מאסטר החיים

הקורסים המרכזיים שלנו להעצמת יכולות אישיות בכל תחומי החיים. בקורסים אלה אנו מתעמקים בכישורים החשובים בחיים ומפתחים אותם. לכל קורס תוצאה סופית מוגדרת אליה מגיעים לאחר תירגול יסודי אשר מבטיח יישום של הידע בחייך. הקורסים יעניקו לך שיפור משמעותי שילווה אותך תמיד.

קורס תקשורת יעילה

הקורס המלא לבניית יכולת תקשורת מנצחת – היכולת לעמוד מול כל אדם וכל מצב בנוחות, להתחבר עם אחרים בקלות ולהצליח בחיים באמצעות תקשורת. הקורס מבוסס על מדריך התקשורת המלא. מדריך זה מרכז את כל הידע הנדרש כדי להיות אדם המסוגל לבנות הבנה עם כל אחד ולטפל בכל מצב בחיים באמצעות תקשורת.

אם אי-פעם רצית יותר ביטחון חברתי, להיות יותר מוחצן ופחות מופנם, לתקשר עם כל אחד על כל דבר, למכור את הרעיונות שלך בקלות ולגרום לאנשים לשתף איתך פעולה – הקורס הזה הוא בשבילך!

תקשורת היא היכולת החשובה ביותר בחיים. אם יש לך את זה, תוכל להשיג כל דבר שתרצה. בקורס תקשורת יעילה תבצע באופן יסודי תרגילי תקשורת, בדרגות קושי עולות, עד שיכולות תקשורת גבוהות יהיו חלק בלתי נפרד ממך.

מה לומדים בקורס?

 • מהי תקשורת אמיתית ואיך ליצור אותה עם כל אחד
 • כיצד לשפר את יכולות הקשב והריכוז בתקשורת ובחיים
 • לפתח חוסן נפשי מול כל מה שאחרים אומרים או עושים
 • איך לגרום לאנשים להבין אותך ולשתף איתך פעולה
 • כיצד לשלוט בכל שיחה או מצב חברתי בהם תהיה
 • איך לקרוא אנשים בקלות ולדעת על מי לסמוך
 • איך להשיג את מה שאתה רוצה בחיים באמצעות תקשורת בלבד

אם הגיע הזמן לבנות יכולות תקשורת גבוהות עד שהן יהיו לחלק בלתי נפרד ממך, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס תקשורת יעילה.

הצלחות

כשמבינים איך לתקשר נכון - פורחים! עכשיו אני עם אנרגיות מדהימות וחיוך על הפנים. אני יותר חברותית ממה שחשבתי ואני יכולה להשיג כל דבר באמצעות התרגילים שלמדתי. אני נהנית לתקשר עם אנשים!

ד. מ.

קורס משנה חיים! בקורס יש שילוב מנצח של ידע תיאורטי עם תרגול מעשי שמאפשרים להבין לעומק את חשיבות התקשורת ובעיקר מאפשרים ליישם כאן ועכשיו את מיומנויות התקשורת שרכשתי. עכשיו אני מסוגל להתמודד עם כל אתגר וכל סיטואציה!

ע. ק.

אני מרגישה שאני יותר ערנית וקשובה לאנשים אחרים, מרגישה יותר בטוחה בשיח, פחות מופנמת. התקשורת שלי השתפרה הרבה ואני מרגישה זאת מהתגובות של האנשים מולי. אני יכולה לשלוט בשיחה ולהוביל אותה, ובכך לקדם הרבה יותר דברים בקלות ועם יותר אהדה.

ג. ד.

מדהים עד כמה הקורס הזה שינה את התקשורת שלי עם הסביבה. לפני הקורס לא הצלחתי להביט לאנשים בעיניים, עכשיו אני מסוגלת לכך והביטחון העצמי שלי עלה. היכולת שלי ליצור אינטראקציה עם אנשים גדלה ובזכות זה עכשיו אנחנו גדלים בעסק. תודה.

ג. ר.

למדתי המון על עצמי וכיצד לתקן ולשפר מערכות יחסים בחיי. בנוסף, הצלחתי לרדת מכדור הציפרלקס. בעזרת היכולת לחוות בנוחות התחלתי להניע כל מיני דברים שלא הרגשתי איתם בנוח בעבר והתחלתי לפעול להגשמת המטרות שלי.

ב. ס.

קורס גאונות בקלות

הקורס המלא לרכישת כישורי למידה גבוהים, ריכוז משופר ויכולת ליישם את מה שלמדת. קורס גאונות בקלות מבוסס על הספר יסודות הלמידה. ספר זה מכיל את כל המידע על המכשולים ללמידה ואת הכלים כיצד להתגבר עליהם ולהיות מסוגל ללמוד וליישם כל נושא.

