בטחון עצמי

כל האמת שרצית לדעת על ביטחון עצמי!

מי מאיתנו לא רוצה ביטחון עצמי עוצמתי ואמיתי בחייו? ביטחון עצמי יציב וקבוע? ביטחון בלתי ניתן לשבירה? בטח יצא לך לחשוב, אם רק אהיה גבוה יותר, רזה יותר או חתיך. אם רק אתקבל למשרה שתמיד חלמתי עליה, אם רק אמצא זוגיות מדהימה, אם רק יהיו לי המון חברים – אז יהיה לי הכול והביטחון העצמי שלי יהיה בשמיים. זה יישאר כך לתמיד ואהיה מאושר. זה המצב אצל אנשים רבים. כל תקופת החיים הם מנסים להגיע למטרה הסופית, להשיג הכול ואז הם חושבים שיהיה להם הכול והריקנות הפנימית פתאום תתמלא והביטחון העצמי יהיה בשמיים. 

אנשים רבים מטפסים ומטפסים לעבר המטרה הסופית, כדי להשיג הכול בחיים: כסף, זוגיות, קריירה, חברים ועוד.. הם עולים מעלה, צעד אחר צעד, משיגים את כל הדברים החומריים והחיצוניים שבונים להם את הביטחון העצמי. הם עבדו כל-כך קשה בשביל הביטחון הזה וברגע שהם מפסיקים לטפס ועומדים לרגע במקום, הם מתדרדרים כמו במדרגות אינסופיות שנעות מטה. זה קורה ללא שליטה, ופתאום הם מרגישים חסרי אונים וחסרי וודאות לגבי העתיד. הם חוששים ומפחדים. מה יקרה עכשיו? איך לשמר את מה שקיים? ומה יקרה אם כל מה שבניתי פתאום יתפוצץ לי מול העיניים?

ישנם גם אנשים שבגלל חוסר הביטחון הם אפילו לא מתחילים להגשים את החלומות שלהם, הם תקועים שנים באותה נקודה, לא מצליחים לשנות את המצב ולהשתנות בעצמם. פעמים רבות הם לא יודעים איך להשתפר. הם לא יודעים איך לבנות את הביטחון העצמי שלהם. הם נמצאים בלופ אינסופי שלא איחלו לעצמם.

זה בטח גורם לך לחשוב… אם הביטחון העצמי שלי לא אמור להיות תלוי בדברים חיצוניים כמו: הסטטוס שלי, כמות הכסף שיש לי בבנק, המראה החיצוני שלי, הקריירה שפיתחתי, הרכב שלי והדירה שרכשתי, או הזוגיות שיש לי – אז במה הביטחון העצמי שלי כן תלוי?

האמת הפשוטה היא – הביטחון העצמי שלך תלוי אך ורק בך!

כיצד חוסר ביטחון יכול להשפיע עליך? 

לכל אדם יכולות להיות תגובות והתנהגויות שונות, עם מה אתה מזדהה?

 • פחד משתק שמונע ממך להשיג את השאיפות שאתה חולם עליהם.
 • פוחד להתנסות בדברים חדשים.
 • מפסיד הזדמנויות של פעם בחיים ומתחרט על כך. 
 • מתקשה להגיע להחלטות ונמצא רוב הזמן בספק.
 • קנייה אובססיבית או אכילה רגשית כדי למלא ריקנות פנימית.
 • חסר יכולת ואנרגיה לבצע משימות פשוטות.
 • קושי לעזוב זוגיות לא טובה.
 • חשש לעזוב עבודה "יציבה" או "בטוחה" למרות שהבוס ממרר את החיים.
 • אובססיביות לפגמים שיש לך, מתעלם מהטוב והחיובי בתוכך.
 • רגשי נחיתות – אני לא מספיק טוב מול אחרים.
 • פוחד ממה אחרים חושבים עליך. חושב שמסתכלים עליך כל הזמן ושופטים אותך.
 • אחרים אומרים לך מה לעשות ואתה עושה גם אם אתה לא מסכים.
 • לא מאמין בעצמך וביכולות שלך להשיג דברים.

