חרדות ופחדים

כיצד החרדות והפחדים מנהלים לך את החיים?

אתה קם בבוקר, הכול נראה רגוע יחסית ואז פתאום החרדות והזיכרונות מציפים אותך?  אתה שקוע רוב היום במחשבות טורדניות ולא מצליח לצאת מהם? סיטואציות בחיים רודפות אותך ולא נותנות לך מנוחה? אתה מרגיש שאין לך אנרגיה בחיים והתפקוד יורד? אתה מרגיש פחד לא מוסבר להיות בקרבת אנשים מסוימים? אתה מפחד לעשות שינויים בחיים? אומרים לך שהכול זה רק בראש שלך ואתה צריך להתגבר על זה? אתה לא מצליח לשנות את המצב ולהיפטר מהפחדים והחרדות, למרות כל המאמצים?

כלפי חוץ כשאתה נמצא בלימודים, בצבא, בעבודה, כשאתה עם חברים או המשפחה הרבה פעמים נראה שהכול תקין אצלך. בסך הכול נראה שאתה בסדר, למרות שאתה יודע בתוכך שזה לא המצב בכלל.

יכול להיות שאתה לא מסתיר  ואנשים יודעים שאתה סובל מחרדות והם מנסים לתת לך עצות שלא עוזרות ואפילו מעצבנות כמו: "הכול יעבור, אל תדאג", "פשוט אל תחשוב על זה והכל יהיה בסדר", "תנסה לא להתעסק בדברים האלו, תעשה משהו שיעסיק אותך", "פשוט תקבל את מה שקרה ותעבור הלאה". הם פשוט לא מבינים אותך, הם לא מבינים שאתה לא מצליח לשלוט בחרדות. הם לא מבינים שהחוויות שעברת כואבות לך באותה מידה שהם קרו בעבר, והכאב לא עובר. העצות שלהם? עם כל הכוונות הטובות – לא עובדות! זה גורם לך להיחסם ולאט לאט לאבד את התקשורת עם החברים והסביבה. כל זאת גורם לעוד יותר חרדות ולחוסר ביטחון.

כיצד להיפטר מהחרדות לצמיתות?

תראה אנחנו מבינים שאתה לא יכול לשלוט בחרדות, ואתה צודק, אתה בטח חולם על היום שלא תצטרך לסבול מהחרדות האלה יותר. אנחנו בעוצמתחיים פיתחנו שיטה להתמודד ולהיפטר אחת ולתמיד  מהפחדים והחרדות באמצעות אימון ועבודה על התת מודע. ברגע שתבין למה בדיוק החרדות האלה שולטות עליך, ותקבל את הכלים הנכונים לטפל בהם, אז אתה תוכל להיפטר מהחרדות אחת ולתמיד. למרות שעד היום ניסו לתת לך עצות ופתרונות איך להתמודד עם החרדות והזיכרונות, יש רק דבר אחד שלא סיפרו לך. יש סיבה לכל החרדות והפחדים.

מהם הגורמים לחרדות שלך?

חוויות לא נעימות

יכול להיות שעברת חווית לא נעימות ואפילו מצלקות. חוויות קשות מהעבר, כמו: חרם, השפלה פומבית, פגיעה מינית, שברון לב, בגידה באמון, אכזבות, הענשה שלא בצדק, מניפולציות וסחטנות רגשית, יחסים קשים עם ההורים, כישלונות, אלימות מילולית או פיזית, מערכות יחסים שכללו שליטה אובססיבית והורדת הערך העצמי. כל החוויות הקשות האלו נאגרות בתת המודע כטראומות עם מטען רגשי שלילי. ברגע שיש טריגר בעולם החיצוני או הפנימי שלך, אתה חווה מחדש את אותן טראומות בזמן הווה והן משתלטות עליך ומפעילות אותך וזהו מצב החרדה שלך.

גורם מדכא

יכול להיות שנמצא בסביבתך אדם שבאופן גלוי או סמוי מדכא אותך. האדם הזה מוריד אותך למטה. הוא משתף אותך בכל דבר שלילי ששומע, מדבר בהכללות ומכניס אותך בתוך ההכללות. הוא משתמש בכוח, פוגע בך פיזית או מילולית. הוא שולט עלייך באופן אובססיבי. הוא מונע ממך לסיים משימות שחשובות לך או לא מאפשר לך לעשות דברים שאתה רוצה. הוא מפחית מהערך שלך לחלוטין, מזלזל בך וביכולות שלך ואפילו מזכיר לך חוויות מצלקות מהעבר וגורם לך לחרדות ודיכאון מבלי שאתה מודע לכך. האדם הזה גורם לחוסר יציבות רגשית. לאחר מפגש איתו אתה מוצא את עצמך סחוט רגשית ומוצף בחרדות. כשאתה כבר מרגיש טוב, אתה לא מאמין ומפחד שבכל רגע זה יכול להיגמר.

אירועים מצלקים בחיים

האירועים המצלקים בחייך והאנשים שפגעו בך, הורידו את היכולת שלך להיות כאן ועכשיו ולחוות בנוחות. כתוצאה מכך, אתה נרתע בקלות מדברים סביבך כמו אנשים, מקומות או מצבים מסוימים. אתה מתקשה להתמודד עם מה שנגרם לך בעבר וזה משפיע על מצבים חדשים בחייך. לא רק שאתה לא יכול להרגיש בנוח עם העבר, אתה מרגיש שהזיכרונות רודפים אותך והתגובה האוטומטית שנוצרת היא חרדה בלתי פוסקת שרצה לך בראש.