האם אי-פעם היה לך קושי להתרכז בלימודים? קרה לך שלמדת משהו ולא זכרת זאת לאחר מכן? האם למדת משהו ולא הצלחת ליישם אותו? בקורס גאונות בקלות תלמד את הכלי שאף אחד לא לימד אותך בבית הספר – טכנולוגיית הלמידה.

עם טכנולוגיית הלמידה תוכל להתגבר על בעיות קשב וריכוז, קשיים בלמידה ותלמד כל נושא שתרצה במהירות, ביעילות ובהנאה! כך תוכל להשתמש בכל מה שאתה לומד כדי להצליח בעבודה, בעסקים ובכל תחומי החיים.

מה לומדים בקורס?

 • איך להתגבר על בעיות קשב וריכוז בלמידה
 • כיצד לזהות את המכשולים והמחסומים ללמידה, ולטפל בהם באופן מיידי
 • כיצד להתגבר על הרצון לנטוש את הלימודים
 • איך להגביר את קצב הלמידה ויחד עם זאת להבין יותר לעומק
 • איך להפסיק "ללמוד כמו תוכי" ולזכור את מה שלמדת לאורך זמן
 • כיצד לעזור לאחרים ללמוד בצורה נכונה
 • איך להיות מסוגל ללמוד וליישם כל נושא שתרצה

אם הגיע הזמן ללמוד בצורה יעילה עם יכולת ליהנות מהלמידה וליישם בחיים, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס גאונות בקלות.

הצלחות

קורס מרתק. הידע בקורס גאונות בקלות נותן לי ביטחון שאני יכול ללמוד כל דבר בעולם וליישם אותו. הוא גם עוזר לי ללמד אחרים ולהבין מאיפה נובעים הקשיים שלהם בתחום ההוראה שלי כמרצה.

י. מ.

כמנהל, אני יודע היום לבדוק ולוודא הבנה ויישום מלאים של המסרים שעוברים בעבודה. הצלחתי במשך חודש שלם לקחת 5 נציגים חלשים בעבודה ובאמצעות הבהרת מילים לא מובנות של נהלים ותהליכים בעבודה, הם הצליחו לטפס לעשירון העליון במחלקה. בזכות הקורס הצלחתי להביא אותם לתוצאות והישגים מעולים.

כ. ו.

זה קורס מקיף ומאוד מעניין, נתן לי יכולת לימוד עילאית. אם היו לי את הנתונים האלה בזמן שהייתי בבית הספר, החיים שלי היו בטוח נראים אחרת לגמרי. עכשיו אני עוזרת לבנות שלי בלימודים. קורס חובה לכל אדם שרוצה להצליח בלימודים ובחיים.

נ.מ.

קורס מדהים! התחלתי ליישם את הטכנולוגיה בתחומים אחרים בחיי וזה עוזר לי מאוד. אהבתי שצריך להראות הכול עם הדגמות, זה עוזר להבין ולזכור את הנושאים. השנה הולכת להיות קשה ומלאה בלימודים, אז אני מאוד שמחה שלמדתי את קורס גאונות בקלות, בזכותו אני באמת יכולה ללמוד הכול! היה מאוד כייף ומעניין. תודה.

א.מ.

אני מורה 25 שנה, ורק עכשיו בעקבות קורס גאונות בקלות, גיליתי ולמדתי את מחסומי הלמידה. בקורס קיבלתי שיטות איך להבהיר מילים לא מובנות. אני לוקחת את זה איתי לעבודה כמורה לתלמידים שלי, ואני מרגישה שאני יכולה לעזור יותר לתלמידים שלי וגם לבן שלי ולעצמי. אני מיישמת את הכלים שקיבלתי, וכבר רואים את השינוי.

ר.ס.

קורס התכוונות ושליטה

הקורס המלא לבניית נוכחות עוצמתית, יכולת לגרום לדברים לקרות, וביטחון בהחלטות שלך. קורס התכוונות ושליטה מבוסס על הספר הסיפור של ש' ו-ה: התיאוריה והיישום של שליטה והתכוונות. ספר זה מרכז את כל הידע הנדרש כדי להיות אדם המסוגל להשיג את מטרותיו באמצעות שליטה מיומנת בסביבה.

לשליטה יש שם רע כאשר היא נכפית, אבל מה אם היה אפשר לכוון את החיים למקום שאנחנו רוצים באופן חיובי? זוהי שליטה נכונה. בקורס תרכוש את היכולת לשים יותר שליטה על החיים שלך ועל הסביבה שלך.

