אמיליה בנימינוב

אמיליה בנימינוב

שפות: עברית, אנגלית, רוסית

חיפה

מאז ומתמיד ראיתי את עצמי עוסקת בתחום של ייעוץ וטיפול. תמיד ריתק אותי לחקור את נפש האדם והשכל, ואיך הדברים עובדים. למה בעצם אנחנו כאן ומה התפקיד שלנו בעולם. תמיד רציתי לשפר את היכולות האישיות שלי מתוך אמונה ושאיפה שתמיד יש לאן להתקדם בחיים ותמיד אפשר להיות ולעשות יותר.

מאוד עניין אותי ללמוד תקשורת בינאישית רציתי לשפר את יכולת ההבעה שלי. חוויתי קושי לבטא את עצמי באופן פשוט וברור לאנשים אחרים. הייתי מתביישת ונבוכה מאוד מהר בסיטואציות שונות, במיוחד עם בני המין השני. לא הייתי מסוגלת לעמוד מול קהל או אפילו קבוצה קטנה של אנשים ולדבר בביטחון. ומאחר ויש לי המון שאיפות ומטרות גדולות בחיים, ידעתי שאני צריכה לשפר את היכולות שלי בתחום הזה כדי להתקדם!

לעוצמתחיים הגעתי דרך קולגה. הוא המליץ לי על קורס תקשורת ואמר שהגיע להישגים שלו בחיים בזכות הכלים שקיבל בעוצמתחיים. מהיכרותי האישית איתו ומאחר והוא מאוד מרשים ומצליח בעיני, סמכתי עליו וישר נרשמתי לקורס!

אכן קורס תקשורת בעוצמתחיים העלה את הביטחון שלי באופן משמעותי. היום אני כבר מדברת מול קהל בלי בעיה, אני מצליחה להביע את עצמי באופן מלא וברור מבלי להתבייש או לחשוש. אני מתקשרת עם בני המין השני בביטחון מלא ובחופשיות. כמובן ראיתי שיש פה שיטה שעובדת. הכרתי המון אנשים מצליחים וכאלה שהצליחו להתגבר על המון אתגרים בחייהם, והחלטתי להמשיך ללמוד עוד את התחום.

במהלך חיי למדתי והתנסיתי בכל מיני שיטות. מההתבוננות האישית שלי, והיום גם המקצועית, יש הרבה גישות שחלקן עוזרות מאוד וחלקן אף מזיקות. אך גם הגישות שעוזרות, ראיתי שהן זמניות. זה כמו פלסטר שאתה שם או טיפול ראשוני מיידי למצוקה. הבעיה לא נפתרת מהשורש, היא ממשיכה להתקיים. אתה פשוט מקבל כלים לעקוף את הבעיה או להתמודד איתה בדרכים שונות. אך הבעיה קיימת והיא תמשיך ללוות אותך כל חייך, וכל הזמן תצטרך להתמודד איתה ולחפש דרכים להתגבר עליה

לאחר שחוויתי על בשרי מספר שיטות טיפול, גיליתי לראשונה את השיטה של עוצמתחיים. והיא שיטה שמוחקת חסמים מהתת-מודע לצמיתות בצורה הכי אפקטיבית, הכי פשוטה ויישומית והתוצאות באמת נשמרות לצמיתות והן חלק בלתי נפרד ממני, אז החלטתי שזוהי השיטה שאני רוצה להתמקד בה בשביל עצמי וגם בשביל לעזור לאחרים.

אני מאמינה שכל אדם ביקום יכול וצריך להשתפר ולהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמו. לכן המטרה שלי להוות השראה עבור האנשים סביבי, להוכיח להם שזה אפשרי, וגם כמובן לעזור להם באופן אישי להתגבר על הקשיים בחייהם, לשפר את יכולותיהם האישיות ולהשיג את כל המטרות שלהם בחיים.

אני מאמינה שאנחנו פה בשביל לממש את עצמינו, לשפר את היכולות האישיות שלנו ולהוות השראה לאנשים סביבנו תוך תרומה ונתינה לעולם ולאחר.

החזון שלי הוא להשפיע ולגעת בכמה שיותר אנשים, ולהשאיר את העולם מקום טוב יותר ממה שהוא היה כשהגעתי לפה.

אשמח לשמוע ממך.

תוכל לפנות אלי דרך מרכז עוצמחיים.

כתיבת תגובה