ויקה וולנד

ויקה וולנד

שפות : עברית, רוסית

קריית ים

לפני הרבה שנים הכרתי בעבודה בחורה שהדהימה אותי ביכולת שלה לפתור בעיות, בהמשך היא גם הפכה להיות חברה שלי. היו לה מיומנויות תקשורת מעולות, והיא תקשרה בקלות עם אנשים שלא הכירה קודם לכן. למרות שהיא היתה חדשה בעבודה היא הפגינה יכולות יוצאות דופן שלא היו לי. רציתי להיות כמוה ומיד שאלתי איך היא השיגה יכולות כאלה וכך נודע לי על עוצמתחיים. כמובן שהלכתי לבדוק את העניין, וכך התחלתי את הדרך אל החלום שלי.

כשהתחלתי ללמוד במרכז עוצמתחיים בחיפה, התחברתי מאוד לשיטת הלימוד. למרות שיש לי עומס רב בעבודה ומעט מאוד זמן פנוי יכולתי להתקדם לבד ובקצב שלי, אין תחושה של תחרות, הלימודים מאוד אינדיבידואליים וכל אחד מתקדם בקצב האישי שלו. הבחנתי שכל הידע הקיים בעוצמתחיים ניתן ליישום בכל תחומי החיים וזה מאוד עוזר לי להגשים את עצמי. 

אני אחות בבית חולים, ובעבודתי אני צריכה את כל המיומנויות של עבודה עם קהל, בראש ובראשונה תקשורת בינאישית. זאת הייתה נקודה חלשה אצלי. בעזרת קורס תקשורת של עוצמתחיים הצלחתי לשפר את התקשורת שלי באופן משמעותי. עכשיו אין לי שום בעיה עם זה וזה לא גורם לי יותר לכישלונות.

בעקבות הכלים שקיבלתי ב-עוצמתחיים הצלחתי לפרוח בעבודה ולתפקד מעולה בסיטואציות קשות. זה עזר לי לקבל קידום בעבודה, קיבלתי תפקידים בעלי אחריות וסמכות רבה יותר. המשכתי ללמוד ולהתקדם בלימודי עוצמתחיים כי ראיתי שככל שאני מקבלת יותר ידע וכלים, אני חווה שיפור משמעותי בכל תחום בחיי ולא רק בעבודה.

אני חושבת שהייחודית בשיטה של עוצמתחיים היא שהידע שאתה לומד ניתן ליישום ואתה יכול להשיג תוצאות מידיות בחייך. הלימודים מאוד מגוונים ונוגעים בתחומי חיים רבים כגון: עבודה, משפחה, חינוך, הגשמה עצמית, כסף, ארגון וניהול ועוד… כל אחד יכול ללמוד את זה. זה פשוט, יעיל והכי חשוב עובד!

עצה פרקטית: פשוט להתחיל ללמוד וכשלפעמים קשה בחיים ונראה שאין זמן או כוח – לא להתייאש, להמשיך ללמוד, הדברים מסתדרים. זה שווה!

תודה שקראת, אשמח לשמוע ממך.

אנה פנה אלי דרך מרכז עוצמתחיים.

כתיבת תגובה