על-ידי תרגול יסודי של מרכיבי השליטה, תשיג יכולת מוגברת להוביל את עצמך, את חייך ואת מערכות היחסים שלך. עם יכולות אלו שיהפכו לחלק בלתי נפרד ממך, תוכל להתקדם בקלות לעבר הגשמת מטרותיך ומימוש הפוטנציאל שלך.

מה לומדים בקורס?

 • איך לגרום לאנשים לשתף איתך פעולה בקלות
 • כיצד לקחת שליטה על החיים שלך ולעזור לסובבים אותך דרך הכוונה חיובית ונכונה
 • איך להיות יותר החלטי עם שלווה וביטחון אמיתיים
 • כיצד לגרום להתכוונויות שלך להתממש בקלות ולהשיג עוצמה בכל תחום בחייך

דרישה מוקדמת: קורס תקשורת יעילה.

אם הגיע הזמן לבנות יכולות התכוונות ושליטה גבוהות, יכולות מנהיגות עם השפעה חזקה וחיובית על הסביבה, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס התכוונות ושליטה.

הצלחות

עם הכלים שרכשתי בקורס הזה אני יודע שכשאני מחליט משהו, זה פשוט קורה. למה? כי עכשיו אני יכול לגרום לדברים לקרות. מעולם לא הייתי כל-כך החלטי!

ג.ב.

קורס מצוין שמלמד איך להשיג עוצמה בכל תחום בחיים בדרך מאוד פשוטה ליישום. אני רואה איך דברים שפעם היו מתסכלים אותי, היום עוברים בקלות וביעילות אחרי שיישמתי ותרגלתי את החומרים.

י. מ.

קורס התכוונות ושליטה הוא המשך לקורס תקשורת יעילה. השילוב של שניהם מקנה יכולת לחוות בנוחות ולשלוט. לעמוד על דעתך ורצונך, לתקשר ולהפעיל אנשים על מנת להשיג את מטרותיך. לאחר שני הקורסים הללו אינך יכול עוד להיות ביישן או כזה שעומד "מן הצד", להיפך - אתה נכנס למרכז הבמה והופך לגורם, יוזם ופועל להשגת המטרות שלך בחיים.

צ.ש.

קורס השגת יציבות ושגשוג

האם אי-פעם תהית מדוע יש לך עליות וירידות בלתי פוסקות במצבי הרוח, בביטחון וברמת האנרגיה? בכל פעם שאתה משתפר אתה נופל שוב? זה נכון שהחיים מאתגרים… אבל למה אתה צריך להיות בעליות וירידות כל הזמן? זה לא חייב להמשיך כך.

חוסר היציבות נובע ממקור אחד ספציפי בחייך – והוא קשור בהשפעות חיצוניות שמורידות אותך למטה. בקורס השגת יציבות ושגשוג, תגלה מהו המקור המדויק למצב הזה בחייך, ותלמד איך לטפל בו כדי שתוכל לשמור על ההישגים שלך לאורך זמן בכל תחום בחיים, ולהיות יציב יותר ברגשות, בביטחון וברמת האנרגיה שלך.

מה לומדים בקורס?

 • כיצד לקרוא אנשים ואיך לדעת על מי לסמוך
 • מהי הסיבה היחידה לעליות וירידות ברגשות, בביטחון ובאנרגיה
 • כיצד למצוא את המקור לבעיות ולחוסר יציבות בחיים ואיך להיפטר ממנו לתמיד
 • אסטרטגיות ליישום ולטיפול במצבים של עליות וירידות בחיים כדי לפרוח ולשגשג

אם הגיע הזמן להשיג יציבות בחיים, בביטחון, ברגשות ובאנרגיות שלך, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס השגת יציבות ושגשוג.

הצלחות

יצאתי מהמלכודת הכי גרועה שיש – עליות וירידות בחיים! השליטה על הרגשות שלי עלתה פלאים, אני לא מושפע יותר מאנשים שמנסים להוריד אותי ואני יותר בטוח בעצמי!

א.נ.

התרחקתי מאנשים עם אנרגיות שליליות והסביבה שלי לא משפיעה עליי כבעבר! כיום אני מנהל את העסק שלי בצורה הרבה יותר מוצלחת ושלווה!

א.ל.

היום אני מרגיש יותר עניין בחיים ויותר שליטה ושמחה. לא ידעתי שיש שם לתופעה הזו של עליות וירידות במצבי הרוח וממה זה נובע. הקורס שיפר את הגישה שלי לחיים ואיפשר לי לאבחן את הרגשות והתחושות שלי, ואני אפילו נמצא במצב שאני מנהל אותם ולא הם אותי.

