דון שאול

דון שאול

שפות: עברית, אנגלית

תל אביב

עוד מגיל צעיר הייתי סקרן להבין את החיים, חיפשתי פתרונות שיאפשרו לי להגביר את היכולת שלי וגם שיהיה ברשותי ידע בעזרתו אעזור לאחרים לשפר את חייהם, לכן התחלתי ללמוד את הידע של עוצמתחיים.

הקורסים של עוצמתחיים אפשרו לי לעלות את הביטחון העצמי שלי ואת רמת התקשורת שלי. ככל שהתקדמתי בהכשרה והמשכתי ללמוד הבחנתי שהיכולת שלי להתמודד עם כל דבר בחיים עלתה גם היא. במקביל קיבלתי תהליכים להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות. בעזרתם נפטרתי ממצבים לא רצויים אחת ולתמיד!!

ככל שמצבי השתפר היה לי יותר רצון לעזור לאחרים לשפר את יכולתם,  אם מטרה זאת לנגד עיניי עברתי הכשרה רבה נוספת במטרה להיות מדריך מקצועי.  כיום אני מוסמך להעביר תהליכים מתקדמים ומכשיר מדריכים נוספים לפי השיטה של עוצמתחיים.

בעזרת התהליכים להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות, תשתחרר מחוויות כואבות שצברת בעבר, תגביר את יכולתך וכך תוכל להשיג את המטרות שלך בכל תחום בחיים. היתרון של השיטה הוא שכל דבר בו אתה מטפל אשר משפיע עליך באופן שלילי, יפסיק להשפיע עליך באופן מוחלט. 

אנשים אשר עברו תהליכים אלה מעידים שהם הצליחו להתגבר על חוסר בטחון, שיפור ביכולתם לתקשר, התגברות על עליות וירידות במצבי רוח, התגברות על מחשבות שליליות וכאבים פסיכוסומטיים. 

המטרה שלי היא לעזור לאנשים להגיע לעוצמה אישית בכל תחומי החיים.

אשמח לשמוע ממך, אנא פנה אלי דרך מרכז עוצמתחיים.

כתיבת תגובה