חרדות ופחדים

לפתור את החרדות והפחדים בשיטת עוצמתחיים

  • האם אתה רוצה לפתור את החרדות והפחדים של?
  • האם אתה מעוניין להשיג שקט נפשי זה כל מה שאתה רק חולם עליו?
  • האם אתה שואף לערוך שינויים בחיים ולא להיות בפחדים וחרדות לאורך כל היום?
  • האם משמעותי לך להיפטר מהזיכרונות ולנצח את החרדות לתמיד ולהיות בחופש פנימי?
  • האם חשוב לך להיות אדם מאושר ולהצליח בחיים ולהגשים את הרצונות שלך?

אנחנו בעוצמתחיים מצאנו את השיטה והדרך היעילה ביותר להיפטר מאותם, טראומות, מטענים רגשיים שליליים וחרדות לצמיתות, והצלחנו למצוא את השיטה האפקטיבית ביותר שעוזרת לאלפי אנשים לצאת מהחרדות לעבר חופש ו תמידי!

כיצד שיטת עוצמתחיים מסייעת לך להיפטר מהחרדות והפחדים שלך?

עוצמתחיים היא שיטה ייחודית העובדת על התת מודע ועל פיתוח היכולות האישיות שלך – באמצעותה אתה נפרד מהחרדות והפחדים שלך לצמיתות ורוכש ביטחון שנשאר איתך לכל החיים.

שיטת עוצמתחיים

עוצמתחיים היא שיטה ייחודית העובדת על תת המודע והמודע – באמצעותה אתה נפרד מהחרדות והפחדים שלך לצמיתות ורוכש ביטחון שנשאר איתך לכל החיים.

עבודה על התת מודע באמצעות אימון להעצמה אישית בשיטת עוצמתחיים

הסרת חסמים מהתת מודע לצמיתות – אימון בשיטת עוצמת חיים מתבצע עם מאמן אישי, אשר הוכשר לכך במיוחד באקדמיה של עוצמתחיים, בתהליך אימון אחד-על-אחד. אימון להעצמה אישית נערך לפי שיטת עוצמתחיים. במהלך האימון, אתה תלמד כיצד התת מודע עובד ומה גורם לך לחרדות,  אתה תיזכר באירועים החבויים מהעבר, תחשוף אותם ותשחרר את המטען הרגשי השלילי שקיים בהם הגורם לך לחרדות. אירועים אלה מכונים טראומות מאחר וההשפעה השלילית שלהם נמשכת שנים רבות וגורמות לך לחרדות. ברגע שאתה משתחרר מהמטען של האירועים האלו, אין להם השפעה  על החיים שלך יותר והתת מודע שלך נקי מחרדות. בסיומו של התהליך אתה משוחרר לצמיתות מהמחסומים ומהאמונות המגבילות ששולטים בך וגורמים לך לחרדות ופחדים. אתה תגיע להבנות חדשות בחייך ותשיג ביטחון אמיתי ויציב!

פיתוח היכולות האישיות שלך בשיטת התרגול של עוצמתחיים

חלק בלתי נפרד מהשיטה שלנו הוא גם עבודה על פיתוח היכולות האישיות שלך. באקדמיה של עוצמתחיים תלמד קורסים בהם תקבל ידע מעשי ותשפר את יכולותיך על-ידי תרגול מעשי בליווי אישי תוך התקדמות בקצב שלך. בסוף תהליך הלמידה והתרגול יהיה לך ארגז כלים שיהפוך להיות חלק בלתי נפרד ממך וישמש אותך לאורך כל החיים. כך תוכל לשמור על הישגייך ואפילו לשפר אותם בכל זמן נתון גם אחרי סיום התרגול.

הלימוד באקדמיה יפתח וישפר את היכולות והמיומנויות שלך לתקשר עם עצמך  ועם כל אדם בביטחון מלא, לעמוד בנוחות מול עצמך ובכל סיטואציה ומול אנשים שמנסים להוריד אותך למטה. הלמידה באקדמיה היא בשיטות לימוד חדשנית וייחודית המתבצעת בקצב וליווי אישי.

אתה תבין איך לקבל החלטות נכונות בחיים ולצאת מחרדה אל עבר ביטחון וודאות. אתה תרגיש ישר ושלם עם עצמך. אתה תלמד מה אתה יכול לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את עצמך ואת הסביבה שלך ולהפוך אותה לסביבה מנצחת! אתה תשיג יציבות ושגשוג, תוכל לקרוא את האנשים סביבך ותלמד לזהות מי האדם שמוריד אותך וגורם לך  לחרדות. אתה תבין מה ההשפעות של קשר עם אדם כזה על חייך ועל הביטחון העצמי שלך, ותקבל את הכלים לטפל בו באופן מיידי!

צוות המאמנים המקצועי שלנו עבר הכשרה אינטנסיבית תחת פיקוח קפדני והוסמך באקדמית עוצמתחיים.

מגיע לך להיפטר מהחרדות והפחדים שלך לבנות לעצמך יציבות וביטחון קבוע, ביחס לעצמך. בשיטת עוצמתחיים תיפטר מהחרדות והפחדים שלך לצמיתות!

מלאו כאן את הפרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם האפשרי למידע נוסף ותתחיל כבר עכשיו לטפל בחרדות ובפחדים שלך.
התקשר אלינו לטלפון 073-2513601 / 052-8400833 או מלא את הפרטים ונציג של עוצמתחיים יחזור אליך למתן פרטים.