ר. פ.

היום אני מרגיש יותר עניין בחיים ויותר שליטה ושמחה. לא ידעתי שיש שם לתופעה הזו של עליות וירידות במצבי הרוח וממה זה נובע. הקורס שיפר את הגישה שלי לחיים ואיפשר לי לאבחן את התחושות שלי, ואני במצב שאני מנהל אותם.

ר. פ.

קורס יושרה וודאות

בקורס נלמד מהי הדרך לקבלת החלטות נכונות, לבניית ערך עצמי גבוה, ולוודאות בעצמך ובמטרות שלך. הקורס מבוסס על הספר להצליח עם תבונה, בו תמצא ידע חיוני בנושא ערכים אישיים וכללים לחיים של הרמוניה עם הסובבים אותך.

האם יש אזורים בחיים שאתה לא מצליח לפעול בהם במלוא העוצמה שלך? תחומים בהם אין לך משמעת עצמית גבוה? האם לפעמים אתה לא יודע איך לקחת את ההחלטות הנכונות ביותר עבורך? ההצלחה שלנו בחיים תלויה בהחלטות טובות שנקבל אשר יקדמו אותנו אל עבר השאיפות שלנו.

בקורס יושרה וודאות תרכוש כלים עוצמתיים שיעזרו לך להפסיק עם ההרס העצמי, לקחת יותר שליטה ואחריות על החיים שלך, ולהשיב אליך וודאות, משמעת עצמית, וערך עצמי גבוה. בסיום הקורס תחווה הקלה ממשקעי העבר אשר מנעו ממך לממש את הפוטנציאל המלא שלך.

מה לומדים בקורס?

 • מהו המקור להרס עצמי ואיך להיפטר ממנו
 • איך להשתקם בקלות מכל החלטה גרועה שקיבלת
 • מהי הסיבה להתדרדרות בכל תחום בחיים
 • מהי הדרך להגיע לערך עצמי ומשמעת עצמית גבוהה
 • כיצד לעשות את ההחלטה הנכונה ביותר בכל תחום בחייך
 • איך להיות נאמן למטרות ולשאיפות שלך למרות הפיתויים לפעול אחרת

אם הגיע הזמן לקבל החלטות נכונות, לחיות עם משמעת עצמית וודאות גבוהה יותר בעצמך, פנה ליועץ שלנו והירשם לקורס יושרה וודאות.

הצלחות

למדתי איך להפסיק להרוס לעצמי ולהיות חופשיה. זה קורס שאני ממליצה לכל אחד לקחת בשביל לשפר את איכות החיים שלו, ולהרגיש באמת שלם בכל החלטה ומעשה.

א.א.

הקורס ששינה אותי הכי הרבה - דרכו התחדדו הערכים האמיתיים שלי, ואני מבינה מי אני באמת. אנשים מכבדים אותי יותר וקל לי לעמוד על שלי. התהליך שעברתי בקורס הביא אותי להיות שלווה ורגועה בדרך למטרות שלי. יש לי ביטחון עצמי גבוה!

ד.ו.

הקורס הזה נתן לי את הדבר הכי חשוב, אני! גיליתי את האני הפנימי שלי מחדש, והפעם עם שלמות אישית וידיעה מה אני באמת שווה. השלתי מעליי את עול המעשים שאני לא גאה בהם מהעבר, בייחוד כלפי עצמי, התנקיתי ואני פשוט חופשיה יותר!

ז.ש.

קורס מרתק העוסק בצדק, אתיקה ומוסר. מלמד כיצד לפעול על מנת להגדיל את הטוב בעולם בעזרת כללי האתיקה. מלמד על יושרה והכרה בחשיבות הדברים שאתה רואה וחושב תוך עמידה על דעתך. קורס חובה לחיים!

צ.ש

עיקר העניין הוא לדעת לעשות טוב בכל תחומי החיים בלי לחפש תירוצים או צידוקים, ולא לחפש מי אשם אלא לדעת לשקם את האחריות שלי בכל תחום בחיי ולהיות גורם על הסביבה. בעיני זה קורס חובה. נהניתי מאוד.

כ.ו.

בהחלט קורס חזק מאוד שנותן כוח ועוצמה לאדם שייקח אחריות על מעשיו ולא יחפש אשמים או מניעים, אלא יהיה ישר ואמיתי. הגדולה היא להיות בעל אהדה לכולם ולא משנה מה ואיך התייחסו אלי, אני אמשיך להיות באהדה, ישר ובעל אחריות.

ז.נ.