מאמן LifePower

קורסים אלה יקנו לך את עקרונות הפילוסופיה והכלים היישומיים של LifePower. עם המיומנויות שתרכוש, תוכל לעזור לאנשים לשפר את חייהם ולממש את הפוטנציאל שלהם. כמו כן, יהיו לך כלים עוצמתיים לשדרג את חייך וחיי הסובבים אותך.

קורס מאמן LifePower

הפוך למאמן בשיטת LifePower ועזור לאחרים להגשים את החיים שהם תמיד רצו. אם החלום שלך הוא לעזור לאנשים לשפר את חייהם, הקורס הזה הוא בשבילך.

קורס מאמן LifePower מבוסס על הספר עוצמתחיים: להגשים עוצמה בכל תחומי חייך. בקורס תרכוש באופן מלא ויסודי את הכלים לעזור לכל אדם לשפר את יכולותיו, לסדר את תחומי חייו השונים ולהשתחרר ממועקות, טראומות וממחסומים פנימיים. תלמד להעביר מגוון רב של תהליכי קלירינג (שחרור חסמים מהתת-מודע) ולכוון אנשים לעבר הצלחה.

מקורס זה תפיק תועלת בשלושה מישורים: תרכוש כלים עוצמתיים לשדרוג חייך, תיהפך למאמן מוסמך של השיטה, ותוכל לעבוד עם שותף איתו תעבירו אחד לשני תהליכי קלירינג אישיים!

בסיום הקורס תקבל תעודת מאמן מוסמך בשיטת LifePower. תוכל לפתוח בקריירה עצמאית ומלאת סיפוק של עזרה לחברים, לבני משפחה, לילדים, לאנשי עסקים, ולכל אדם שיפנה אליך.

אנו מזמינים כל מאמן מוסמך לחבור לרשת LifePower העולמית ולקבל את החומרים והתמיכה הדרושים כדי להקים פעילות משגשגת ועצמאית שלה או שלו.

מה לומדים בקורס?

 • מהי רוח האדם, מהם המיינד והתת-מודע
 • מנגנוני הפעולה המלאים של התת-מודע
 • כלים לפיתוח ושיפור יכולות אישיות להשגת עוצמה בחיים
 • יסודות האימון האישי ותהליכי קלירינג בשיטת LifePower
 • העברת תהליכי קלירינג אישיים תחת פיקוח מקצועי וצמוד של מפקח בכיר, עם הדרכה מלאה הכוללת הכוונה ותרגול לפני כל מפגש קלירינג – עד להשגת מיומנות גבוהה כמאמן בשיטת LifePower

דרישות מוקדמת: קורס גאונות בקלות, קורס תקשורת יעילה, קורס התכוונות ושליטה. (מומלץ גם: קורס השגת יציבות ושגשוג, קורס יושרה וודאות).

אם יש לך שאיפה לעזור לאנשים ולהפוך זאת לקריירה, או פשוט היית רוצה לשדרג את עצמך, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס מאמן LifePower.

הצלחות

בקלירינג סנטר גיליתי שהייעוד שלי הוא לעזור לעשות עולם טוב יותר. החלטתי ללמוד איך לעשות את זה באופן מקצועי. לא חשבתי שדרך ההכשרה אגיע לרמה כזאת של מקצוענות, ידיעה איך לעזור לכל אחד ותוצאות אמיתיות בשטח. אני מרגישה שאני מבינה טוב יותר את החיים ויכולה לעזור לכל אחד שרוצה להגיע לשם גם!

ט.ל.ק.

קיבלתי כלים לחיים שיישארו איתי לתמיד. עברתי תוך כדי הקורס תהליכים ששינו את הדרך בה אני חושבת, מתנהגת ומרגישה. היום אני אדם הרבה יותר חי, אנרגטי, שמח ומאושר. יש בי רצון עז לעזור לאחרים ועכשיו אני גם בטוחה ביכולת שלי לעשות זאת!

א.י.

למדתי טיפול ואימון בהמון שיטות שונות. שום דבר לא השתווה לכלים שלמדתי בתור מאמנת בשיטת LifePower. הדיוק, התוצאות המהירות וההצלחות שמדברות בעד עצמן. כיום, אימנתי כבר באמצעות השיטה מאות אנשים במשך מספר שנים והפכתי את התשוקה שלי לקריירה לחיים.

ע.נ.

הקורס מורכב משני חלקים: חלק תיאורטי וחלק מעשי, הכול מסודר בצורה מאורגנת וישימה. היה מאוד מהנה להעביר תהליכים לאדם אחר ולראות כיצד אני יכולה לעזור, לשפר ולגרום לאדם אחר לעלות בסולם הרגשות. הפיקוח מצוין ומאוד מדויק. היו לי הישגים אישיים בעקבות מתן התהליכים וטיפלתי גם בדברים בחיים האישיים שלי.

י. מ.

זה היה אחד מהקורסים הטובים שעשיתי. למדתי בקורס מה זה התת-מודע ולאיזה מצבים הוא גורם כשהוא נכנס לפעולה. כשהתחלתי לתת תהליכים למאומנת שלי שמתי לב לרמת ההתקדמות שלה, ראיתי איך מפעם לפעם היא מרגישה יותר טוב וזה נתן לי סיפוק אדיר!

