומאוד מדויק. היו לי הישגים אישיים בעקבות מתן התהליכים וטיפלתי גם בדברים בחיים האישיים שלי.

י. מ.

זה היה אחד מהקורסים הטובים שעשיתי. למדתי בקורס מה זה התת-מודע ולאיזה מצבים הוא גורם כשהוא נכנס לפעולה. כשהתחלתי לתת תהליכים למאומנת שלי שמתי לב לרמת ההתקדמות שלה, ראיתי איך מפעם לפעם היא מרגישה יותר טוב וזה נתן לי סיפוק אדיר!

ע. א.

קורס בנייה וניהול ארגון

קורס בנייה וניהול ארגון מבוסס על הספר המנהל החופשי. כולנו מהווים חלק מארגון – משפחה, מקום עבודה, מועדון חברים, או עסק שאנו מנהלים. בקורס זה תרכוש את הכלים לבנות ארגון או להשתתף בארגון, ולהוביל את עצמך ואחרים לשגשוג וליציבות.

כבעלי עסק, לפעמים העסק שלנו הופך לנטל עבורנו. אנחנו עובדים שעות רבות ולא רואים את המשפחה והחברים. אנחנו במרדף מתמיד אחר ההכנסות, ויש לקוחות או עובדים שמושכים יותר מדי תשומת לב. לפעמים אנו מרגישים לכודים בתוך העסק שיצרנו במו ידינו.

הקורס נועד להעניק לך כלים חיוניים לניהול, כך שתוכל הן להזניק את הארגון שאתה חלק ממנו והן לפנות זמן לעצמך, למשפחתך ולתחביבים שלך.

מה לומדים בקורס?

 • מהו עיצוב בסיסי של ארגון ושלושת חלקי הארגון
 • סולם ההגשמה אשר מאפשר להציב ולהגשים כל מטרה
 • נוסחאות הפלא שיעזרו לך להזניק את העסק מכל מצב נוכחי
 • כיצד לעבוד בצוות ולהתמודד עם לקוחות מאתגרים
 • כיצד ליצור את הצוות המנצח שלך
 • כלים איתם תוכל לפתור כל בעיה שעלולה לצוץ בנוגע לצוות, ספקים ולקוחות
 • מי הם מכסחי הארגונים, כיצד תזהה אותם ותטפל בהם
 • מהי אמנות הניהול וכיצד תרכוש אותה
 • כיצד להביא כל ארגון או עסק לשגשוג

דרישות מוקדמת: קורס גאונות בקלות, קורס תקשורת יעילה, קורס התכוונות ושליטה.

אם הגיע הזמן שלך להיות אשף בעולם הניהול, מוביל דעה, וסמכות בלתי מעורערת בתחומך, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס בנייה וניהול ארגון.

הצלחות

עם עשרים שנות ניהול בכיר מאחורי, חשבתי שאין לי מה לחדש וגיליתי שטעיתי. קורס בנייה וניהול ארגון עיצב והוביל אותי ואת הארגון שלי למצב הרבה יותר טוב - 'מצב פעולה שפע'. הצלחתי ליישם מיידית כל נושא מהקורס ובעיניי חובה לכל אדם בתפקיד אחראי ללמוד וליישם את הקורס הזה. תודה לצוות על הליווי לאורך כל הדרך.

כ.ו.

בעקבות קורס בנייה וניהול ארגון הכפלנו את ההכנסות של המשרד יותר מפי 10 לאורך השנים. בשנת 2021 חברת הדירוג הבינלאומית Dun & Bradstreet הכניסה אותנו לדירוג משרדי עורכי הדין המובילים בישראל לשנת 2021.

א.צ.

התחלתי את הקורס בדיוק כשפתחתי עסק חדש. לא היה לי ידע נרחב איך לנהל אותו בצורה נכונה, והיו לי הרבה חששות. רציתי שהעסק שלי יצמח ויגדל בצורה הטובה ביותר! למדתי המון מושגים וכלים שלא ידעתי קודם. מתחילת הקורס יש עלייה בעסק שלי המתבטאת בהצלחות רבות ובגידול בהכנסות של כ-15% מידי חודש. אין יותר פחד או בלבול, הכול מאורגן ומסודר. לנהל עסק זה לא כזה מפחיד אם יודעים את כל הנוסחאות לשגשוג ופריחה בארגון ובניהול.

ל.ב.

לפני הקורס ניהלתי צוות של חמישה מהנדסים. ההתארגנות העצמית שלי הייתה לקויה. היתה לי תחושה שאני לא מספיק לעשות דברים, שישנן יותר מדי משימות ושלא ניתן להספיק לסיים את כולן. כמו כן, לא שלטתי במשימות של הצוות שלי. כיום אני מנהל אגף של 28 איש. אני ממוקד וחש שקט נפשי. אני מתקשר עם אנשים בצורה רהוטה. אני מאוד בטוח במה שאני עושה.

א.ש.

הגעתי לקלירינג סנטר לפני כשלוש שנים. הייתי על סף פשיטת רגל. עכשיו אני במצב אחר לגמרי. הרבה יותר קל לי לנהל את עצמי ואנשים אחרים. אני מרגיש ממש טוב. הרבה יותר יציב. בעבר הכל התפרק לי, היום הכל נבנה מחדש. הכל עובד קל יותר. הכלים בקורס הזה באמת עובדים ומביאים תוצאות יוצאות דופן!

א.ח.

בשנת 2020, למרות המשבר הכלכלי בקורונה, הגעתי לרווחיות של 20 אחוז הודות הקורס.

ק.ס.