ספר עוצמתחיים
ספר עוצמתחיים

להגשים עוצמה בכל תחומי חייך

מחיר: 150 ש"ח

בספר זה תמצאו מידע חיוני להבנת החיים וידע שיאפשר לכם לשפר באופן מיידי את התחומים החשובים ביותר – זוגיות, יחסים בעבודה, הצלחה בעסקים ותקשורת בין-אישית. עוצמתחיים מביא בפניכם תרגילים ותהליכים שיאפשרו לכם לגלות מי אתם באמת ועל הדרך, תשתחררו מטראומות מעיקות, תשפרו את הזיכרון ותעצימו יכולות אישיות.

הלימוד והתירגול ב- LifePower יקנו לכם כלים לשיפור עצמי וחשוב עוד יותר: תוכלו לסייע לאלה שלידכם – חברים ומשפחה – להשיג גם הם תובנות ויכולות גבוהות.

אנו מאמינים שהייעוד הגבוה ביותר בחיים הוא עזרה לאחרים ועשיית עולם טוב יותר. אנשים רבים בארץ ובעולם מיישמים את הכלים של LifePower ויכולים להעיד על הישגים ושינויים משמעותיים בחייהם.

אנו מאחלים לכם, עם צאתכם למסע המרתק הזה, "הלוואי שלא תהיו עוד אותו אדם!"

הספר מתאים לכם אם:

מה תלמדו בספר עוצמתחיים?

שאלות ותשובות נפוצות:

התת מודע עובד על בסיס של גירוי – תגובה. מילה מסוימת או תמונה מסוימת או פעולה ספציפית בהווה מעוררת או מדליקה אירוע קשה דומה מהעבר. זהו מנגנון הגירוי – תגובה של התת-מודע אשר כופה עליך התנהגות או תגובה רגשית מזיקה או בלתי-רצויה. לכל אחד מאיתנו יש טראומות מהעבר שחבויות בתת-מודע: תאונות, פציעות, ניתוחים, כאבים פיזיים, אובדנים אישיים או משברים רגשיים. התת-מודע מפעיל אירועים קשים וטראומות הנמצאים מתחת למודעות שלך וכך פוגע ביכולת שלך להגיב בצורה הגיונית שמשרתת אותך בחיים. כתוצאה, התת-מודע מונע ממך לחיות חיים עוצמתיים.

הרבה אנשים מאמינים שהתת-מודע מסובך ולוקח שנים להבין כיצד הוא פועל. אנחנו כאן כדי לשנות את האמונה המגבילה הזו!

אתה לא חייב ללמוד במשך שנים כדי להבין איך התת-מודע עובד ועל-מנת להסיר חסמים מהתת-מודע לצמיתות. האמת היא, שהתת-מודע לא מסובך – הוא יותר פשוט ממה שנראה לנו! בספר עוצמתחיים תלמד בצורה מקיפה ומפורטת ממה מורכב התת-מודע, כיצד הוא פועל ואיך ניתן להתמודד עם התת-מודע ולהיפטר ממנו.

  • תגלה בדיוק מה המניע הנסתר שחוסם אותך מלהאמין בעצמך, להגשים את עצמך ולהיות 'האתה' הכי עוצמתי שאתה שואף אליו.
  • תלמד כיצד לחזות את התנהגות של בן או בת זוג, חבר או שותף עסקי.
  • תלמד כיצד לבנות תוכנית מדויקת שתוביל אותך למטרות שלך ותפסיק לחיות חיים פושרים ומשעממים.
  • תראה כיצד אתה יכול לחיות חיים עוצמתיים באמת.
  • תלמד מהו הגורם היחיד שחוסם אותך וגורם לך לחוסר ביטחון עצמי.
  • תגלה מהו המקור למתח ורגשות שליליים ואיך לטפל בו.
  • אתה תלמד ותתרגל ביסודיות את השיטה המלאה של עוצמתחיים להסרת חסמים מהתת-מודע לצמיתות!

בוודאי! בספר תמצאו תרגילים שתוכלו לבצע מייד לאחר הקריאה שלהם.

הספר נשלח באמצעות דואר רשום אשר מאפשר לעקוב אחר המשלוח. דואר ישראל מבטיח לספק את הספר תוך 7 ימי עסקים.

אודות המחבר

הי, שמי דני למברגר, אמנם אני יליד חיפה, אבל שנים רבות חייתי באירופה ובארצות הברית. למדתי כלכלה וסטטיסטיקה לתואר ראשון באוניברסיטת חיפה והמשכתי בלימודי מינהל עסקים לתואר שני בצרפת. במשך עשרות שנים ניהלתי חברות והקמתי עסקים בארץ ובחו"ל.

תמיד היתה לי התעניינות בעולם ובאנשים סביבי והיה לי רצון עז להבין את החיים. רציתי לדעת מה אני עושה פה, מה ייעוד החיים שלי, מהם החיים ומהו המוות.

השאלות האלה העסיקו אותי מגיל צעיר. הן הביאו אותי לקרוא הרבה ספרים בתחום הפילוסופיה, להיפגש ולדבר עם אנשים נבונים, לחקור את מרכיבי החיים ולהתנסות בפעילויות רבות שהעניקו לי ידע והבנה.

בזכות הידע הרב שצברתי החלטתי לכתוב את הספר 'עוצמתחיים: להגשים עוצמה בכל תחומי חייך'. הבנתי שזו תהיה טעות חמורה מצידי לא לשתף אחרים במה שגיליתי. ראיתי שזו חובתי להנגיש לאנשים אחרים ידע 'פותח מודעות' ומעשי אשר יעזור להם לשפר את חייהם.

הספר שכתבתי מסביר כיצד במהלך החיים אנחנו מאבדים את הדבר החיוני ביותר – את אנרגיית החיים שלנו. והספר גם נותן דרך ודאית לשקם אותה, כדי שנוכל להשיג את המטרות שלנו בצורה מהירה יותר, יעילה יותר וחלקה יותר.

לעוד תוכן בנושא הרוחניות עקבו אחרי במדיה החברתית: