זוגיות ואהבה

מי מאתנו לא חולם על זוגיות טובה?

אנשים רבים חולמים על זוגיות טובה, עוצמתית, יציבה ואמיתית בחיינו בה נרגיש ביטחון, הגנה ומימוש. זוגיות זה הקשר הכי חשוב בחיינו, אנחנו בוחרים בן זוג לחיים ושואפים לחיות להתחתן אתו, להקים משפחה ביחד, בן זוג לסמוך עליו שיגן עלינו ואנחנו עליו. ביחד בני הזוג מהווים  צוות מנצח בכל תחומי החיים – בקשיים ובשמחות. לא משנה באיזה מצב נתקלים, הם  מחזקים אחד את השני ומצליחים ביחד.

לצערנו זה לא תמיד המצב, אנשים רבים מתקשים לשמור על הזוגיות שלהם וזוגות רבים נפרדים ומתגרשים. רובנו  רוצים להצליח בזוגיות, ואיננו רוצים שהזוגיות תיפגע. אנחנו לא רוצים להרוס את הזוגיות שהשקענו בה כל כך הרבה. אך לפעמים זה נראה שהזוגיות נהרסת ואין דרך החוצה. האם זה באמת נכון?

מה גורם להרס בזוגיות?

האם הייתה לכם זוגיות טובה ועכשיו אתם מרגישים שאיבדתם את זה? מה הן  הטעויות העיקריות שפוגעות בזוגיות שלנו? גלו מה אתם יכולים לעשות כבר עכשיו כדי להפסיק לסבול ולהתחיל להיות מאושרים ביחד!

כמעט בכל מערכת יחסים חדשה יש התרגשות, פרפרים בבטן, הרגשה שלא משנה מה יקרה, תמיד נאהב והכל יהיה מושלם. ההרגשה הזו מתפוגגת עם הזמן, וכל ההתרגשות שהייתה בהתחלה נראית כאילו היא נחלת העבר. רצינו לגרום לצד השני להרגיש טוב לצידנו. השקענו, פינקנו ולמדנו להכיר אחד את השני כל-כך הרבה בהתחלה. פעמים רבות לאחר מספר שנים של זוגיות  אנחנו רוצים ליהנות ממה שיצרנו, וכבר לא משקיעים כמו פעם. אנחנו חושבים שאנחנו כבר אחרי "שלב החיזור" ועוברים למצב פסיבי.

מערכות יחסים בשינוי

מה שקורה הוא שאנחנו ומערכות היחסים שלנו נמצאות כל הזמן בתנועה, החיים דינמיים, אנחנו כל הזמן משתנים וכך גם הרצונות והשאיפות שלנו. לכל צד בזוגיות יש את הרצונות ואת הציפיות שלו מהצד השני. כשאנחנו לא מצליחים לתקשר באופן ברור את הרצונות שלנו לצד השני, אנחנו מתאכזבים. מתוך האכזבה שאנחנו מרגישים מבן או מבת הזוג אנחנו עלולים למצוא את עצמנו כועסים או ממורמרים ועם מצבי רוח מאוד קיצוניים.

 חוסר תקשורת ומריבות

בני זוג יוצרים ריבים אחד עם השני, לפעמים על שטויות ולפעמים על דברים שחשובים לנו. אנחנו לא מבינים למה הבן זוג שאמור לאהוב ולהבין אותנו פתאום לא מקשיב ועונה בקרירות או אפילו בעצבנות. לא מסכים לשתף פעולה. הוא מתרץ תירוצים. ואפילו לוחץ על הנקודות הרגישות שלנו במודע או שלא במודע, כדי להציק או לעורר תגובה כלשהי או למשוך תשומת לב.

כעס דחיה והתנגדות לבן הזוג

לאחר  שכבר נמאס לבני הזוג מכל הריבים, ומתוך כל המלחמה שלנו אחד נגד השני נוצר מצב שלא דמיינו שיקרה בכלל . ממצב של אהבה ומשיכה חזקה אנחנו מרגישים כעס, התנגדות ובמקרה הקיצוני דחייה אחד מהשני – עד כדי כך שלא יכולים לראות אחד את השני. פעמים רבות כשבן הזוג רק פותח את הפה בן הזוג השני ישר נכנסים למצב של התגוננות ותקיפה. לעיתים במשך השנים, יכול להיות שגם המשיכה המינית ירדה, מגיעים למצב שמקיימים יחסי מין פעם בחודש או בכמה חודשים בגלל שחייבים. לפעמים אנחנו מרגישים כאילו אנחנו גרים עם אדם זר בבית.