ע. א.

קורס בנייה וניהול ארגון

קורס בנייה וניהול ארגון מבוסס על הספר המנהל החופשי. כולנו מהווים חלק מארגון – משפחה, מקום עבודה, מועדון חברים, או עסק שאנו מנהלים. בקורס זה תרכוש את הכלים לבנות ארגון או להשתתף בארגון, ולהוביל את עצמך ואחרים לשגשוג וליציבות.

כבעלי עסק, לפעמים העסק שלנו הופך לנטל עבורנו. אנחנו עובדים שעות רבות ולא רואים את המשפחה והחברים. אנחנו במרדף מתמיד אחר ההכנסות, ויש לקוחות או עובדים שמושכים יותר מדי תשומת לב. לפעמים אנו מרגישים לכודים בתוך העסק שיצרנו במו ידינו.

הקורס נועד להעניק לך כלים חיוניים לניהול, כך שתוכל הן להזניק את הארגון שאתה חלק ממנו והן לפנות זמן לעצמך, למשפחתך ולתחביבים שלך.

מה לומדים בקורס?

 • מהו עיצוב בסיסי של ארגון ושלושת חלקי הארגון
 • סולם ההגשמה אשר מאפשר להציב ולהגשים כל מטרה
 • נוסחאות הפלא שיעזרו לך להזניק את העסק מכל מצב נוכחי
 • כיצד לעבוד בצוות ולהתמודד עם לקוחות מאתגרים
 • כיצד ליצור את הצוות המנצח שלך
 • כלים איתם תוכל לפתור כל בעיה שעלולה לצוץ בנוגע לצוות, ספקים ולקוחות
 • מי הם מכסחי הארגונים, כיצד תזהה אותם ותטפל בהם
 • מהי אמנות הניהול וכיצד תרכוש אותה
 • כיצד להביא כל ארגון או עסק לשגשוג

דרישות מוקדמת: קורס גאונות בקלות, קורס תקשורת יעילה, קורס התכוונות ושליטה.

אם הגיע הזמן שלך להיות אשף בעולם הניהול, מוביל דעה, וסמכות בלתי מעורערת בתחומך, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס בנייה וניהול ארגון.

הצלחות

עם עשרים שנות ניהול בכיר מאחורי, חשבתי שאין לי מה לחדש וגיליתי שטעיתי. קורס בנייה וניהול ארגון עיצב והוביל אותי ואת הארגון שלי למצב הרבה יותר טוב - 'מצב פעולה שפע'. הצלחתי ליישם מיידית כל נושא מהקורס ובעיניי חובה לכל אדם בתפקיד אחראי ללמוד וליישם את הקורס הזה. תודה לצוות על הליווי לאורך כל הדרך.

כ.ו.

בעקבות קורס בנייה וניהול ארגון הכפלנו את ההכנסות של המשרד יותר מפי 10 לאורך השנים. בשנת 2021 חברת הדירוג הבינלאומית Dun & Bradstreet הכניסה אותנו לדירוג משרדי עורכי הדין המובילים בישראל לשנת 2021.

א.צ.

התחלתי את הקורס בדיוק כשפתחתי עסק חדש. לא היה לי ידע נרחב איך לנהל אותו בצורה נכונה, והיו לי הרבה חששות. רציתי שהעסק שלי יצמח ויגדל בצורה הטובה ביותר! למדתי המון מושגים וכלים שלא ידעתי קודם. מתחילת הקורס יש עלייה בעסק שלי המתבטאת בהצלחות רבות ובגידול בהכנסות של כ-15% מידי חודש. אין יותר פחד או בלבול, הכול מאורגן ומסודר. לנהל עסק זה לא כזה מפחיד אם יודעים את כל הנוסחאות לשגשוג ופריחה בארגון ובניהול.

ל.ב.

לפני הקורס ניהלתי צוות של חמישה מהנדסים. ההתארגנות העצמית שלי הייתה לקויה. היתה לי תחושה שאני לא מספיק לעשות דברים, שישנן יותר מדי משימות ושלא ניתן להספיק לסיים את כולן. כמו כן, לא שלטתי במשימות של הצוות שלי. כיום אני מנהל אגף של 28 איש. אני ממוקד וחש שקט נפשי. אני מתקשר עם אנשים בצורה רהוטה. אני מאוד בטוח במה שאני עושה.

א.ש.

הגעתי לקלירינג סנטר לפני כשלוש שנים. הייתי על סף פשיטת רגל. עכשיו אני במצב אחר לגמרי. הרבה יותר קל לי לנהל את עצמי ואנשים אחרים. אני מרגיש ממש טוב. הרבה יותר יציב. בעבר הכל התפרק לי, היום הכל נבנה מחדש. הכל עובד קל יותר. הכלים בקורס הזה באמת עובדים ומביאים תוצאות יוצאות דופן!

א.ח.

בשנת 2020, למרות המשבר הכלכלי בקורונה, הגעתי לרווחיות של 20 אחוז הודות הקורס.

ק.ס.