כרמלה וייצמן

כרמלה וייצמן

שפות: עברית

יקנעם

כבר בשלב מוקדם בחיי הבנתי שאני רוצה לעזור לאנשים. בשנת 1996 הגעתי למרכז עוצמתחיים בחיפה. בשנים הראשונות עשיתי מספר קורסים וקיבלתי תהליכים להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות. ואז החלטתי לעשות את הקורס, “מדריך עוצמתחיים“. מתחילת הקורס ראיתי שאני הולכת לקראת הרפתקה של גילוי עצמי ועזרה לאחרים ונהניתי מכל רגע. היום, למעלה מעשרים ושתיים שנים אחרי סיום הקורס, אני כבר מומחית בתהליכים להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות, ועוזרת לכל אדם אשר מגיע אלי להתחיל במסע שלו לעוצמה בחיים. יש לי הישגים מדהימים כמאמנת לראות את אלה שהגיעו אלי נפטרים מקשיים שליוו אותם במשך החיים ועצרו אותם מלהתקדם. אני מאד שמחה לראות שהם ממשיכים ועולים על הנתיב לחופש רוחני ומתקדמים למצב של בהיר.

נוכחתי לגלות שרבים נעזרו בשיטות אחרות, אך הבעיות או הקשיים שהיו להם, לא נפתרו. מנסיוני האישי אני יכולה לומר שכאשר אתה מטפל בבעיה או בטראומה ומגיע לשורש שלה היא לא חוזרת יותר – לכן, השיטה להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות עובדת!

החלטתי לעשות הכשרה כמאמנת עוצמתחיים מכיוון שהמטרה הבסיסית שלי היא לעזור לאחרים ואני מאמינה בשיטה זו מתוך חוויות אישיות ותוצאות על אחרים.

עוצמתחיים פתוחה לקהל הרחב, במרכז בו התחלתי בחיפה, מגיעים לקבל הדרכה והקשבה מכל העולם. אני עובדת באופן אישי עם ילדים, מתבגרים, משפחות, זוגות ועוד. רוב האנשים שהגיעו אליי, קיבלו אימון ממני עם הצלחות בשיפור חייהם. אני מאד מאושרת לראות את אותם אנשים מתקדמים בחייהם ומצליחים לעשות את השינוי שהם רצו ועולים לשלבים הבאים שלהם לחופש רוחני.

 העצה שלי אליכם היא ללמוד, להעשיר את הידע שלכם ותמיד למצוא את המקור של הנתונים. ומה שעובד לך הוא הנכון עבורך!

כתיבת תגובה