בשלב הזה, כשבני הזוג מבינים שהזוגיות לא יכולה להמשיך להתקיים בצורה הזאת, הם מבינים שהם צריכים פתרון מידיי. חלקם פונים לייעוץ לזוגיות במידה ושני בני הזוג מסכימים. הם מנסים את כל הדברים האפשריים כדי להציל את הזוגיות שעומדת להיגמר ורובם לא מצליחים בכך ומתגרשים. במקרה הקיצוני בוגדים כדי למלא את הצרכים שחסרים להם.

מריבות בין בני הזוג כגורם משפיע על התדרדרות המצב הרגשי

מריבות משפיעות על המצב הרגשי שלבני הזוג  ושל הילדים, על התפקוד בעבודה, הקריירה, חוסר מוטיבציה בלימודים. חוסר פניות רגשית לחברים או בריחה לחברים, סכסוכים במשפחה המורחבת. יש אווירה שלילית טעונה באוויר, יכולה להיות גם פגיעה כלכלית, אנחנו מפצים את עצמנו בקניות כדי להרגיש טוב יותר. אנחנו חושבים שמיטה או ספה או טלוויזיה חדשה תפתור לנו את כל הכאוס שנוצר בזוגיות. המצב הרגשי והנפשי של כל אחד מבני הזוג מתדרדר כמו כדור שלג שרק מתגלגל במורד. הכדור נהיה יותר ויותר גדול כמו הריבים הלא פתורים ואנחנו מגיעים למצב שלא רואים מעבר לכדור הזה, מעבר לקושי שלנו. ובסוף מוותרים על הקשר ונפרדים.

מדוע אנחנו לא מצליחים לשמור על זוגיות ואהבה לאורך זמן?

כמו בכל מערכת יחסים אנחנו בהתחלה כל כך אכפתיים מדברים על הכול, וכשמתחיל להיות טיפה קשה פעמים רבות אנחנו מוצאים את עצמנו במשבר בזוגיות. זוגות רבים מתחילים להאשים אחד את השני, לא מוכנים לדבר על הדברים הכואבים והרצונות העמוקים שמסתתרים בתוכנו באמת. חלקנו מנסים לתקשר ולשתף, לעיתים חווים דחיה מבן/בת הזוג במקום להקשיב ולפתור את העניינים. לפעמים הדברים שאנחנו אומרים לבן הזוג שלנו והוא אומר לנו בחזרה יכולים להיות קשים ופוגעים. לעיתים אנחנו מרגישים שבני הזוג דורשים מאתנו יותר מדי מבלי לתת בחזרה, והם מרגישים שאנחנו דורשים יותר מדי או אפילו מגזימים עם הבקשות שלנו. לפעמים בני הזוג מנסים להשתפר, אבל אינם מצליחים באופן מידי ואנחנו כועסים שהם לא מקשיבים לנו, אז הם מוותרים, או להיפך.

לחלק מהזוגות אין את הנכונות להשתנות ולהשתפר, לתקשר, להיות סבלניים אחד כלפי הרצונות והשינויים של השני. הם חושבים שהבן זוג צריך לקבל ולאהוב אותם כמו שהם, והם לא צריכים להשתפר או להשתנות. אנשים רבים סבורים שהם יכולים לבטל את העובדה שאנשים משתנים כל הזמן. הם לא שמו לב שגם הם השתנו כשהם הפסיקו לעשות את פעולות שעשו בתחילת הקשר הזוגי.

איך אפשר לשפר ולהעצים את הזוגיות ולהפוך אותה עוצמתית, אוהבת ובלתי מנוצחת?

אם יש לכם קשיים בזוגיות, בן הזוג שלכם מכעיס אתכם? אתם מרגישים מרוחקים? האם אינכם מרגישים בזוגיות נוח?,  האם אתם סובלים ונשחקים  ומחפשים איך אפשר להציל או לשפר אותה את הזוגיות?

עוצמתחיים היא שיטה ייחודית העובדת על התת מודע ופיתוח יכולות אישיות – באמצעותה אתה נפרד מהכפתורים הפנימיים הגורמים לך לחוסר התקשורת עם עצמך ובזוגיות לצמיתות.