אם אתה מוצא אצלך אחד ממאפייני ההתנהגות או יותר – אז יש לשיטת עוצמתחיים פתרון בדיוק בשבילך! בהמשך העמוד, תגלה איך תוכל להשיג ביטחון עצמי שיישאר איתך לעד.

מה גורם לך לאבד את הביטחון העצמי שלך?

כשהיינו ילדים קטנים הביטחון שלנו היה בדרך כלל גבוה. צחקנו, צרחנו, שיחקנו עם חברים, היינו מאושרים. ככל שאנו מתבגרים והחיים נמשכים, אנחנו מכירים אנשים וחווים חוויות טובות יותר וטובות פחות.

בוודאי יצא לך להכיר אנשים רבים במהלך החיים, ייתכן שחלק מהם פגעו בך. יכול להיות שנפגעת בבית הספר כשהיית ילד, משפחה, חברים, בת הזוג, ואפילו במקרים מסוימים על-ידי ההורים שגידלו אותך.

יכול להיות שעברת חוויות לא נעימות ואפילו מצלקות. כמו חרם, השפלה פומבית, שברון לב, בגידה באמון שלך, אכזבות, כישלונות, הורה כועס, הענשה שלא בצדק, אולי מנעו ממך לעסוק במשהו שאתה אוהב או מאמין בו, ובמקרים קיצוניים אפילו חווית אלימות פיזית.

כשאתה לא נאמן לעצמך וכשאתה פוחד להיות מי שאתה באמת, שם מסיכות או מנסה להיות מישהו אחר כדי להרשים אחרים. אתה פועל בניגוד לערכים שלך כדי לרצות אחרים, דואג לכולם ומזניח את עצמך. 

בעקבות כל אלו הביטחון העצמי שלך יורד עוד יותר. היכולת לעמוד בנוחות וביטחון מול כל האנשים שפגעו בך ורק הורידו אותך למטה פחתה לחלוטין, ואתה מפחד להיפגע שוב. יכול להיות שאיבדת את התקווה שהביטחון העצמי שלך יעלה אי-פעם, או אפילו הניסיון לעלות אותו נראה עבורך כמשימה בלתי אפשרית.

פעמים רבות, התגובה האוטומטית שנוצרת היא תחושת חוסר ביטחון וביישנות. אתה מפחד להביע את עצמך מול אנשים או מזייף ביטחון עצמי מופרז כדי לפצות על הריקנות הפנימית ואי-הוודאות שלך בעצמך או בחיים. יכול להיות שאתה אפילו חווה חרדות מהטריגרים שמזכירים לך פתאום את האירועים הקשים שחווית. אתה פתאום שם לב שאתה לא שולט בתגובות ובהתנהגות שלך. באופן נסתר החוויות הקשות נאגרות בתת המודע כטראומות שהופכות לאמונות מגבילות ולהרגלי התנהגות שחוסמים אותך מלהיות מי שאתה באמת.

בטחון עצמי

מהו ביטחון עצמי אמיתי לפי שיטת עוצמחיים?

האמת הפשוטה על ביטחון עצמי

האמת היא שיש רק ביטחון אחד וזה הביטחון והאמון שלך בעצמך! ביטחון עצמי אמיתי זה אמונה בעצמך וביכולות האדירות שלך ליצור דברים מדהימים בחייך, מבלי לפחד להפסיד אותם. הביטחון שגם אם אתה יודע שיפטרו אותך עכשיו, אתה תסתדר ותמצא עבודה אפילו טובה יותר.

הביטחון שאם תעזוב עכשיו זוגיות שאתה יודע שלא טובה לך או לא מספיקה לך, תוכל ליצור אחת אחרת שתהיה הזוגיות המושלמת בשבילך. הביטחון שאם הסביבה של החברים שלך לא מקדמת אותך ולא עושה לך טוב, אתה תוכל לקחת את הרגליים וללכת משם. אתה תכיר חברים יותר טובים שמתאימים לך ותתקדם איתם ביחד. לא משנה מה החיים יזמנו לך, לא משנה גם אם תאבד את כל הכסף שיש לך – אתה יודע שאתה לא תלוי בדברים החיצוניים האלה כי אתה זה שיצר אותם, ואין לך בעיה להפסיד או לאבד אותם. כי אתה יודע שתיצור את מה שאיבדת מחדש אפילו בצורה משופרת יותר.

