פריצת דרך

קורסים קצרים ומרוכזים אשר מעניקים את הפנינים: הכלים החזקים ביותר מתוך הקורסים העיקריים שלנו לשימוש מיידי בחייך. הקורסים בסדרת 'פריצת דרך' יעניקו לך הישגים ותובנות בנוגע לחיים, וכך תוכל להיווכח בעצמך שהשיטה שלנו עובדת גם בשבילך!

קורס לחיות בעוצמה

רכוש את יסודות השיטה כדי להגשים את החיים שתמיד רצית ולהגיע לעוצמה אישית.

קבל את הכלים החיוניים ביותר של LifePower כדי לבנות ביטחון עצמי גבוה ולחזק את יכולות התקשורת שלך. בקורס לחיות בעוצמה תבצע תרגילים שיקנו לך יכולות חדשות ותזכה לתובנות שיציבו אותך על הדרך להגשמת שאיפותיך.

מה לומדים בקורס?

 • איך לקרוא אנשים בקלות ולדעת על מי לסמוך
 • מהי הנוסחה לתקשורת מנצחת
 • איך לעמוד מול כל אדם וכל מצב בנוחות
 • כיצד לבנות חוסן נפשי ורגשי
 • איך לבנות תכנית להשגת המטרות והשאיפות שלך בחיים
 • כיצד ליצור עוצמה אישית ולשמור עליה

אם הגיע הזמן לעשות שינוי, לקבל כלים לשיפור בחיים, להתנסות בשיטת LifePower ולחוות את העוצמה שלה, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס לחיות בעוצמה.

הצלחות

חזרתי לעצמי! הביטחון שלי חזר אלי, התקשורת השתפרה, הזוגיות טובה מתמיד ואני מרגישה מאושרת! תודה על קורס מהיר, מדויק ומשנה חיים!

כ.א.

כבר מהשיעור הראשון למדתי כלים מדהימים והתחלתי לשנות את חיי. אני מתקשר טוב יותר, יודע לקחת החלטות נכונות ולהעריך את עצמי!

ל. ב. א.

בקורס פיתחתי ביטחון עצמי וערך עצמי גבוה. חזרתי ליהנות מהחיים שלי!

ח. ק.

קורס נפלאות התקשורת

יסודות השיטה של LifePower לתקשורת מנצחת – איך לעמוד מול כל אדם וכל מצב בנוחות ולהצליח בחיים באמצעות תקשורת.

תקשורת היא היכולת החשובה ביותר בחיים. אם יש לך את זה, תוכל להשיג כל דבר שתרצה. בקורס נפלאות התקשורת תקבל באופן מיידי את הכלים הבסיסיים לתקשורת מנצחת.

אי-אפשר ללמוד תקשורת דרך חומר תיאורטי בלבד, אז איך תבנה את יכולות התקשורת שלך? בקורס תבצע תרגילים ייחודיים לשיפור התקשורת שלך.

מה לומדים בקורס?

 • איך להתחבר עם אחרים בקלות
 • איך לעמוד מול כל אדם וכל מצב בנוחות
 • איך לפתח חוסן נפשי מול מה שאחרים אומרים או עושים
 • איך לשפר את יכולות הקשב והריכוז בתקשורת ובחיים
 • איך לקרוא אנשים ולדעת על מי לסמוך

אם הגיע הזמן לעשות שינוי, לבנות יכולות תקשורת גבוהות, ולחוות את העוצמה של ביצוע תרגילי תקשורת בשיטת LifePower, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס נפלאות התקשורת.

הצלחות

הפכתי מביישנית וסגורה לאחת שמעזה יותר, למדתי להרגיש בנוחות ולהסתכל לאנשים בעיניים! הקורס שינה אותי מקצה לקצה ואני מודה לצוות המדהים שדחף אותי לאורך כל הדרך!

ר. י.

הרגשתי שאני חייבת לעבור שינוי! לא האמנתי בהתחלה שזה יעבוד. אבל כבר מהשיעור הראשון היה שינוי בתפיסה שלי ובחיים שלי. אני יכולה לעמוד מול כל אחד בנוחות ולהוציא החוצה את מי שאני באמת!

ר. ש.

היום כיף לי לדבר עם אנשים, אני מרגיש חופשי ומשוחרר מול כל אדם שאיתו אני מתקשר ואני הרבה יותר 'אני' בכל מצב חברתי. תודה!

א. ד.

קורס העיקר ללמוד

בוא לרכוש את יסודות השיטה של LifePower לטיפול במחסומי למידה ולרכישת מיומנויות למידה יעילות.

