כפירי ויינהאוס

כפירי ויינהאוס

שפות:  עברית, אנגלית

חיפה

הגעתי אחרי 20 שנות קריירה של ניהול מתקדם ולאחר לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטה. רציתי בשביל עצמי את היכולת לבחון את אורח חיי, התנהגותי והתנהלותי עם אנשים מנקודת מבט שונה בעוצמתחיים  גיליתי שיטות שמשפרות את החיים ואת מה שאתה יכול להציע לאנשים אחרים ברמות שלא הכרתם קודם.

כמה פעמים בחיים שלנו אנו חולמים לקבל איזה מקל קסמים שרק יגע במשהו והוא פתאום יהפך לכל מה שנרצה, ממש כמו באגדות שמשפשפים בקבוק ויוצא ג’יני שמגשים משאלות. כל מי שיצטרף אלינו לעוצמתחיים יגלה מהיום הראשון שכל משאלותיו מתגשמות, בעיקר הרוחניות.

פתאום אפשר אחרת, אפשר להסתדר עם אנשים שלא הסתדרנו איתם, לעבוד עם הקולגות ברוגע ובדינמיקה טובה ולהפסיק להתנהל בהשפעת מכאובי העבר ולקיים הווה נקי בהיר, טוב ומתפקד בשיאו.

עוצמתחיים בניגוד מוחלט לשיטות אחרות, לא מאבחנת ממה אתה סובל, מה אתה סוחב אתך כתוצאה מהתנהגות אב או אם או כמה פעמים זכית להיות מוערך בחיים שלך, עובדה שבגינה אתה מי שאתה היום. עוצמתחיים לוקחת אותך למסע, מסע של הזכרות בכל מה שיכול היה לפגוש אותך בדרך ועדיין מנהל אותך היום למרות שכבר מזמן נשכח.

סיימתי מסלול  למידה של עוצמתחיים, מסלול הדרכה ואת כל קורסי המבוא של תקשורת /שליטה / וכו’. אני מוסמך להעביר תרגילי תקשורת, תהליכי הזכרות ותהליכים להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות.

האנשים שמגיעים לעוצמתחיים, הם אנשים כמוני וכמוך, אנשים שרוצים להגיע לתובנות חדשות על החיים, לבחון את מה שעשו עד היום באור חדש, ובעיקר להצליח לסייע לאנשים לטפל בבעיות שהם חווים בהתנהלות היום יומית. כל מי שהעברתי לו תהליכי הזכרות ותהליכים להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות,  נפטר ממכאובי העבר שניהלו את ההחלטות שלו ואת היומיום שלו, והצליח להתמודד עם החיים, עם משימות ואתגרים בצורה הרבה יותר טובה. הצלחתי לשפר מערכות יחסים בין בני זוג, לסייע בקבלה למקום עבודה, להביא להצלחה בקרירה, במערכות יחסים עם חברים, עם הורים, עם בני משפחה ועוד.

האני מאמין שלי זה שאם נחייה את ההווה מבלי לקבל החלטות שנובעות מדברים שאמרו לנו או שאמרנו לעצמנו, בסגנון “אנחנו לא מספיק טובים”, נצליח לפעול ולהמציא את עצמנו מחדש.

אשמח לשמוע ממך.

אנא פנה אלי דרך מרכז עוצמחיים.

כתיבת תגובה