מוטי וייצמן

מוטי וייצמן

שפות: עברית, אנגלית

יוקנעם

תמיד קיננה בי השאיפה להבין מה עומד מאחורי ההתנהגות האנושית ואיך ניתן לעזור לעצמי ולחבריי להתמודד עם תלאות החיים.

הנטייה הטבעית שלי היא יותר לוגית-מדעית ולכן פניתי לתחומי עיסוק יותר טכניים.

בשלב מסוים בחיי, מנהל במקום בו עבדתי לקח אותי להרצאה של עוצמתחיים ומשם לקורס מבוא. במהרה הבנתי שטמון פה ידע מרתק שמסביר התנהגות אנושית בצורה לוגית ומדעית. החומר שלמדתי בקורס המבוא ובקורסים הרבים הבאים שעשיתי ענה לי על שאלות רבות שכבר איבדתי תקווה למצוא להן תשובה. היום אני מבין היטב את מנגנוני ההתנהגות השונים שלי ושל הסובבים אותי ויודע איך להתמודד איתם בוודאות גבוהה.

בנוסף, קיבלתי תהליכים רבים שעזרו לי להשתחרר ממנגנונים לא רצויים שהיו לי, פחדים, מחסומים, כאבים וכעסים, ולהפוך לאדם שלם יותר, נינוח, החלטי וממוקד.

עוצמתחיים ייחודית בכך שהיא לא פותרת עבור האדם את בעיותיו, אלא נותנת לו את היכולת והכלים לפתור אותם בעצמו. בעוצמת חיים לא קיבלתי עצות, אלא הפכתי ליועץ הכי טוב של עצמי.

תמיד רציתי לעזור לחבריי כשחוו מפחי-נפש בחיים. נהגתי להקשיב להם ולתת עצות, אך ראיתי שזה לא ממש עזר להם. כשגיליתי את ההכשרה של עוצמתחיים הבנתי שפה אקבל כלים ממשיים שבאמת יכולים לעזור. וכך היה. כמדריך של עוצמת חיים אתה לומד להשתמש בתהליכים מדויקים שנותנים תוצאות כמעט מיידיות.

אני מכשיר מאמנים של עוצמתחיים. אני עושה זאת בעזרת שיטת למידה שגם היא ייחודית לעוצמתחיים. לכל סטודנט יש קצב לימוד משלו ולכן ההכשרה של עוצמתחיים לא נעשית בהרצאות פרונטאליות, אלא בלמידה אישית תחת הנחייה וליווי. ההכשרה כוללת תרגול שנעשה בזוגות והתמחות מעשית תחת פיקוח צמוד. המטרה היא להוציא מאמנים מיומנים שיכולים להעביר בביטחון את התהליכים של עוצמתחיים ולהשיג תוצאות מעולות.

האנשים שבאים לקבל את השירותים של עוצמתחיים מגיעים מכל קשת החברה. יש שמגיעים בעקבות משבר שחוו ורבים אחרים מגיעים במטרה למצוא ערך מוסף לחיים, משהו מעבר לשגרה של עבודה, אוכל, מנוחה וכו'.

כל המאמנים של עוצמתחיים חוו בעצמם את התוצאות של השיטה ובחרו להשתמש בה כדי לאפשר לעוד אנשים לקבל הישגים דומים בעצמם.

חשוב לי לציין שהשיטה של עוצמתחיים נועדה לתת לאנשים יותר יכולת. היא מעולה עבור כל מי שרוצה לקחת אחריות על עצמו ועל סביבתו. היא לא מיועדת למי שבוחר להיות קורבן של הסביבה ומצפה שמישהו "יציל" אותו בעזרת איזושהי תרופת קסם.

אשמח לשמוע ממך, אנא פנה אלי דרך מרכז עוצמתחיים.

כתיבת תגובה