הסיפור של הרוח

מה קורה לנו כשאנחנו מתים? האם האהובים שלנו שנפטרו ממשיכים להתקיים? איך זה מרגיש כשהנשמה יוצאת מהגוף? האם גן עדן וגיהינום אכן קיימים?

הספר מתאר את האירועים שחווינו בתור ישויות רוחניות במשך תקופת שהותנו ביקום הזה.

100 עמודים

תשלום מאובטח

משלוח מהיר

החזרות & זיכויים

הספר הזה בשבילכם, אם...

ההבנות החדשות שתקבל מקריאת הספר ׳הסיפור של הרוח׳ יעניקו לך יותר שלווה ושקט פנימי. הספר ייתן לך הבנה עמוקה של רוח האדם, גלגולים קודמים וכל מה שקורה בינם. בעזרת ׳הסיפור של הרוח׳, תוכל לפענח את תעלומות החיים ולגלות את הדרך לחופש רוחני. הספר יעלה את מצב רוחך ויעזור לך להתמודד בזמנים קשים. הקוראים של ׳הסיפור של הרוח׳ מדווחים שהספר מרגיע ו-״עושה טוב לנשמה״. הספר יגלה לך את המקור למחלות ולכאבים שמהם אנו סובלים וייתן הקלה מסוימת למי שאיבד אדם אהוב.

כאן תוכלו ללמוד...

מהו המקור לכאבים ומחלות שיש לנו?
כמה גלגולי נשמות היו לנו?
מה הגיל של הנשמה?
מה מונע מאתנו לשחזר את הגלגולים הקודמים?
מהי האמת הבסיסית על רוח האדם?
כיצד לגלות מה היינו בגלגולים הקודמים?
איך זה מרגיש למות?
לאן נלך לאחר עזיבת הגוף?
איך התת-מודע משפיע על הרוח?
מהו האויב הגדול ביותר של הרוח?
איך שיחזור הגלגולים פותר את הבעיות הכי קשות שלנו?

אודות הסופר

בשנת 2000 אביב פז היה על סף מוות אך למזלו נשאר בחיים. האירוע גרם לו להבין שהוא אינו הגוף שלו. בניסיון להבין מה בדיוק קרה לו, פז התחיל את חיפושו אחר מידע וטכניקות רוחניות.
פז ניסה הרבה פרקטיקות וטכניקות רוחניות אך לא מצא משהו אשר נתן תוצאות שיטתיות ויציבות. בסופו של דבר פז פגש את דני למברגר וגילה את השיטה של LifePower אשר נתנה תוצאות בהן פז חפץ.

בשיתוף עם דני למברגר ומרכז LifePower חיפה, אביב נסע ללימודים של הטכניקות המתקדמות של טיפול ברוח האדם בחמש מדינות על פני שלוש יבשות.
מאז אביב פז מיישם את הידע שרכש מזה עשרים ושתים שנה כדי לעזור לאנשים אחרים לשקם את הטבע הרוחני שלהם ולהחזיר לעצמם את השלווה ואת השקט הפנימיים שלהם. הספר הוא פרי של עבודה זו.

עיכובים בזמני משלוח

בין התאריכים 16-21.5 משרדינו יהיו סגורים.
ספרים אשר יוזמנו בתאריכים אלו יישלחו אליכם בתאריך 22.5.
אנו מתנצלים על העיכוב.