איך נפטרים מחוסר הביטחון העצמי לצמיתות ורוכשים ביטחון עצמי אמיתי?

עכשיו כשגילינו מהו ביטחון עצמי אמיתי, אתה כבר מבין שאתה לא זקוק לאישורים של הסביבה, אתה לא צריך להיות עשיר ואפילו לא להיות מפורסם. רק לקבל את הכלים שיעזרו לך להשיג את הביטחון העצמי שעליו תמיד חלמת.

שיטת עוצמתחיים

עוצמתחיים היא שיטה ייחודית העובדת על תת המודע והמודע – באמצעותה אתה נפרד מחוסר הביטחון העצמי שלך לצמיתות ורוכש ביטחון עצמי שנשאר איתך לכל החיים.

עבודה על תת-המודע בשיטת האימון של עוצמתחיים

הסרת חסמים מתת-המודע לצמיתות – עם מאמן אישי מהצוות המקצועי של עוצמתחיים, בתהליך אימון 1 על 1, אתה תיזכר באירועים החבויים מהעבר, תחשוף אותם, ובתהליך מדויק תשחרר את כל המטען הרגשי השלילי שקיים בהם. ברגע שאתה משתחרר מהמטען של האירועים האלו, כבר אין להם השפעה על החיים שלך. בסוף התהליך אתה משוחרר לצמיתות מהמחסומים ומהאמונות המגבילות ששולטים בך וגורמים לך לחוסר ביטחון. אתה תגיע להבנות חדשות בחייך ותשיג ביטחון עצמי אמיתי/יציב!

פיתוח היכולות האישיות שלך בשיטת התרגול של עוצמתחיים

חלק בלתי נפרד מהשיטה שלנו הוא גם עבודה על המודע באמצעות שיפור ופיתוח היכולות האישיות שקיימות בך. באקדמיית עוצמתחיים, מבצעים קורסים בהתאמה אישית, בהם תקבל ידע מעשי ותשפר את ביצועיך על-ידי תרגול מעשי בליווי אישי ובקצב אישי. בסוף התהליך, יהיה לך ארגז כלים שיהפוך להיות חלק בלתי נפרד ממך וישמש אותך לאורך כל הדרך. כך תוכל לשמור על הישגייך ואפילו לשפר אותם בכל זמן נתון גם אחרי סיום התהליך.

שיפור המיומנויות מתמקד ביכולת שלך לתקשר עם כל אדם בביטחון מלא, לחזק את היכולת שלך לעמוד בנוחות מול כל סיטואציה ומול אנשים שמנסים להוריד אותך למטה.

אתה תבין איך לקבל החלטות נכונות בחיים ולצאת מספק אל עבר ביטחון וודאות מלאים, תרגיש ישר ושלם עם עצמך. אתה תלמד מה אתה יכול לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את הסביבה שלך ולהפוך אותה לסביבה מנצחת!

אתה תשיג יציבות ושגשוג, תוכל לקרוא את האנשים סביבך ותלמד לזהות מי האדם שמוריד את הביטחון העצמי שלך למטה. אתה תבין מה ההשפעות של קשר עם אדם כזה על חייך ועל הביטחון העצמי שלך! ותקבל את הכלים לטפל בו באופן מיידי!

צוות המאמנים שלנו עבר הכשרה אינטנסיבית תחת פיקוח קפדני והוסמך באקדמית עוצמתחיים. הלימודים באקדמיה היא בשיטת לימוד חדשנית שמתבצעת בקצב אישי וליווי אישי, אשר ייחודי לעוצמתחיים.

הגיע הזמן שלך לבנות ביטחון עצמי עוצמתי ואמיתי בחייך! ביטחון עצמי יציב וקבוע. ביטחון בלתי ניתן לשבירה! אנו פה בשביל לעזור לך ליצור את הביטחון שתמיד רצית! בוא נעשה את זה יחד!

מלאו כאן את הפרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם האפשרי למידע נוסף ותתחיל כבר עכשיו להעלות את הבטחון העצמי שלך.
התקשר אלינו לטלפון 073-2513601 / 052-8400833 או מלא את הפרטים ונציג של עוצמתחיים יחזור אליך למתן פרטים.