תמי למברגר

תמי למברגר

שפות – עברית, אנגלית

חיפה

מגיל צעיר שאפתי להבין את מהות החיים, היה לי חשוב להתמודד עם החיים טוב יותר וגם שתהיה לי אפשרות לעזור לאנשים אחרים. כשהסתכלתי על העולם סביבי בחברה, בבית הספר, משפחה, הבחנתי שהחיים לא  נראו לי ממש מזהירים.

התחלתי בקריאת ספרים רבים על פילוסופיה, רוחניות ודתות שונות, אך כל אלה לא סיפקו מענה הולם לשאלותי. הייתה לי מבוכה להיות בנוכחות מול אנשים מבוגרים או סמכותיים יותר ממני, הרגשתי חוסר נוחות לעמוד מול אנשים ולדבר לפני קהל. בנוסף לכל זאת – סבלתי ממחלה קלה שנחשבת תורשתית שלא נמצא לה מרפא.

בעקבות הלימודים של עוצמתחיים וקבלת תהליכים להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות. היכולות שלי עלו לעין שיעור. התחלתי להרגיש נוח ביחסים שלי עם אנשים אפילו שהיו מבוגרים או סמכותיים ממני. הבנתי מה היה המקור הנפשי למחלה שסבלתי ממנה והיא נעלמה. הצלחתי ליצור זוגיות מוצלחת ומתגמלת, חיי משפחה ויחסיים טובים עם הילדים שלי. היכולת ללמוד השתפרה וכך הצלחתי בקלות להתקבל לאוניברסיטה ולסיים תואר במשפטים בהצלחה.

הבחנתי שעוצמתחיים הייתה שונה משיטות אחרות מכיוון שהיא שמה דגש על יכולת היישום. המטרות של שיטות רבות היו דומות, לרובם הייתה שאיפה לשפר את מצב האדם ושירגיש טוב יותר, אך הדרך שלהם לא הייתה מספיק פרקטית ושימושית.

הקורס הראשון שלי בעוצמתחיים היה קורס תקשורת יעילה אותו עשיתי ב- 1980, ראיתי מיד שזה בעל ערך מפני שהתוצאות היו מידיות ולכן רציתי להמשיך ללמוד. כל קורס נתן לי עוד ודאות ושיפר עוד משהו בחיי עד שנעשיתי בעצמי מדריכה בעוצמתחיים.

תמיד רציתי לעזור לאחרים, היה לי חשוב לראות שהכלים האלה עובדים. אחרי שראיתי שזה עובד על עצמי השתמשתי בידע על מנת לעזור לאחרים.

אני מאמנת של עוצמתחיים מזה כשלושים שנה ויחד עם דני הקמנו את מרכז עוצמתחיים בחיפה בשנת 1992. כמאמנת של עוצמתחיים אני מעבירה תהליכים מתקדמים שמביאים כל אדם למצב של בהיר. אני גם מוסמכת להדריך מאמנים של עוצמתחיים.

בחרתי לעסוק במקצוע זה מכיוון שתמיד נגע לליבי מצב בני האדם בעולם. אנשים אינם שמחים ומרוצים מחייהם, רובם מנהלים חיים ללא סיפוק או ללא אפשרות להגשמת חלומותיהם. וכל זה ללא קשר אם מצבם החומרי הוא טוב או שהם עניים מרודים. אין התחשבות בגיל, דת, מין, השכלה. עבדתי עם אנשי עסקים, עצמאים, עקרות בית, אנשים שבקושי יודעים קרוא וכתוב. אנשים שיש להם תארים אקדמיים  וילדים בבית ספר יסודי, עשירים ועניים. לכל אחד יש בעיות סובייקטיביות שמעסיקות אותו, אנחנו עוזרים לכל אחד ומביאים אותו לשיפור

בעוצמתחיים מצאתי את האפשרות להשיג שיפור ושינוי מצבים בחיים ופתיחת הדרך להגשמת  חלומות. אני רואה תוצאות משמעותיות בתוך זמן קצר.

הסיפוק האדיר שאני חווה בלעזור לעצמי ולעזור לאחרים – עושה את חיי למאוד שמחים. אשמח לשמוע ממך, אנא פנה אלי דרך מרכז עוצמתחיים.

כתיבת תגובה