הצלחה בכל תחום בחיים תלויה ביכולת שלך לקלוט וליישם מידע. ההבדל בין סטודנט מהיר אשר מבין את הנושא הנלמד ויכול להשתמש בו, לבין סטודנט איטי שמתקשה לקלוט נתונים ואינו מסוגל להשתמש במידע חדש, הוא שליטתו של הסטודנט המבריק בטכנולוגיית הלמידה.

מה לומדים בקורס?

 • מהם שני המכשולים העיקריים ללמידה
 • מהם שלושת המחסומים ללמידה וכיצד תזהה אותם
 • כיצד להתגבר על המכשולים והמחסומים ללמידה, עם כלים ליישום מיידי
 • איך להתגבר על בעיות קשב וריכוז בלמידה
 • איך להיות מסוגל ללמוד וליישם כל נושא שתבחר

אם הגיע הזמן להבין מאיפה נובעים קשיי למידה ולהגיע למצב שאתה לומד ומיישם בקלות, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס העיקר ללמוד.

הצלחות

כשהייתי ילד היו לי בעיות קשב וריכוז. בעזרת הקורס פיתחתי יכולות קשב וריכוז מטורפות! קשיי הלמידה נעלמו!

פ.ג.

היום אני אוהבת ללמוד! ההבנה שלי מהירה פי כמה, אני יותר מתעניינת בתחומים 'מסובכים' שפעם חשבתי שלעולם לא אתקרב אליהם. זה פשוט המפתח לחיים!

ד.ו.

עד הקורס, למידה הייתה עבורי 'לנסות לעבור מבחן' ואז הייתי שוכחת הכל. לא אהבתי ללמוד. היום, באמצעות הכלים שרכשתי בקורס, לראשונה בחיי אני אוהבת ללמוד. היום אני יכולה להבין בצורה מדויקת מה שאני לומדת ולא מפחדת מחומרים קשים.

י.ט.

קורס סודות התת מודע

יסודות השיטה של LifePower לשחרור מפחדים, מלחצים, וממחשבות שליליות באמצעות הסרת חסמים מהתת-מודע.

מתח, חרדות, רגשות שליליים, הערכה עצמית נמוכה, ואפילו מצבים גופניים לא רצויים– כל אלה מקורם בתת-מודע שלנו. אנו יודעים שטראומות שחווינו בעבר ממשיכות להשפיע עלינו בהווה. בקורס סודות התת-מודע תלמד כיצד תהליכים אישיים של קלירינג משחררים לצמיתות חסמים מהתת-מודע במטרה להוציא החוצה את הפוטנציאל המלא שלך. במהלך הקורס תקבל מפגש של קלירינג כדי שתחווה בעצמך את תוצאות השיטה.

מה לומדים בקורס?

 • איך המיינד שלנו בנוי ומהו התת-מודע
 • ממה התת-מודע מורכב וכיצד הוא משפיע עלינו מתחת לסף המודעות
 • טכניקת קלירינג עוצמתית לשחרור מחסומים פנימיים וטראומות
 • סולם הרגשות – כיצד להעלות את המצב הרגשי שלנו

אם הגיע הזמן לעשות שינוי, לטפל במחסומים הפנימיים שלך ולהשתחרר מהם לתמיד, והיית רוצה לחוות את העוצמה של קלירינג אישי בשיטת LifePower, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס סודות התת-מודע.

הצלחות

תמיד רציתי להבין יותר על מסתורי הנפש והתת-מודע – בקורס הזה, זה בדיוק מה שלמדתי סופסוף! קיבלתי תשובות שחיפשתי כל חיי על מה המקור של כל מחסום בחיים ואיך להשתחרר ממנו! אני מרגישה הרבה יותר רגועה, שלווה, מאושרת ויודעת איך לשלוט ברגשות שלי!

 ש. צ.

הקורס גרם לי להבין את עצמי באמת! למה התנהגתי כפי שהתנהגתי, איך אני יכול להיות בעל יכולת רבה יותר ואיפשר לי לחוות את השיטה! אז חברים – זה עובד! לא יכול לחכות להמשך!

ב. ח.

פשוט נכנסתי ונבלעתי לתוך הקורס! הבנתי שכל הבעיות שיש לי, אני יצרתי אותן ואני גם יכולה לפתור אותן! במפגש ההתנסות הרגשתי הקלה אדירה ומשהו ענק השתנה בי ונעשיתי יותר החלטית. תודה!

מ. נ.