באמצעות שיטה ייחודית זו של עוצמתחיים, ניתן להסיר חסמים מהתת מודע לצמיתות על ידי היחשפות למקורות פנימיים החוסמים או המשפיעים עליך ועל התקשורת הזוגית,  תוך פתרון של החוויות המצלקות שנאגרו בתת המודע שלך. שיטת עוצמתחיים כוללת גם עבודה על שיפור ופיתוח היכולות האישיות שקיימות בך שיסייעו לך בתקשורת הזוגית שלך. בסוף התהליך תגיע להבנות חדשות, תהיה משוחרר לצמיתות מהמחסומים והחוויות שגרמו לך לקשיים בתקשורת הזוגית.

מעוניין לאבחן במדויק את הכפתורים שחוסמים אותך ומונעים ממך לייצר את הזוגיות שאתה רוצה? מעוניין ללמוד ולפתח את יכולות התקשורת שלך? מעוניין לפתור את בעיות התקשורת בזוגיות שלך ולייצר זוגיות טובה ומעצימה?

שיטת עוצמתחיים

עוצמתחיים היא שיטה ייחודית העובדת על תת המודע והמודע – באמצעותה אתה נפרד מהקשיים בזוגיות שלך לצמיתות ורוכש זוגיות יציבה שנשארת איתך לכל החיים.

עבודה על התת-מודע בשיטת האימון להעצמה אישית של עוצמתחיים

הסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות – אימון להעצמה אישית בשיטת עוצמתחיים מתבצע עם מאמן אישי, אשר הוכשר לכך במיוחד באקדמיה של עוצמתחיים, בתהליך אימון אחד-על-אחד.  שיטת אימון ייחודית זו הנה בשיטת עוצמתחיים. אתה תיזכר באירועים החבויים מהעבר, תחשוף אותם ותשחרר את המטען הרגשי השלילי שקיים בהם. אירועים אלה מכונים טראומות מאחר וההשפעה השלילית שלהם נמשכת שנים רבות. ברגע שאתה משתחרר מהמטען של האירועים האלו, אין להם השפעה על החיים שלך. בסיומו של התהליך אתה משוחרר לצמיתות מהמחסומים ומהאמונות המגבילות ששולטים בך וגורמים לך לחוסר תקשורת בזוגיות. אתה תגיע להבנות חדשות בחייך ותשיג זוגיות מתקשרת ויציבה.

פיתוח היכולות האישיות שלך בשיטת התרגול של עוצמתחיים

חלק בלתי נפרד מהשיטה שלנו הוא גם עבודה על פיתוח היכולות האישיות שלך. באקדמיה של עוצמתחיים תלמד קורסים בהם תקבל ידע מעשי ותשפר את יכולותיך על-ידי תרגול מעשי בליווי אישי תוך התקדמות בקצב שלך לשיפור התקשורת. בסוף תהליך האימון יהיה לך ארגז כלים ליצירת תקשורת בזוגיות, שיהפוך להיות חלק בלתי נפרד ממך וישמש אותך לאורך כל החיים. כך תוכל לשמור על הישגייך ואפילו לשפר אותם בכל זמן נתון גם אחרי סיום התרגול. הלימוד באקדמיה יפתח וישפר את היכולות והמיומנויות שלך לתקשר עם עצמך  ובזוגיות בביטחון מלא, לעמוד בנוחות מול עצמך וכל סיטואציה ומול אנשים שמנסים להוריד אותך למטה. הלמידה באקדמיה היא בשיטות לימוד חדשנית וייחודית המתבצעת בקצב וליווי אישי. אתה תבין איך לקבל החלטות נכונות בחיים ולצאת מספק אל עבר ביטחון וודאות. אתה תרגיש ישר ושלם עם עצמך. אתה תלמד מה אתה יכול לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את עצמך ואת הזוגיות שלך ולהפוך אותה לסביבה מנצחת! צוות המאמנים המקצועי שלנו עבר הכשרה אינטנסיבית תחת פיקוח קפדני והוסמך באקדמית עוצמתחיים.

מגיע לך לבנות זוגיות יציבה וקבועה ומאושרת, בשיטת עוצמתחיים תיצור את התקשורת הזוגית שתמיד רצית! שתאפשר לך להתמודד עם כל דבר שאתה רוצה לעצמך בחייך.

מלאו כאן את הפרטים ונחזור אליך טלפונית בהקדם האפשרי למידע נוסף ותתחיל כבר עכשיו לטפל בזוגיות שלך.
התקשר אלינו לטלפון 073-2513601 / 052-8400833 או מלא את הפרטים ונציג של עוצמתחיים יחזור אליך למתן פרטים.