עידן אבני

עידן אבני

בשנת 2017 הגעתי לראשונה לכנס של עוצמתחיים בתל אביב עם ידידה שלי. רציתי להסיר מטענים מתת המודע ולראות שזה באמת עובד ואפשרי. חשבתי שאני לא יפה, לא הרגשתי חופשי ובנוח עם בחורות והרגשתי תקוע בעיקר בתחום הזוגי. זה גרם לי לחשוב שאולי אין לי מספיק ניסיון ואני לא יכול לתקשר כמו כולם. במהלך תהליך ייחודי להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות שעשינו בכנס, גיליתי הרבה דברים והבנתי שהיו לי חברים שהורידו אותי וגרמו לי להרגיש רע עם עצמי ושזה המקור לכל התחושות השליליות האלה.

לפני שהגעתי לעוצמתחיים הייתי מאוד ביישן והיה לי קושי לתקשר עם אנשים שאני לא מכיר, בעיקר עם נשים. פחדתי להביע את עצמי ולהיחשף כי אולי אני אפגע. אחרי שסיימתי קורס תקשורת של עוצמתחיים, קיבלתי את האומץ לדבר עם אנשים, להסתכל להם בעיניים ולומר להם מה שאני מרגיש. כך גם השגתי אומץ באופן כללי לפנות לנשים וזה פתח בפני דלת חדשה.

נוכחתי לגלות על עצמי שזה אכן עובד. תוך זמן קצר החלטתי שאני  רוצה ללמוד את כל מה שיש בעוצמתחיים ולהיות מדריך בשיטה הזאת.

כמדריך עוצמתחיים, היה לי מקרה בו נתתי למישהי את אחד התהליכים של עוצמתחיים. היא הגיעה מאוד עצובה. המפגש ארך כמעט שעתיים שבהן העברתי לה את התהליך הספציפי שעבדנו עליו. בסיום המפגש היא אמרה לי שהמטען שישב עליה הוסר והודתה לי מקרב לב. והיא ממש שמחה והעיניים שלה ברקו. זה גורם לי סיפוק רב לעזור לאנשים.

כתיבת תגובה